Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

noclegi Krakow

Macie do polecenia jakas fajna noclegownie w Krakowie na jedna dobę. 2 osoby dorosłe i jedno dziecko. Początek lipca.

Komentarz

  • To ja tez zapytam. Znajomi poszukuja taniego noclegu w Krakowie w dniach 28.04 - 1.05. Dwójka doroslych, dwójka dzieci. Znacie cos godnego polecenia?
  • My 9lat temu spalismy u Turnaua. Byliśmy bez dzieci jeszcze(ehh) z rodzicami moimi. Był salon z fajowa osłonięta mega wysoko antresola na której spalismy na materacu i sypialnia..nie wiem ceny bo to tata załatwiał ale fajna meta..  
  • W grudniu spałam w fajnych i niedrogich apartamentach na Dietla . Zamawiała to koleżanka , więc nie podam konkretnego namiaru.
  • Fiu fiu, u Turnaua....na Brackiej pewnie ;)
    Podziękowali 1madzikg
  • Haha. Nie w gościach tylko on wynajmuje.. 
    Podziękowali 1Rejczel
  • Podepnę się z pytaniem. Trzeba nam koniecznie zanocować w Kraku. Coś czystego, taniego... Hm? Ma ktoś coś do polecenia?
  • I hop. Bo 'tamtym' razem nie wyszło. Na najbliższy weekend czegoś potrzebujemy. Znajomi nocowali ostatnio w jakimś internecie - bardzo byli zadowoleni, ale... z powodu Świąt ta opcja zamknięta. I kiszeczka.
  • Siostry Naszej Pani Dobrej i Nieustającej Pomocy. Łagiewniki.


  • Nie zrazaj się jeśli odbierze Siostra mówiąca łamana polszczyzna (Wloszka). Jak się uprzesz, to się dogadasz
  • Czasem odbiera Polka
  • @Tusia, zajrzałam na stronę Zgromadzenia (PIERWSZY raz o nich słyszę!) - nie ma info, że prowadzą jakieś noclegi. Przyjęłyby na jedną noc małżeństwo z dzieckiem? Kocham siostry zakonne, więc sama z przyjemnością bym nocowała tylko po klasztorach ;).
  • @Tusia, a po angielsku ostatecznie pójdzie? 
  • @Rien, Siostry mają maly hostelik obok swojego domu. Jesli tylko mają miejsca, to na pewno przyjmą 
  • Dogadasz się po polsku. Tylko powoli. Angielski chyba nie.
  • edytowano październik 2019
    O Przyjacielu, super-mega-dzięki :smile:. Może mimo Święta uda mi się jutro popołudniu dodzwonić. Jeszcze raz dziękuję!
  • Mam nadzieję, że się uda :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.