Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co do kina?

1810121314

Komentarz

  • @jukaa ja pożyczę :) Nie lubię chodzić na filmy dla dzieci. 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Ja tez nie lubię, ale dla Mary Poppins zrobiłam wyjątek, zwykle mąż z nimi chadza.
    Podziękowali 2Bridget Monika73
  • W niedzielę idę z coreczką na Marry Poppins.
    Warto?
  • A ja nie znoszę filmów dla dzieci...
    Pożyczę opiekunkę:)
    Podziękowali 2uJa Bridget
  • "Zabawa zabawa" . Polecam
    Po filmie była pogadanka z psychoterapeuta od uzależnień.
    Film pokazuje poszczególne stadia uzależnienia od alkoholu w wersji kobiecej .
  • Tak.po filmie to albo iść się napić albo się odechciewa  :D
  • Ja na takie filmy nie chodzę , żeby mi się nie odechciało ;)
    Podziękowali 3asiao Subiektywna Milagro
  • Pani terapeutka mówiła, że kobiety żeby się napić to wpierw muszą wszystko posprzatac, ogarnac i piją żeby dzieci nie widziały ....
    To ja chyba nie ten target ..czasem żeby zacząć sprzątać to trzeba się najpierw napić 

    I też nie mam zapasów i czasem chce się napić wina ale zanim je nabede to mijaja dwa tygodnie bo ciągle zapominam
     :D 
  • Oo to mi nie grozi:D
  • A to ja chyba nie jestem kobietą ;)
    Podziękowali 2Skatarzyna Milagro
  • My mamy jedna szafkę wypełnioną procentami, bo od czasu do czasu dostajemy rózne wysokoprocentowe "niedobre" ;) alkohole. Te wynalazki to pije jednak od czasu do czasu mój mąz, jakas butelka jest wyciągana, kiedy sa goście, ale ilez można ;) Zrobilam przed Sylwestrem przeglad szafki i wyszło mi, że nic nei trzeba dokupowac a i tak pewnie tylko uszczkniemy coś z brzegu - a siostra i tak przyniosła wino i szampana, które teraz stoja - w szafce. Mamy jeszcze własna produkcję - piwo i wino, też powolutku schodzi. 
  • A dla mnie alkohol mógłby nie istnieć. Jak ktoś zaproponuje to się napiję, smakuje mi i w ogóle, ale jak jestem w domu i tak na co dzień, to nawet przez myśl mi nie przejdzie. Co innego czekolada ;)
    Podziękowali 2czekolada Rogalikowa
  • Też byłam, polecam. Choć zabawy w nim nie ma..
  • edytowano styczeń 2019
    U mnie dzieci chowają czekoladę przede mną :lol: 
    Podziękowali 3Rogalikowa MAFJa Joannna
  • Ja wychodzę z założenia  że jestem dorosła i alkohol jest dla mnie dozwolony
  • Rozumiem, odniosła się do tego, że kobiety piją  jak dzieci nie ma w domu
  • Ja też wiem. Często rozmawiam w psychiatryku z osobami w delirium.
  • Bylam,widzialam.
    Niezly 
    Ale
    Pewnie to kwestia możliwości technicznych,obszernosci problemu i jednoczesnych ograniczeń czasowych,jednak miałam poczucie,ze temat poruszony ledwo ledwo.  Jakos powierzchownie, mialko. 
    Tylko akcenty,akordy. No nie umiem inaczej wyrazić 
    Mimo wszystko uważam,ze warto oznaczyć 
    A Fuga ktos widzial?

  • Ja widziałam i się zawiodłam, zupełnie odrealnione o nieprawdziwe jak dla mnie. Nie uwierzyłabym w taką historię.
  • Bardzo lubię psychologiczne filmy i właśnie takie spokojnie prowadzone. Samo zakończenie dla mnie absurdalne, nie chcę za didu zdradzać, zeby komuś nie popsuć oglądania.
  • aga---p powiedział(a):
    A ja nie znoszę filmów dla dzieci...
    Pożyczę opiekunkę:)
    Ja przysypiam ale idę.

    Podziękowali 1aga---p
  • @Elunia owszem dużo scen prawdziwych i się wciągnęłam w ten film, ale zakończenie realne?
  • Wpisuję w kolejkę trzy filmy o uzależnieniach (w sumie dla zdrowia psychicznego raczej powinnam odpoczywać od tematu...ale kuszą mnie)


    No właśnie

    "Zabawa, zabawa"

    "Powrót Bena"

    i z Julią Roberts "Mój wspaniały (czy cudowny?czy jakoś tak) syn"

    Podziękowali 1asiao
  • @Elunia przecież on zostawiła drugi raz swoje dziecko, i to dziecko jeszcze niby dało jej wolność, i tak niby lepiej, no nie ogarniam, byłam z całą ekipą na filmie i wszyscy tak zrozumieli zakończenie, na innym filmie byłyśmy?
  • Zuzapola powiedział(a):
    @Elunia przecież on zostawiła drugi raz swoje dziecko, i to dziecko jeszcze niby dało jej wolność, i tak niby lepiej, no nie ogarniam, byłam z całą ekipą na filmie i wszyscy tak zrozumieli zakończenie, na innym filmie byłyśmy?
    A Wy z Elunia to nie o dwoch roznych filmach mowicie?
    Fuga
    Zabawa zabawa
  • JA pisałam o Fuga
  • Powrót Bena jest z Julia R.
  • Dla mnie najlepsza scena o uzależnieniu ever 
    w sensie modelowa jak powinna postąpić matka z synem uzależnionym to z filmu z Leonardo DiCaprio "przetrwać w nowym Jorku"
    Stary film

    Podziękowali 1Daga
  • A kto wie, od czego nazwa alpaga, bo dyskutujemy, szukamy i nadal nie wiem?

  • edytowano styczeń 2019
    Tanie wino marki Torwin. Po piosence Perfectu się przyjęło
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.