Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam do oddania - 2

edytowano grudzień 2014 w Pomagajmy sobie
Zakładam kolejny wątek pomocowy. Tamten (Mam do oddania jeszcze więcej) zamknęłam i jak już wszystko, co ważne przeniesiecie tutaj, to tamten zamknę.
Nie ma sensu, żeby wisiał taki antyk a kasować ręcznie 1500 wpisów mi się nie chce. :)
«134567

Komentarz

  • Oki  :)
  • Mam do oddania po moim Maleństwie ubrania , rozmiar 158/xs/s , głównie spodnie bluzki najlepiej hurtem jednej osobie worek 120 litrowy będzie tego
    Podziękowali 1Dorota
  • @nowa chętnie . moja maluda wyrosła trochę
  • mam do oddania glany r 36 . i łyżwy do jazdy figurowej rozmiar chyba 35 pisze 23 ale to chyba rozmiar wkładki. za kw. zainteresowanym prześlę foto. mile widziana czekolada dla mojej córci za wyszykowanie tego . glany i łyżwy noszą ślady użytkowania na czubkach.
  • Ja jestem zainteresowana :-) 
  • proszę o priv z 2 lub nr tel prześlę  po południu foto
  • Ubranka dla dziewczynki i uniwersalne od urodzenia do 3 msc.
    Podziękowali 1BiancoNero
  • zostały mi jeszcze ubranka chłopięce rozmiar 86 - może ktoś potrzebuje? 
    Podziękowali 1jan_u
  • Oddam za kp chustę do noszenia dziecka amazonas. Pomarańczowo brązowa. Miałam sprzedawać ale wolę oddać komuś komu się na prawdę przyda. 
  • Mam do oddania za koszty wysyłki:

    1. pieluszki wielorazowe - otulacze, wkłady do pieluszek, pieluszki kieszonki (mam zdecydowanie za dużo więc chętnie oddam)

    2. ubrania na dziewczynkę rozm. 104-110 - raczej przedszkolno - domowe, mogę spisać gdyby był ktoś chętny

    3. zabawki niemowlęce

    4. duży karton klocków - zdjęcie podglądowe

    Podziękowali 1BiancoNero
  • O kręcące skąd ja to znam. Podstawowe kryterium :-) 
  • @AB ja mam kreconca,piekna niebieska w kolorowe kwiaty, taka do atroju krakowskiego, cudna,kiedys dostalam od pewnej forumki co garaz czyscila.
    Nasza Ha.nka juz z niej wyrosla, ale chodzila prawie kazdego dnia.moge wyslac zdjecie na telefon.
  • @Elżunia, jakby @AB na krakowską nie reflektowała, to ja chętnie. 
    k.
  • @Basja to ja przyjmę te pieluszki i zabawki niemowlęce:) chyba że ktoś jest bardziej potrzebujący!
    Podziękowali 1Basja
  • @bea @aga---p adres z tel dla kuriera poproszę :)
    @ab Sprawdzilam, kręcących nie ma, są niekrecace.
  • @kowalka ; bardzo chetnie.
    Adres poprosze.
    Podziękowali 1kowalka
  • Mam do oddania kilka kodów na wysyłkę przez Inpost dla rozmiaru paczki A. Termin do 31.03
  • Ja jestem chętna na jeden.
    Podziękowali 1kika0
  • Last call
    Zestaw ubranek dla dziewczynki 0-5 mscy
    Zestaw ubranek dla chłopca 0-6 mscy i  drugi 3-6 mscy
    Zestaw ubranek wcześniaczych rozm 50

    A jeśli nie znajdzie się chętny to macie jakiś zaprzyjaźniony dom samotnej matki albo coś podobnego
  • kika0 powiedział(a):
    Mam do oddania kilka kodów na wysyłkę przez Inpost dla rozmiaru paczki A. Termin do 31.03
    Mam jeszcze jakby ktoś był chętny. 
  • @mamlu a czy masz jakieś tuniki w tych rozmiarach?
  • A miałam właśnie napisać, że to mój - ten rozmiar. Tak mi dyjeta bez-bez-bez cuda powyczyniała, Pani Beo ;)!!!

    @mamlu, to takie damskie-damskie, czy dziewczęce raczej?

    Miałam ja szmizjerkę khaki i się zdewaluowała, chętnie bym obaczyła na foto chociaż tę Twoją... 
    Podziękowali 1Izka
  • Oddam buty sportowe Reebok 39 takie Ala baletki z wzorkami szarymi 
  • Kilka koszul chłopięcych na 110/116, błękitne, białe. Jeszcze trochę ciuszków, ale w stanie bardziej na podwórko. 
  • To znaczy jakieś polary itp.

    Dls dziewczynki worek ciuszków ok 86., 
  • @aga---p możesz mi do jutra przetrzymać ,  pokażę dziewczynom.
  • @aga---p, a zmierzyłabyś wkładkę tych butów? Wstępnie byłabym chętna.
  • Malagala te koszule ja bym chetniw
  • @MAFJa podaj proszę adres. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.