Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

145791028

Komentarz

  • Dzięki za nową rozpiskę :-)
  • Ja musze sie niestety wypisać, tzn. jak znajdzie sie ktos na moje miejsce
  • @mama_asia pisała na poprzedniej stronie, że może wskoczyć, gdyby się zwolniło miejsce. może tu zajrzy
  • edytowano luty 2016
    Zmiana na luty

    Tajemnice Radosne

    1. @Pipijo- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @beabea- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @megima- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @beatasb- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Quintana O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @czekolada- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Felicyta- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @mysikrolica- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @chabrowa - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Beni - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @mammamia - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@zielonychrupak- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Milagro- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4.Monika - koleżanka Felicyty- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @WandaB- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. Kinga -siostra @Kasik- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Anulcia - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @elladoc- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @balbi- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Anka- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @Pipijo- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • Hej!
    niestety nie wezmę - jestem już w innej za mężów
  • @Anulcia- czy to znaczy, ze wciaz jest jeszcze miejsce wolne? Jesli tak, zapytalabym moja serdeczna kolezanke, czy chcialaby sie dolaczyc, OK?
  • Ciekawe, żem podkreslona, bo musze zrezygnować :(
  • edytowano luty 2016
    @Anulcia wolam Cie! Moja kolezanka Monika bardzo chetnie przylaczy sie do modlitwy. Tylko za kogo wejdzie?
  • @malagala - byłaś podkreslona przez to, że właśnie dla Ciebie szukam zmiany :)

    @Felicyta - przepraszam, ale już wczoraj na orga nie wchodziłam. Wpisuje zatem Monikę, właśnie za malagalę. Ona nei jest z forum?
  • Dzieki, @Anulcia, nie Monika nie jest z forum, ale to moja przyjaciolka.
  • Trwam na modlitwie - jakby co :-)
  • @Anulcia?? Jest zmiana? Ja juz podpatrzylam i zmieniam+++
  • Jest..pamietam ale nie mam jak dojsc do komputera a z komorki nie dam rady.
  • Zmiana na marzec

    Tajemnice Radosne

    1. @Anka- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Pipijo- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @beabea- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @megima- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @beatasb - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Quintana- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @czekolada- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Felicyta- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @mysikrolica- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @chabrowa- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @Beni- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@mammamia- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @zielonychrupak- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4.@Milagro- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. Monika - koleżanka Felicyty- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @WandaB- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. Kinga -siostra @Kasik - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Anulcia- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @elladoc- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @balbi- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @Anka- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • Gdyby przypadkiem zwolniło się jakieś miejsce, to ja jestem bardzo zainteresowana.
  • Zmiana na kwiecień

    Tajemnice Radosne

    1. @balbi- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Anka- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Pipijo- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @beabea- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @megima - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @beatasb- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Quintana- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @czekolada- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Felicyta- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @mysikrolica- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @chabrowa- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@Beni- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @mammamia- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4.@zielonychrupak- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.@Milagro- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. Monika - koleżanka Felicyty- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @WandaB - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. Kinga -siostra @Kasik- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @Anulcia- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @elladoc- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @balbi- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • Teraz jeszcze jestem, ale chciałabym żeby ktoś mnie zastąpił - jeśli się znajdzie osoba od teraz to proszę, ale najchętniej od maja. Wtedy mam termin i obawiam się, że nie ogarnę rzeczywistości... nie wiem jak sprawę nagłośnić - może WY wiecie o kimś kto chciałby dołączyć do naszej Róży? Uściski.
  • @zoja - chcesz zastąpić???
  • Zmiana na maj

    Tajemnice Radosne

    1. @elladoc- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @balbi- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Anka- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Pipijo- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @beabea - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @megima- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @beatasb- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Quintana- O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @czekolada- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Felicyta- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzacych przyjaciół

    Tajemnice Bolesne
    1. @mysikrolica- O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.@chabrowa- O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3 @Beni- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4.@mammamia- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5.@zielonychrupak- O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne

    1. @Milagro- O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. Monika - koleżanka Felicyty - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @WandaB- O to , by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. Kinga -siostra @Kasik- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Anulcia- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    @elladoc- dla Ciebie modlitwy początkowe
  • @zoja - chcesz zastąpić?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.