Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co do kina?

145791014

Komentarz

  • edytowano styczeń 2018
    Bardzo dobry ten...NAJLEPSZY...
    Mocny...
    Szczerze polecam!
    Wart obejrzenia.

    Podziękowali 3Rejczel madzikg AgaMaria
  • My mielismy na Muminki ale te kukielkowe wydanie zawsze mnie drażnilo to chińskie czy jakie tam jest bdb i moje je znają myślę że rozczarowanie byśmy były. A pierwsza gwiazdka super
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano styczeń 2018
    Ignacy Loyola 



    Ktos widział?
  • No właśnie. Dziś zajarzyłam, że zaczęli grać Loyolę. Ale u nas w mnieście w tych dużych kinach nie wyświetlają, raczej w studyjnych. Może zaczną?
  • Byłam, widziałam...

    PIĘKNY, MOCNY, PORUSZAJĄCY!


    Podziękowali 2AgaMaria DaddyPig
  • @malgorzata32 à czy dzieciom mozna pokazac t'en film o Loyoli? Mysle o chlopcach 11 i 13 lat, odpowiedni dla nich?
  • edytowano styczeń 2018
    @Sarcella ;
    Myślę, że spoko. O ile nadążą z czytaniem, bo film w wersji anglojęzycznej, z polskimi napisami. Ale ten angielski też taki dość zrozumiały.
    Podziękowali 1Sarcella
  • W każdym razie scen typowo dla dorosłych nie ma. Trochę krwi tylko (bitwa, operacja, biczowanie).
    Podziękowali 1Sarcella
  • Był ktoś w kinie na byczku Fernando? Zastanawiam się czy nie pójść z dzieckiem na ten film, ale mam zwyczaj że zanim idę do kina do prześwietlam co dziecku będą serwować. Bajkę z dzieciństwa znam, tylko nie wiem co w XXI w. tam wcisnęli w scenariusz. Z tego co znalazłem w internecie, to niektórzy się już podkleili pod ten film jako zerwanie z "heterostereotypami" i jako "ważny głos w równości płci". Więc odstrasza mnie to już na dzień dobry, ale może nie ma tam myśliwego Gastona ; ) Kto był i co myśli - proszę pisać.
  • Loyola jest od lat 15. Myślę, że dla młodszych nie będzie zrozumiały.
  • edytowano styczeń 2018
    Zrezygnowałem z tego byczka Fernanda - na youtube ktoś zrecenzował ten film i mi się odechciało. Za to zaklepałem bilety na misia Paddingtona 2 - same peany, aż mi się nie chce wierzyć że to taka perełka. Że promuje wartości rodzinne, że uczy dostrzegać w każdym dobro, że uczciwość popłaca, dobro wraca, brak wulgaryzmów, etc. Sprawdzę...
    Podziękowali 1Rejczel
  • Paddington 2 bardzo ok. Byliśmy przed Sylwestrem, nie pamiętam żeby coś wzbudziło w tym filmie niepokój. 

    Dla mnie ciekawszy niż 1, fajniejszy czarny charakter, grał go Hugh Grant.
    Film z jajem.
    Dla mnie to pokazywał stary Londyn, choc historia  współczesna, w filmie zero Arabów, był owszem Hindus, jakiś skośnooki.

    Rzeczywiście promował wartości rodzinne, uczciwość, uprzejmość!
  • Mąż był z dziećmi na Paddingtonie i też mu się podobało.  Dzieci ( 5, 7, 8 i 13) zadowolone. 
    Podziękowali 3Rejczel Thiassi AgaMaria
  • Z takich dzieciecych to "Emotki" straszna szmira, Em wynudzila sie z kolezankami w kinie, kiepski scenariusz. Na wakacjach u babci byli na "Kapitan Majtas", do dzis wspominaja, mowia: "mamo, musisz to zobaczyc kiedys, fajne!" :)
  • Paddington 2 cudowny!!!
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Cudowny, ale scenę topiącego się Paddingtona i gejowskie klimaty w więzieniu mogli sobie darować.
  • edytowano styczeń 2018
    Gejowskie klimaty w wiezieniu? Czy aby Gaston z Pieknej i Bestii wraz z towarzyszem nie przewędrował był do tej bajki?
  • Boszzz to ślepa jestem, że gejowskich klimatów nie wyhaczylam.
  • Powiedzmy, że więźniowie byli wyjątkowo kobiecy.
  • jedynie ten taniec na końcu  mógłby byc podjerzany
  • Paddington z dzieciakami super <3

    Sama mam natomiast ochotę wybrać się na "Niemiłość" Zwiagincewa. Zapowiedzi są ciekawe.
    Podziękowali 2Lome Monika73
  • edytowano styczeń 2018
    Ciekawe, fakt. Premiera w piątek.
  • Chyba nadchodzi weekend, w którym cała trójka zostanie z babcią. Co polecacie w kinach teraz?
  • edytowano luty 2018
    Byłem na Paddington 2 i poszedłbym na niego drugi raz i z żoną...
    Idę jednak na ten film, po przeczytaniu pozytywnej opinii i wysokiej nocie na filmweb:
    http://gosc.pl/doc/4496496.Chlopiec-w-helmie

  • Od jakiego wieku "Cudowny chłopak"?
    Czy film jest z napisami? Z lektorem?
  • My byliśmy wczoraj, na sali były faktycznie dzieci nawet małe, film super tylko moje dziewczyny są przyzwyczajone do myśli że Halloween to zło i w ogóle bez sensu nie warto sobie nim głowy zawracać, a tu mimo wszystko jest pokazany jako fajna impreza..
    Podziękowali 1Bambidu
  • Byliśmy rodzinnie- z czwórką dzieci od lat 7 do 17.
    Dzieciom sie podobał. 
    Mi tak sobie.

    Nie rozumiem do konca tych zachwytów.

  • Czy jest coś teraz w kinie na co można by iść z czterolatką? Czy takie dziecko nie jest w ogóle za małe na kino?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.