Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

Podobny do wątku spódnicowego :) taki do dzielenia sie inspiracjami :)ktoś może zainspiruje i może podlinkuje albo doradzi - długa sukienka taka na co dzień - wiosenna lub letnia - może zielona lub niebieska ? Ktoś się może natknął na coś takiego? :)
Podziękowali 1Wela
«134567140

Komentarz

  • nie, ale moje sukienki kupuję z BiuBiu lub z Pepperberry - najmojsze. :)
  • @Skatarzyna dzięki za podpowiedzi ale ja niestety z tych mniej biusciastych
  • @katarzynamarta byłaś chętna na wątek o sukienkach - zapraszam :)
  • edytowano marzec 2017
    Którą  od Zapały ?
  • Kasia Zapała robi świetne rzeczy :)
  • Ja uwielbiam sukienki, ale mój brzuch chciałby się koniecznie wyeksponować, ale tego nie lubię. Muszę jeszcze poczekać. 
  • a co sądziecie o czymś takim dla kogoś z dużą pupą i masywnymi udami

    https://pl.dawanda.com/product/113521199-elis-long-czerwona-rozkloszowana-sukienka

    Podziękowali 2Milagro Klarcia
  • jak masz talie to nie bardzo
  • edytowano marzec 2017
    Aneczka, wedlug mnie skoro masz kobiece ksztalty( duza pupa plus fajne uda) to prawdopodobnie mozna wyeksponowac talie. Ta sukienka a raczej jej kroj jest niekorzystna nawet dla szczuplej kobiey z kilku wzgledow: dlugosc rekawow zle wyglada do tej dlugosci sukienki, jak dziewczynka przedszkolna sie w takim wyglada. Prawdopodobnie pogrubia, bo jest odcinana pod biustem i rozkloszowana wiec obojetnie kto ja ubierze będzie wygladal jak szafa trzydrzwiowa. No i jak dla mnie kolor do bani. Ile razy pojde w takim czerwonym i gdzie i do czego mi to pasuje. Ja bym Ci rozradzala ta sukienke. Pewnie masz figure wiolonczeli/gruszki? Szczuple ramiona i tulow a rozbudowany dol? 
    Jenifer Lopez tez ma duza pupcie i ukrecila na niej mega kariere B) 
    Podziękowali 1Monira
  • Ja swoje sukienki sama szyję
  • No to podziwiam :) Ja szyje sama sukienki ale dla lalek Barbie mojej El.
  • http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszowana-sukienka-z-paskiem-49005698.html

    Ja stawiam na prostote. Taka sukienke byloby mi latwo ograc.
  • @Rejczel - Swietna ta sukienka!
  • ...Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36

    jak tak można!

    Podziękowali 2Skatarzyna Cart
  • O, a ja właśnie takich nie mogę nosić, bo eksponują pulchne ramionko i pulchne kolanko (niezależnie od rozmiaru, jaki aktualnie noszę, moje kolana po prostu są niewybitne). Moje kiecki muszą mieć długość tuż za kolano, szeroki dekolt, najlepiej okrągły, mogą być asymetrie, może być szeroki golf albo ten typu "woda", albo kaptur. I zasłonięte ramiona. Jeśli wycięcie jest za małe, wyglądam na podduszoną, nie mówiąc o stójkach, bo to w ogóle kanał u mnie.
    W innym watku pokazywałam dwie sukienki, które sobie kupiłam niedawno, i obie są ok, ale ta granatowa (moja jest szara z turkusem) jest dokładnie tym, co tygrysy lubią najbardziej i w czym najlepiej wyglądają:
    Podziękowali 2Agnieszka82 maliwiju
  • I druga:
    Podziękowali 1Predikata
  • Minus sznurówka ;)
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @katarzynamarta - ta z orsay? Bo te moje sa z ciezkiej dzianiny i mnie to cieszy.
  • @Marcelina a ta sukienka co byłaś u mnie na urodzinach ? Chyba miała wysoka szyje, czy mi sie wydaje. A wyglądałaś swietnie. 
  • Miala "pęknięta" stojke, czyli pod szyja luz. 
  • Marcelina ta druga świetna i jaki fajny kolor
  • @Skatarzyna a pochwal się proszę, gdzie kupujesz pepperberry? 
  • Allegro i OLX. Poluję. 
    Podziękowali 1dana
  • @Marcelina ta pierwsza mi się ogromnie podoba! Sklaniam sie coby zamówić :-)

    ale Twój wybór szara plus turkus to miodzio! Pewnie świetnie kolorystycznie wygląda!

  • edytowano marzec 2017
    @dana ;
     Pepperberry przysylaja do Polski - ze strony angielskiej bravissimo.com, wybór jest obłędny, rozmiarówka itp., koszt wysyłki chyba cos Ok 20 zł. Kupuje tam biustonosze Freya, sprawdzony namiar. 
    Podziękowali 3Skatarzyna dana E.milia
  • Ale weszłam teraz na stronę - a tu nie widze logo Pepperberry - zawsze było :) moze sie rozdzielili albo zle patrzę :/ 

    ale tak czy inaczej bravissimo.com to fajny namiar - ogromny wybór bielizny i praktycznie zawsze sa wszystkie rozmiary, chyba ze na promocji to szybko wykupują. 
  • Agnieszka82 powiedział(a):

    @Marcelina ta pierwsza mi się ogromnie podoba! Sklaniam sie coby zamówić :-)

    ale Twój wybór szara plus turkus to miodzio! Pewnie świetnie kolorystycznie wygląda!

    Niestety, świetnie. Potwierdzam. @Marcelina, wrzuć jeszcze linka, jak się nazywa ten butik? 
  • Proszę wrzućcie propozycję, jak sukienka dla kobitki co wszystko ma ;) :
    duży cyc, dużą pupę, bioderka i masywne udka
  • oraz takiej co ma to co powyżej za wyjątkiem dużego cyca
    Podziękowali 1Wela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.