Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zapraszamy, polecamy

1679111220

Komentarz

  • edytowano luty 2017
    .
  • Panie z Krakowa i okolic (te z dalsza także :) ) zapraszamy na spotkania i wyjścia Klubu Latających Mam. 
    Zapraszamy także do polubienia nas na Fb i udostępnianiu wydarzeń:
    https://www.facebook.com/Klub-Latających-Mam-1926482967615360/
    Podziękowali 2Emma Marcelina
  • Powyżej - Kraków zaprasza :)

    Plan rekolekcji

    13.30 - Czytanie duchowe

    13.45 - Rozważanie

    14.15 - Rachunek sumienia

    14.30 - Msza święta

  • Świetna grafika :)
    Podziękowali 4kowalka jan_u Polina Weronka

  • Zapraszamy do wspólnego śpiewania - 
    jutro (piątek), 10.00-11.00, Kaplica Ks. Michalitów, 
    Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 95.


  • W marcu po raz pierwszy przyjeżdża do Polski Rebecca Kiessling, prawnik i mówca pro-life, prezes organizacji „Save the 1”. Podczas swojej wizyty wygłosi cykl wykładów w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu i Łomiankach.

    Rebecca urodziła się 22 lipca 1969 r. w Michigan. Wychowała się w żydowskiej rodzinie, która adoptowała ją, gdy była niemowlęciem. W wieku 18 lat poznała swoją biologiczną matkę i dowiedziała się, że jest dzieckiem poczętym w wyniku gwałtu, a żyje tylko dlatego, że ówczesne amerykańskie prawo zakazywało aborcji.

    Dziś walczy o prawo dla życia dla wszystkich dzieci. Jej działalność nakierowana jest przede wszystkim na zakończenie prawnej dopuszczalności dokonywania aborcji wobec nienarodzonych, poczętych w wyniku gwałtu. Jest prezesem pozarządowej organizacji „Save the 1”, mającej na celu edukowanie społeczeństwa na rzecz konieczności pełnej ochrony życia, bez jakichkolwiek wyjątków i kompromisów.

    http://www.ordoiuris.pl/zapraszamy-na-spotkania-z-rebecca-kiessling

  • Na innych uniwersytetach też odwołany lub zagrożony odwołaniem.
  • Zbyt wiele tabu naruszonych.
    Podziękowali 3madzikg syla jan_u
  • Jeśli ktoś miałby ochotę posłuchać jutro o edukacji spersonalizowanej i napić się przy okazji dobrej kawy - zapraszam do Krakowa, na Zygmuntowską, od 8.45.
    Prelegent znany części forumowiczek :). Forumowiczki powiadają, że nie nudzi.
    Zwiedzać można później, ale nie trzeba - wedle chęci i potrzeby.

    Drzwi otwarte krakowskiego "Sternika" - jutro, 18.03. 
    Dwa krótkie wykłady, prezentacja o inicjatywach rodziców, zwiedzanie. Plus kawa i ciasteczka.
    Kraków, ul. Zygmuntowska 12a, 8.45 (rejestracja + kawa) - 11.30. 
    www.zrodlo.edu.pl


    Podziękowali 1E.milia
  • kowalka powiedział(a):
    Jeśli ktoś miałby ochotę posłuchać jutro o edukacji spersonalizowanej i napić się przy okazji dobrej kawy - zapraszam do Krakowa, na Zygmuntowską, od 8.45.
    Prelegent znany części forumowiczek :). Forumowiczki powiadają, że nie nudzi.
    Zwiedzać można później, ale nie trzeba - wedle chęci i potrzeby.

    Drzwi otwarte krakowskiego "Sternika" - jutro, 18.03. 
    Dwa krótkie wykłady, prezentacja o inicjatywach rodziców, zwiedzanie. Plus kawa i ciasteczka.
    Kraków, ul. Zygmuntowska 12a, 8.45 (rejestracja + kawa) - 11.30. 
    www.zrodlo.edu.pl


    A może ten prelegent byłby zainteresowany wykładem w Kaliszu? Od pewnego czasu noszę się z zamiarem założenia tego typu szkoły w mojej okolicy:)
  • @syla - w Kaliszu w Nazarecie było ostatnio ciekawe spotkanie dla rodziców  z panią Ewą  Pohorecką , można odsłuchać na Radiu Rodzina a wczoraj w parafii Opatrzności Bożej spotkanie z p. ROBERTEM  KOSCIUSZKO (nie byłam )_ zdjęcia  widziałam na stronie Radia w/w- czyli coś się dzieje ☺
  • @syla, wez ze trzy osoby ze soba i przyjedzcie do nas. Startowalismy z 4 rodzinami i 3 dzieci, wiec wiemy, jak zaczynac od zera. Serio, wycieczke sobie zrobcie, tylko umowcie sie telefonicznie najpierw w przedszkoiu, to beda wiedziec, kiedy maja wolniejszy czas. 
    K.
    Podziękowali 1syla
  • Rozwijamy się  :).
    W piątek, w Krakowie, warsztaty fotograficzne dla mam. Przychodzimy z dziećmi i aparatem. Nawojki 9, OA Skała. Bierzemy też buty na zmianę.
    Przyjeżdżajcie!
    k.
  • matka6 powiedział(a):
    @syla - w Kaliszu w Nazarecie było ostatnio ciekawe spotkanie dla rodziców  z panią Ewą  Pohorecką , można odsłuchać na Radiu Rodzina a wczoraj w parafii Opatrzności Bożej spotkanie z p. ROBERTEM  KOSCIUSZKO (nie byłam )_ zdjęcia  widziałam na stronie Radia w/w- czyli coś się dzieje ☺
    Dzięki, dawaj znać, jak masz jakieś info o takich różnych wydarzeniach. Pewnie,że odsłucham, to moje ulubione Radio:) Do Nazaretanek chodziłam moja najstarsza córka!
  • kowalka powiedział(a):
    @syla, wez ze trzy osoby ze soba i przyjedzcie do nas. Startowalismy z 4 rodzinami i 3 dzieci, wiec wiemy, jak zaczynac od zera. Serio, wycieczke sobie zrobcie, tylko umowcie sie telefonicznie najpierw w przedszkoiu, to beda wiedziec, kiedy maja wolniejszy czas. 
    K.
    Wybieramy się z mężem i dziećmi w czerwcu w Tary z przystankiem w Krakowie, to może wtedy by się udało?
  • W Tatry oczywiście:)

    Podziękowali 1DaddyPig
  • @syla, jak już termin będzie wiadomy i bliższy - dawaj znać!
    k.
    Podziękowali 1syla
  • edytowano marzec 2017
    Zapraszamy na Drzwi Otwarte Przedszkola Żywioły i Szkoły Kompas w Łodzi.
    http://www.zywioly.edu.pl/



    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano marzec 2017
    .

    Zapraszamy! Naprawdę warto.
    (PS. znam osobiście zacnych autorów i polecam. :) )

    Podziękowali 1madzikg
  • edytowano marzec 2017
    Zaprasza kol. Winda do Nieba.


  • http://zaciszeautyzmu.pl/images/stories/2017naniebiesko/2017Krakow_naNiebieskoDlaAutyzmu_program_print.png

    W Krakowie miesiąc wiedzy na temat autyzmu, szczegóły w linku powyżej.
    W ten piątek jest konferencja: http://www.zaciszeautyzmu.pl/ (na dole strony informacje)
  • Nie mam zdjęcia ani linku.

    Ale mogę zaprosić. 
    W piątek 07.04. W Korzkwi o 18.30
    Bedziemy śpiewać, chór
    Tertia canonica, Drogę Krzyżową.
    Staropolskie pieśni pasyjne.


    Nadmieniam że Korzkiew jest niedaleko Krakowa i jest tu pięknie.
    Podziękowali 1DaddyPig
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.