Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co do kina?

1679111214

Komentarz

  • Ja, dzisiaj. Bardzo mi się podobał.
  • Mój mąż . Ale jeszcze nie wrócił z kina , więc nie napiszę co sądzi o filmie ;)
  • Byłam wczoraj na "Bohemian Rapsody". Zgrabnie zrobiony film, ale raczej dla fanów muzyki (ja jestem). Zastanawiałam się, jak twórcy podejdą do tematu narkotyków i seksu, ale nie wyszła ani ugładzona biografia, która kompletnie pomija te aspekty ani fabularna i wizualna sodoma i gomora - z czego jestem bardzo zadowolona. Aktorsko i pod względem klimatu lat 70-80 bardzo fajnie.
  • Bohemian nadaje się dla nastolatków (14 i 16 lat)?
  • Hmm na pewno nie powiedziałabym, że promuje rozwiązłość i rozrywkowy tryb życia. Przesłanie filmu jest przeciwne. Nie chce spoilerować, ale ten okres w życiu raczej dobitnie jest ukazany jako nieszczący, a istotne są prawdziwe przyjaźnie, rodzina i pomoc potrzebującym (Live Aid). Moim zdaniem 14 to jeszcze za mało, ogarnięty 16-latek - tak.
    Podziękowali 1Yucami
  • joanna_1991 powiedział(a):
    Byłam wczoraj na "Bohemian Rapsody". Zgrabnie zrobiony film, ale raczej dla fanów muzyki (ja jestem). Zastanawiałam się, jak twórcy podejdą do tematu narkotyków i seksu, ale nie wyszła ani ugładzona biografia, która kompletnie pomija te aspekty ani fabularna i wizualna sodoma i gomora - z czego jestem bardzo zadowolona. Aktorsko i pod względem klimatu lat 70-80 bardzo fajnie.
    Mam dokładnie takie same wrażenia.
  • Też się wybieram na biografie Mercurego :)
    Przy okazji, nie wiem czy we wszystkich miastach, ale w multikinie bilety do kina są za 16 zł <3
  • U nas bilety po 15 na KDR :)
    A Na Dziadka do orzechów ktoś się wybiera?
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Myśmy byli, bardzo się nam podobało.
  • Właśnie wszedł do kin "Pettson i Findus. Najlepsza Gwiazdka." Z tego co widzę  to są raczej pojedyncze seanse. Moi właśnie siedzą w kinie. Pełnym po brzegi :).
    http://kinodzieci.pl/program/filmy/pettson-i-findus-najlepsza-gwiazdka/
  • Daj znać co powiedzą dzieciaki o Findusie
  • Dzieciom się Findus bardzo podobał, a są wiernymi czytelnikami książki. Mąż podsumował, że to taka afirmacja świeckich Świąt BN. Wycięto słuchanie kolęd przy kominku. Film kończy się wspólną uczta i tańcami. 
    Podziękowali 1Lome
  • edytowano listopad 2018
    W którym kinie grają Pettsona i Findusa?
  • @matka-Olka, w linku są. Raczej w niszowych. W Warszawie w Muranowie i w Kinie Praha. 
  • Ok. Dziękuję.
  • Kilka słów o najnowszej filmowej adaptacji tej słynnej baśni:
    http://kulturadobra.pl/dziadek-do-orzechow-i-cztery-krolestwa/
    Podziękowali 1Gosia5
  • Polecam "Narodziny gwiazdy"
    Przepiękna muzyka i genialna gra głównych aktorów. Bardzo mi się podobał.....
    Podziękowali 2Sarcella Bridget
  • Bumblebee z dzieciakami. Dobra rozrywka i nawet wzrusza
  • Film Vice o wiceprezydencie Dicku Cheney, wybieram się z mężem. 
  • Ja byłam na dziadku. Z tym walcem to już traktuje jako żart albo chorobę :-) natomniast, jak mawiała moja historyczka w podstawówce, mnie rzeczywiście te balety raziły jakoś mi ta czarnoskóra umięśniona tancerka nie pasowała.. ponAdto  może rasitka jestem ale sporo tam tych ciemnoskórych m.in. Rola tytułowa mimo ze bardzo miły gość to średnio mi pasowało. Ale to może moje jakieś zboczenie jak mówię, marudzę. Ojciec rodziny tez jakiś taki bez sensu trochę dla mnie postać zrobiona..tyle marudzenia ale ogólnie bardzo pozytywne wrażenia z filmu mam .. szczególnie podobała mi się cukrowa wróżka. Rozpoznałam aktorkę w połowie filmu i tak , jak dotąd często trochę mnie drażniła, tak tu uważam ze super kreacja serio. No i klimacik fajny taki baśniowy, filmowy.. ja to lubię takie rzeczy. 
  • Dziewczynoom 8i 6 tez się podobało. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Mary Poppins cudowna, poszłabym jeszcze raz. Dzieci zachwycone, 4 latka pierwszy raz w kinie i cieszę się, że na takim widowiskowym i uroczym filmie.
    Podziękowali 3kowalka MonikaN Gosia5
  • No dobra ja mam takie prawo wpojone od dzieciństwa ze najpierw książka potem film. Ale na mary popins tez mam ochotę z nimi :-) 
  • Zaraz przestaną grać, a książka nie jest wiernie filmowana, to historia na podstawie serii. Piosenki i historia wzruszająca, to plakalam, to się śmiałam. 
  • Właśnie muszę zdobyć książki, bo dzieci się zainteresowaly i chętnie poznają inne przygody.
  • No co Ty. My przed dziećmi chodziliśmy na bajki :-)
  • MAFJa powiedział(a):
    No co Ty. My przed dziećmi chodziliśmy na bajki :-)
    Bo wtedy sami byliście dziećmi... ;)
    Podziękowali 1asiao
  • No co Ty. Jak się zeszliśmy to miałam 20, ślub- prawie 23, pierworodna prawie 25.. maz ponad 7 więcej..nawet trylogie ;-) toy stopy pamietam jak męczyliśmy sami jeszcze i.. nam się podobała..
  • Toż mówię, że dziećmi byliście ;)

    A potem trzeba się było na dzieci przygotować tematycznie.

    Natomiast przychodzi czas kiedy pozostaje poczekać na wnuki żeby sobie wreszcie na Mary Poppins móc pójść. Albo trzeba jakieś dziecko wypożyczyć. Przy kinie mogłaby być wypożyczania. ;)

    Podziękowali 2andora Agax4
  • Ale pomysł! dla mnie bomba,
    Podziękowali 2andora Milagro
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.