Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

witaj Wrocławiu

Dziś przybywam. O 15.00 w parafii Ducha Św jest spotkanie rodzin...a od ok 16.30 mam z mężem prelekcje o świętowaniu w rodzinie :)
Chyba można wpaść bez zaproszenia.

Komentarz

  • Przepraszam...nie miałam już potem dostępu do netu...w sensie wsiadłam do auta i jazda...
    To , że nie pisałam wcześniej - to moje niedopatrzenie...zupełnie nie pomyślałam...


    Wspólnota z Wrocławia, która gromadzi się przy tej parafii zorganizowała nam czas.
    Nasz wykład był od 16.30 do 18.15 z przerwą na kawę, potem jedni znajomi tam obecni, a znani nam z rekolekcji brali nad pod Wrocław do siebie na nocleg z kolacją i śniadaniem, na 11.00 jechaliśmy do parafii Ducha Św na Mszę i na obiad do sióstr.

    W Warszawie, gdy prowadziliśmy warsztaty w Akademii pod Aniołkami, zupełnie niespodziewanie spotkałam jedna dawną forumkę ... bez umawiania się ;) 

    Ale jest szansa, że do Wrocławia jeszcze zawitamy ;)


    Podziękowali 1Malena
  • kuria domowa powiedział(a):
    Osz no! A my mamy w domu szkarlatynę!!!
    Jejku...bardzo Wam współczuję...
  • na drugi raz szybciej poinformuję ...
    Podziękowali 1Malena
  • http://wroclaw.gosc.pl/doc/4386142.Elementy-wyjatkowosci-swiat

    fragment opowieści z naszego pobytu we Wrocławiu
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • No dałam....znać @Lila ; powyżej :) ale za późno, bo to była w sumie taka szybka akcja.
    To nie było zlecenie do niewiadomokąd, ale do znajomej grupy ludzi :)
    ale spotkanie było jak najbardziej otwarte.


    Po prostu zgapiłam się, bo mogłam napisać 4 dni szybciej ;)
  • nic straconego...lubimy Wrocław i pewnie wpadniemy jeszcze ;)
  • w Gościu Niedzielnym był chyba obszerniejszy artykuł niż tu w linku dostępny, przynajmniej autoryzowałam obszerniejszą wersję ;)
  • edytowano styczeń 2018
    Na nfz We Wrocławiu  Gachowski Waldemar gastrolog
  • Czy Panorama Racławicka ma zniżki na KDR? Bo niby to część Muzeum Narodowego, a Muzeum Narodowe i Etnograficzne mają ceny specjalne m.in. na KDR. Tymczasem na stronie Panoramy czegoś takiego nie widać. Pewnie nie ma :(
    Pomożecie Wrocławianie i inni turyści?
  • Moi jadą @manna, ja nie.
    A zniżek na kartę do Panoramy nie ma, gdyby ktoś był zainteresowany.
  • Szukam dobrego architekta we Wrocławiu lub okolicach, który zrobi projekt przybudówki
  • ja też....
  • @Monira chodź tu, się mi kojarzysz ;)
  • ja mam dobrego, ale w Poznaniu  ;)
  • Up. Ktoś coś?
  • A może ktoś stolarza dobrego zna?
  • właśnie... :)
  • Czy moglybyscie polecić kogoś we Wrocławiu na jutro na zrobienie paznokci? :)  
  • Czy się szykuje jakieś spotkanie we Wrocławiu?  :)
  • Czy zna ktoś dobrego dermatologa we Wrocławiu, który usuwa znamiona?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.