Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

13468928

Komentarz

  • Ja pamietam o zmianie, ale do komputera musze sie dostac, bo z kom ta zmiana bedzie trudna.
  • edytowano listopad 2015
    Przepraszam za zwłokę, ale nie miałam komputera.
    Tajemnice na listopad!


    Tajemnice Radosne

    1. @beatasb- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Quintana- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @czekolada- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Felicyta- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @apolonia- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @chabrowa - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Beni- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @mammamia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @zielonychrupak- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Milagro - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @malagala - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@WandaB- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Kinga -siostra @Kasik- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Anulcia- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @elladoc- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @balbi- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Anka - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Pipijo- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @beabea- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @megima- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @beatasb- dla Ciebie modlitwy początkowe

    Dajcie znać proszę, czy jesteście, czy ktoś może zrezygnował!.
  • Mam chwilowy kryzys początku... ale dzisiaj biorę się za nadrabianie. Przepraszam. Wracam. +
  • @Anulcia, zmień mi proszę nicka bo mi nie dochodzą powiadomienia
  • aaa zapomniałam, że Ty już nie gorzka ;)
  • edytowano listopad 2015
    @Anulcia, to masz wszystkie 19 osob potwierdzone?????? Bo jak nie to trzeba szukac nowe osoby na podstawke.
    nie che byc upierdliwa, no ale w koncu ta róza za mojego m. wiec musi dzialac sprawnie :))
  • @apolonia, @chabrowa, @Beni, @mammamia, @zielonychrupak, @malagala, @WandaB, @Kasik (za siostrę), @elladoc, @Anka - dziewczyny proszę potwierdzcie, że pamiętacie.
  • Potwierdzam, że pamiętam :D
  • Pamiętam
  • dziewczyny, gdyby się zwolniło jedno miejsce, to chętnie bym wskoczyła :)
    odmawiacie tylko 1 dziesiątkę każda czy jeszcze jakieś dodatkowe modlitwy?
  • @apolonia, @chabrowa, @Beni, @zielonychrupak, @malagala, @Kasik (za siostrę), @elladoc, @Anka - dziewczyny proszę potwierdzcie, że pamiętacie!!!

    Odmawiamy jedną dziesiątkę + jak ktoś ma 1 tajemnicę to początkowe modlitwy
  • Potwierdzam za siostrę.
  • edytowano grudzień 2015
    Zmiana na grudzień

    Tajemnice Radosne

    1. @megima- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @beatasb- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Quintana- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @czekolada- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Felicyta- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @mysikrolica- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @chabrowa- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Beni - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @mammamia - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @zielonychrupak - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Milagro - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@malagala- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @WandaB- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. Kinga -siostra @Kasik- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Anulcia- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @elladoc- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @balbi - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Anka- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Pipijo- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @beabea- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @megima- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • @apolonia, @chabrowa, @zielonychrupak, @malagala, @elladoc, @Anka - dziewczyny proszę potwierdzcie, że pamiętacie!!! bo jeszcze nie mam od Was żadnej wiadomości.
  • Ja już wypadam, przepraszam.
  • @mysikrolica- chcesz wejść za apolonie?
  • ja mogę wejść za kogoś
  • @mysikrolica - przepraszam, bo zapomniałam :( wpisuje Cię za apolonie, czyli na ten miesiąc masz 1 Tajemnicę Światła.

    @mama_asia - jak tylko coś się zwolni dam znać!!
  • Jestem, trwam.
  • spóźniona jestem
  • Zmieniamy dzis tajemnice?
  • @mysikrolica - zmieniamy ;) tylko dopiero doszłam do komputera, zaraz będzie nowa rozpiska.
  • Zmiana na styczeń

    Tajemnice Radosne

    1. @beabea- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @megima- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @beatasb- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Quintana- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @czekolada- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Felicyta- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @mysikrolica- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @chabrowa- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Beni - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @mammamia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @zielonychrupak - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@Milagro- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @malagala- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @WandaB- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. Kinga -siostra @Kasik- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Anulcia- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @elladoc - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @balbi- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Anka- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Pipijo- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @beabea- dla Ciebie modlitwy początkowe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.