Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę teraz czytacie?

191012141549

Komentarz

  • @Lila , podpisuję się pod tym, co napisałaś z małym wyjątkiem. Legion to moja ulubiona książka Cherezińskiej. Jeszcze wciągnął mnie Turniej cieni.
  • A ja niedawno skończyłam polecane tutaj Pani Einstein i Skafander i motyl.
  • edytowano sierpień 2018
    " A ja żem jej powiedziała" K. Nosowskiej z przyjemnością, że można mieć taki talent do patrzenia na życie z dystansem, pisania z dystansem ....

  • A równolegle czytam "Czwarty wizjoner z Fatimy" . Dobrze przypomnieć sobie to objawienie
  • Zaczęłam czytać biografię "Kolumba" Emila Marata.Treść bardzo interesująca ,ale nieco męczy mnie styl.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Dobraczyńskiego czytam. I mam z tego taką prostą przyjemność.
  • Tymczasem "Cień Ojca" i "Święty miecz".
  • Mazel tow.



  • Monika- i jak ci się  podoba ? Zabieram tę książkę (między innymi ) na wakacje .
  • Wciąga, ciekawa jest. 
    Podziękowali 1Monika73
  • Czy ktoś z Was może mi podać tytuł książki/ książek o marii Skłodowskiej i jej mezu? Coś w stylu pani Einstein i zakochany Einstein? 
  • Upne sobie 
  • Ja czytałam swego czasu książkę Ewy Curie , córki, ," Maria Skłodowska Curie. Biografia

    Chyba taki tytuł 
    Podziękowali 1blaekie
  • @MonikaN - dzięki za Mazel Tow!
    Bardzo mi się dobrze czyta;
    To jest nowość,więc skąd wiedziałaś ,że warto ją mieć?
  • @asia, Colas Breugnon, Trzech panow w łódce nie licząc psa - może akurat nie znasz?
    To nie typowe odmozdzacze, ale pozytywne i pieknie napisane, bardzo polecam.
    I +++
    Podziękowali 2Gosia5 AgaMaria
  • matka6 powiedział(a):
    @MonikaN - dzięki za Mazel Tow!
    Bardzo mi się dobrze czyta;
    To jest nowość,więc skąd wiedziałaś ,że warto ją mieć?


    Przy kupnie książki jest opis krotki, zaciekawił mnie.
    Czasem,  jak mam mozliwosc papierowej książki,  to zaczynam czytać i wtedy się decyduję czy tak czy nie.

    Teraz czytam duzo nowości,  bo płacę za e-książki. 

    Dobrze się tez czyta Moj mąż i ja. Tez nowość o zyciu Królowej Elzbiety i Jej Męża Filipa.  Momentami zaskakujaca, czasem smutna. Nie tak odkrywcza jak Mazel Tow, ale do odprężenia ok.
    Podziękowali 1matka6
  • blaekie powiedział(a):
    Czy ktoś z Was może mi podać tytuł książki/ książek o marii Skłodowskiej i jej mezu? Coś w stylu pani Einstein i zakochany Einstein? 
    @blaekie geniusz i obsesja, polecam
    Podziękowali 1blaekie
  • Po raz drugi skończyłam Wszystkie dzieci są zdolne.
    @OlaOdPawla, dziękuję. Nawet mają u nas w biblio, jutro sobie pożyczę. 
  • czytam "Zdradziecka Agnieszka Osiecka " ciekawe :)
    Podziękowali 1Monika73
  • Piotr Derlatka -  nauczyciel jezyka polskiego, pracowal z moja tesciowa w jednej szkole :) pisze dosc ciekawie, praca nad ta ksiazka to podobno byla jego pasja - mocno sie nad nia napracowal
    Podziękowali 1Monika73
  • Przeczytałam tę o Einsteinie, no geniusz-egocentryk. To tak łagodnie.
    Dobrze się czyta.
  • edytowano sierpień 2018
    Serię kryminałów Małgorzaty Rogali.  Typowo wakacyjna lektura,  tylko zaczęłam od ostatniego tomu,  bo nie sprawdziłam kolejności  ;)
  • @Lila ;
    Te scenki erotyczne to w jakim stopniu? Jak w Wiedźminie czy bardziej?
    Bo planuję hardą słuchać z moją 15-tką i nie wiem :)
  • Raczej bardziej.
  • Oj, bardzo bardziej. Absolutnie nie dla 15 latki. Ja, czytając książkę, byłam z lekka zażenowana. A szkoda, bo pod względem historycznym jest po prostu fantastyczna. 
    Podziękowali 2Joanna36 PawelK
  • Ja teraz czytam:

    - Gu Hua - Miasteczko hibiskus - portret Chin w trakcie rewolucji kulturalnej
    - Paul Theroux - Wielki Bazar Kolejowy. Pociągiem przez Azję (tego autora uwielbiam i zdecydowanie polecam każdemu, kto kocha podróżować)
    Podziękowali 2PawelK Monika73
  • O ta pierwsza mnie ciekawi.
    Kiedyś czytałem świetną biografię Mao, ciekawe jak to z drugiej strony wyglądało.
  • @Monika73, @Colargol, macie to w wersji papierowej? Książki przyrodnicze mają świetne zdjęcia. Duzo starace bez fotek? 
  • Monika ale o jskiej książce piszesz ? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.