Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ważne wydarzenia z Polski i świata

Cierpiąc na wieczny brak czasu, pozwalam sobie założyć wątek, w którym byśmy zamieszczali info o jakichś ważnych wydarzeniach, które właśnie się dzieją, a orgowicze niekoniecznie o nich wiedzą, bo rzadko mają czas na tv / neta / właśnie ogarniają kolkę / biegunkę / odpoczywają etc. Ja rzadko wchodzę na portale informacyjne, w tv oglądam Jeden z dziesięciu, także czasem jestem bardzo do tyłu. Z góry dziękuję :)
«13456722

Komentarz

  • skrót wiadomości kiedyś Prayboy robił :) 
    i Greg i Pioszo 


    stare czasy ;) 


    ale jakby się kto podjął to będę zaglądać regularnie :) 
  • Wczoraj bylo kilku godzinne przesluchanie Tuska juniora w spawie amber gold i olt express.przyznal ze to lipa byla  :|
  • @asiao i że nie widział konfliktu interesu gdy pracował dla lotniska i olt bo dla lotniska pracował w godz 8-16 a potem dla olt - kabaret :hushed: To dopiero kabaret... Miał tez junior swojego pełnomocnika - był nim .... Roman Giertych
  • I tenże pełnomocnik to dopiero był kabaret :D
    Podziękowali 2Rogalikowa monia3
  • Deficyt budzetowy po maju tylko 0.3 % planu rocznego.wzrost  dochodu z citu 14 % a z citu o 30%
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • 4 rejony w Szwecji gdzie policja sie "nie pojawia".prosza o pomoc


    https://www.svt.se/nyheter/lokalt/skane/har-ar-skanes-mest-utsatta-omraden
    Podziękowali 2OlaOdPawla maliwiju
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Cierpiąc na wieczny brak czasu, pozwalam sobie założyć wątek, w którym byśmy zamieszczali info o jakichś ważnych wydarzeniach, które właśnie się dzieją, a orgowicze niekoniecznie o nich wiedzą, bo rzadko mają czas na tv / neta / właśnie ogarniają kolkę / biegunkę / odpoczywają etc. Ja rzadko wchodzę na portale informacyjne, w tv oglądam Jeden z dziesięciu, także czasem jestem bardzo do tyłu. Z góry dziękuję :)
    Przepraszam za wtręt,ale oglądałam wczoraj właśnie Jeden z dziesięciu i bardzo się zdziwiłam,że na pytanie : "Jaki kraj zwyciężył w tegorocznej Eurowizji "?
    padła odpowiedz
    "Ukraina"  i została uznana za poprawną :smiley:
  • Jest afera policka - z zakładów w Policach wyprowadzono dużo pieniędzy - zamieszani w to ludzie z PO
  • edytowano czerwiec 2017
    wiadomosci z Świat to dziś było spotkanie grupy wyszehradzkiej z Macron
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • W Polsce zalegalizowano marihuanę medyczną
    Podziękowali 2OlaOdPawla asiao
  • @kasha, w wakacje są powtórki, codziennie dwa odcinki ;-)
  • Adam Bodnar RPO powiedział że naród polski współuczestniczył w holocauście :( ciekawe czy zdaje sobie sprawę co tym jednym zdaniem zrobił - ile szkód:/ nie mam wątpliwości że co niektórzy chętnie wykorzystają to ....a tyle się walczy z pojęciem"polskie obozy śmierci" ... Dla mnie Bodnar tym zdaniem pomaga tym co takie pojęcia używają :/
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano czerwiec 2017
    Adamowi Bodnarowi raczej chodziło o to, że były również wśród Polaków jednostki zahowujące się mniej chwalebnie, ale fakt, wypowiedź niefortunna.


    EDIT: zapoznałam się z kontekstem, faktycznie, Bodnar jednoznacznie stwierdza, że to państwo niemieckie było odpowiedzialne za holocaust - natomiast przedstawicieli wielu narodów uczestniczyło w niektórych zbrodniach - w tym były przypadki, gdy byli to również Polacy. Więc nie widzę w tym jakiejś manipulacji Bodnara, gorzej, że ta wypowiedź daje się wycinać z kontekstu w bardzo niefortunny sposób :(
  • Owszem potem przysłał oświadczenie ale obawiam się że w świat pójdzie jego wypowiedź a wyjaśnienia co miał na myśli to już Malo kogo zainteresuje :(
  • No niestety.
  • Ooo to dobre wieści z tym deficytem :)
  • G.Schetyna zadeklarował w Brukseli że miasta w których rządzi PO przyjmie migrantów - pierwszy chętny to Jaśkowiak prezydent Poznania
  • Nowoczesna chce zdelegalizować Młodzież Wszechpolską - chyba chodzi tutaj o wydarzenie z Radomia gdzie pobito członka KODu
  • monia3 powiedział(a):
    G.Schetyna zadeklarował w Brukseli że miasta w których rządzi PO przyjmie migrantów - pierwszy chętny to Jaśkowiak prezydent Poznania
    Niby jak.
  • Też mnie to zastanawia chyba jest potrzebna zgoda wojewody ? Piszę na kom wiec nie wiem jak wkleić link, ale są na ten temat artykuły w głosie wielkopolskim i wyborcza i epoznan.
  • Widzę że jest też artykuł na interii w dziale fakty
  • monia3 powiedział(a):
    Ooo to dobre wieści z tym deficytem :)
    Podobno też rekordowo niskie bezrobocie, dziś mówili, że 7,7 %.
    Podziękowali 1monia3
  • edytowano czerwiec 2017
    http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/gus-w-kwietniu-urodzilo-sie-mniej-dzieci,751897.html

    http://www.pch24.pl/koniec-efektu-500-plus--w-pierwszym-kwartale-2017-urodzilo-sie-mniej-dzieci-niz-rok-wczesniej,52590,i.html

    Przypomina się fikcyjne przemówienie Gomułki:

    "I cóż my możemy takiego o tym okresie powiedzieć? Otóż 
    możemy powiedzieć dużo.

    I tak na przykład, liczba traktorów na jeden hektar za cara Wilusia wynosiła 
    0, natomiast w roku bieżącym 0,003."
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    Ooo to dobre wieści z tym deficytem :)
    Podobno też rekordowo niskie bezrobocie, dziś mówili, że 7,7 %.
    5%to normalna stawka
  • LOT chcieli do de sprzedac mowili.
  • Niemcy - Pani kanclerz zmieniła zdanie i jest za małżeństwami jednopłciowymi
  • Jakby ktoś nie wiedział to w środę jest pogrzeb Simone Veil, będzie leżała w paryskim panteonie... 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Może wstyd przyznać ale nie wiedziałam kto to - musiałam wygooglować ... Przeczytałam parę stron www - tvn24 twierdzi że była obrończynią praw człowieka i dopuściła aborcję na życzenie we Francji ( to się da połączyć?)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.