Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

KUPIĘ Volkswagena T5 multivan 7 os.

Jak w tytule

Volkswagen T5 multivan 7 osobowy. silnik 2,5 litra TD. Może ktoś coś?

tak do 45 tysięcy...?

Rozglądamy się w naszej okolicy, jedziemy jutro jakiegos oglądać ale, wiadomo, że forum radzi i nie zdradzi, więc tu też postanowiłam zapytać :D
«1345

Komentarz

  • edytowano maj 2016
    tylko kraj.?
  • @tryk szukamy w kraju, bo tak nam wygodniej. ze względów czasowo-pracowo-porodowych nie miałby kto teraz od nas pojechać i oglądac za granicą chociaż tam pewnie taniej i pewniej. ale jak po znajomości trafiłoby się coś dobrego z zagramanicy to bierzemy pod uwagę.

    jutro oglądamy coś w Dąbrowie Górniczej (sprzedawca prywatny).
  • Powodzenia, my nasze t5 kupowaliśmy dłuuuuuuuuuuugo.
  • edytowano maj 2016
    nie strasz ;) dlaczego? ofert wydaje się być sporo. tylko czasem cena blokuje :-S

    edit @Skatarzyna
  • Dużo zajechanych. to nie są samochody, które nówkę sztukę kupuje wielodzietny tatuś pojeździ kilka lat i wymienia na nówkę sztukę lepszy model, tylko auta, które ciężko pracowały w firmach.
  • a no to wiem, więc nie spodziewam się przebiegu 20 tys itd ;)

    znajomy ma do sprzedania w świetnym stanie (woził siebie, psa i spadochron) ale cenę też zaśpiewał 200 tys (ale chyba za T6). no z pińcseta nie uzbieram na raty, musi byc cuś tańszego.

    a takie "rodzinne" to można kupić za granicą ponoć. tylko (jak pisałam) na razie organizacyjnie nie dalibyśmy rady sami załatwić. a znajomych zaufanych nie mamy.
  • disle sprzedawane maja duze przebiegi
  • w dieslu duży przebieg ma mniejsze znaczenie.

    jeden dziś obejrzany. nie zachwycił. szukamy dalej.
  • przebieg zawsze ma znaczenie
  • oprócz VW bierzemy również pod uwagę (w podobnej cenie) Opla Vivaro, Renault, Nissana, Mercedesa.

    czy ktos ma i poleca/nie poleca?

    PONOĆ mimo wszystko VW jest najlepszą opcją, bo nic w nim nie trzeszczy i silnik jest dobry (w tej wersji, której szukamy).
  • merc duzo rdzy ma.
  • mój mąż konsekwentnie t4 zamienił na t5, niby słuchał innych propozycji, ale co wybrał, to wybrał ;)
  • edytowano maj 2016
    a to też nam już ktoś mówił, że blacha do bani. czyli tego odpuszczamy, bo z kolejnego źródła wychodzi na to, że nie warto (mimo marki).

    edit to do tryk
  • Skatarzyna, niby te inne też rozważamy ale widzę, że mężu już się zafiksował na tego VW raczej...
  • a multiwan jest jeszcze taki wygodny w środku :) wcale się nie dziwię, caravelka już taka super nie jest, no ale w siódemce dawno przestaliśmy się mieścić :)
  • kupowaliście w Polsce? ja właśnie szukam w zjednoczonych emiratach niemieckich.
  • w Polsce, ale i 4 i 5 sprowadzone z N.
  • uhm.

    szukamy w takim razie. na wakacje chcemy jechać, mam nadzieję, ze coś się do tego czasu znajdzie :D

    no i że szanowny pan Rogalik no.4 raczy wyjść o czasie :))
  • @tryk a dlaczego w tych duńskich autach przebiegi były o wiele niższe niż w niemieckich przy podobnych rocznikach? faktycznie Duńczycy mniej jeżdzą czy co?

    @Skatarzyna ile miały te wasze z Niemiec? nie ukrywam, że wszystko co ponad 200 tys przebiegu (nawet w dieslu) mnie nieco odstrasza.

    i jeszcze ciekawostka: na jednej z ofert włączyliśmy "tłumacza" i nam przetłumaczyło: jest motorproblem: uruchamia silnik i pali, przyczyna jest nieznana =))

    dziwne te auta majom, pani!
  • t4 to kupowalismy 9 lat temu, kto by pamiętał, t5 w ubiegłym, z 87tys, ale był droższy, niż początkowo zakładany budżet, ale nie znaleźli nic sensownego w pierwotnie myślanej kwocie... a szukali długo i wytrwale!
  • no to nieźle!
    chyba trzeba będzie też zwiększyć budżet, niestety. nie chcę potem dokładać do każdej pierdoły, a tu klima, a tu uszczelka etc. mamy jeszcze Lagunę 2, co z tego że silnik dobry (o dziwo, a nawet bardzo dobry a auto ma już 11 lat i intensywnie uzywane) jak inne rzeczy co chwilę się sypną. ostatnio zaśpiewali 2,5 tys za jakieś kabelki (?) do cewek (a cewki nowe za parę groszy wymienione ) 8-}
  • @TecumSeh w sumie głównie dlatego, że nikt nam nie polecił, a mąż mówi, ze po prostu nie zna się na nich. a VW kilka osób polecało, jak rozpytywaliśmy.


    a że tak już cię tu widzę w mym wątku to się pochwalę, że w tym tyg benelli będziem mieli ;)
  • na ile osob szukac konkretnie auto?
  • jesli 7 osob to toyota ma takie auto ale co z bagaznikiem?
  • vw multivan jak wejdzie 7 osób to bagażnik ma ok @Tryk. na dłuższe wyprawy jeszcze na dach "trumnę"można zamontowac.

    @tecumSeh powiem meżowi o tej toyocie

    a benelli była zamówiona, czekaliśmy. juz jest
    do odebrania a ni ma komu jechać. mieliśmy jechać jutro a tu wyjazd służbowy wskoczył. jak bedziemy mieli i postrzelam to wrzucę film w odpowiedni wątek :D
  • Ja polecam sienne. To auto, ktore kocham☺wczesniej mieliśmy verso, ktora bardzo lubilam, ale kiedy bylam w ciąży z czwartym zmieniliśmy, bo bagaznik to porazka przy 4 dzieci.
  • Poprawka mielismy corolle verso, bo jest tez samo verso
  • właśnie oglądam toyotę - mała mi się wydaje. to jednak ma być cos wiekszego. mamy jeszcze lagunę, ja i dzieci na zakupy się zmieścimy, razem to tego vana właśnie chcemy dodatkowo
  • tak jesli szukasz t5 to przedzial wiekowy jest ok z toyota previa od 06 jak najbardziej disel jednak od 2009 bo wtedy mniejsze problemy

    Wadliwe silniki były stosowane w następujących modelach Toyoty:

    Avensis z 1AD lub 2AD (data produkcji: kwiecień 2005 - luty 2009)
    RAV4 z 2AD (data produkcji: lipiec 2005 - listopad 2008)
    Auris z 1AD lub 2AD (data produkcji: wrzesień 2006 do wrzesień 2009)
    Verso z 2AD (data produkcji: kwiecień 2005 do listopad 2008) zrodlo.mojafirma infor.pl
    oczywiscie zwroc uwage na dostep do czesci
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.