Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukuję Rodziny Wielodzietne z Łodzi i okolic - PILNE

edytowano luty 2007 w Ogólna
W związku z tym że Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Nasz Dom którego jestem prezesem będzie korzystało z programu PEAD /żywność/ poszukuje rodziny wielodzietne które chciałyby wstąpić do Stowarzyszenia a w związku z tym otrzymywałyby żywność / mleko, mąkę, cukier, ryż, makaron, ser :żółty,. topiony, kaszę/
to moja propozycja konkretnej pomocy - PILNE
Pozdrawiam

Komentarz

  • Ja jestem z okolic Łodzi, ale jeśli chodzi o pomoc jaką oferuje Stowarzyszenie to myślę tu raczej o przekazaniu jej w bardziej potrzebujące ręce, sam jakoś sobie radzę
    PZDR
  • Cześć Rafał
    Czy jest to rodzina wielodzietna ?
    Bo głównie takim rodzinom pomagamy.
    Pozdrawiam
  • I owszem rodzinka pięcioro dzieci. I jeszcze matka sama plus czwórka dzieciaczków
  • Dobrze kontakt do Stowarzyszenia jest : srwnaszdom@op.pl
    Potrzebuję dane tych rodzin : Imię i nazwisko , adres zamieszkania + ilość dzieci - chodzi o to że muszę się rozliczać z Bankiem Żywności - skąd jesteś i te rodziny ?
    Mam też jeszcze odzież do przekazania - kurki , spodnie i inne /nowe/ a także /używane/ plecaki i coś tam jeszcze.
    Jeśli chcą otrzymywać coś ze Stowarzyszenia - trzeba do niego wstąpić/ zapisać sie / wypełnienić deklarację, zapoznać się ze Statutem - a przedwszystkim chcieć - przyjmujemy "zdrowe" rodziny zależy nam na propagowaniu pozytywnego obrazu rodzin wielodzietnych.
    Pozdrawiam
  • Wszystkie informacje przekażę.
  • [cite] Sławomir:[/cite]
    do przekazania - kurki
    Nioski? :wink: :bigsmile:
  • Nie wiem czy nioski ? zaraz sprawdzę .:bigsmile::bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.