Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

edytowano sierpień 2016 w Pomagajmy sobie
Zakładam kontynuację wątku bazarkowego, bo tamten ma za długą historię i pójdzie do skasowania, jak tylko ostatnie rzeczy w nim wystawione znajdą nabywcę. Tamten wątek zamykam i wstawiam info o przeniesieniu dyskusji tutaj.
«13456712

Komentarz

  • Dziękuję @Bambidu, pewnie zamówię na allegro, albo wyciągnę męża na wycieczkę do Krakowa :smile: 
  • @Bambidu jeśli to nie problem to chętne przygarnę te jezyki :)
  • Ewap ja mogę jakoś w tygodniu ci kupić i wysłać.
    Podziękowali 1ewap
  • @ewap, priv Ci piszę.
    Podziękowali 1ewap
  • @ewap w środę będę w IKEA w Bydgoszczy
    jesli jeszcze nie zamówiłaś/kupiłąś tych zabawek to napisz

    Podziękowali 1ewap
  • @ewap oraz podaj dokładnie które 
    link czy numery katalogowe
  • @babka4 i @andora dziękuję Wam strasznie za dobre chęci, już ogarnęłam sprawę z @Bambidu :smile: 
    Podziękowali 1babka4
  • Ma ktos do sprzednia kuchnie drewniana dla dzieci?
    Szukam dla wnukow.
  • Myśmy dostali ostatnio plastik po kimś ale bardzo fajna. Stara z dźwiękiem i światłem chlopacy bardzo sponiewierali.. aczkolwiek światło i dźwięk działają. Ta jest nielamliwa. Z tylu zmywarka z przodu piekarnik. Jak przyniosłam z miejsca ukrycia chłopaki bawiły się przez godzinę . Polecam 
    Podziękowali 1Elżunia
  • To jest Mafja Fischer Price i rzeczywiście u nas służy od 7 lat i wcale się nie popsuła
    Podziękowali 1Elżunia
  • Mam do sprzedania torebkę, mało używaną, wygląda na dużą, ale nie mieści formatu A4, w środku dwie komory przedzielone kieszenią, jest też pasek na ramię, cena 90zł + kw

  • Oraz nową, nie używaną elegancką kamizelkę dla chłopczyka o wzroście 92-98 (tak na metce). Cena 30zł + kw.
    Dane z metki:
    wzrost 92-98 cm
    obwód klatki piersiowej 52
    obwód talii 52
    tkanina zewnętrzna 35% wełna, 45 % wiskoza, 20% poliester
    podszewka 75% wiskoza, 25% acetat
    produkcja rosyjska

  • Maleństwo swoj rower " komunijny" sprzeda rozowo srebrny z kwiatkami  kola 24, z przerzutkami , cena go ustalenia z nia, mozliwa wymiana tez do ustalenia z Malenstwem zapraszam do oglądania 

  • @groszek - mam w tym rozmiarze kurtkę coccodrilo założoną raz i do niej jest bluza dopinana założona wiele razy 
    jutro mogę jakieś zdjęcie wysłać i bluzy jakieś , ale nie polarowe
    wszystko jutro
  • szlafrok chlopiecy sprzedam, miękka bawełna, kolor jasno szary, rozm ok 152-158, prawie nowy, byl za maly dla syna wiec szybko kupilam nowy
  • Polecamy naszą kochaną zafirkę, w którą od dawna się nie mieścimy
    św. Józef pomógł nam znaleźć większe autko i z zafirką trzeba się pożegnać
    przebieg realny, bo auta nie używamy na co dzień, mpk wychodzi taniej 
    https://www.olx.pl/oferta/opel-zafira-2004-salon-pl-uzytkowany-tylko-w-rodzinie-bogata-wersja-CID5-IDynZP5.html
    Podziękowali 3Hope Sylwunia kiwi
  • edytowano luty 2019
    Zostały resztki na ogłoszeniach, a muszę do poniedziałku opróżnić pawlacz. Komu, komu? Zaokraglam ceny+kw w dół :)
    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/F25p/
    E: Dołozyłam jeszcze fajną ramoneskę M/L!

  • O, też mam taki pawlacz...
    Tylko linka do całości z OLX nie wiem wiem wkleić. 
    Jak to zrobić, @balum?
  • Bialum a ta różowa z rękawami jaki rozmiar ma? I jaki materiał?I ta letnia granatowy dół biała góra?tymi dwiema się zainteresowałam.. obie dla korpulentnej 8 latki by być miały 
  • @MAFJa
    Patrz wg cm. Była szyta na miarę, wiec nie okreslałam rozmiaru. Noszona od 6 do 10-latki :D Tylko długośc się zmieniła z maxi na "mini"

    @Cart&;Pud 
    Robię tak, że wylogowuję się, szukam własnego ogłoszenia wg tagów i wchodze na ogłoszenia uzytkownika. ;) I ta stronke kopiuję.
    Podziękowali 1Cart
  • balum powiedział(a):

    E: Dołozyłam jeszcze fajną ramoneskę M/L!

    To ja bym chciała tę ramoneskę właśnie ;)
    Jeśliby MAFJa coś brała, to wspólną przesyłkę.
  • @WandaB, rezerwuję ramoneske dla Ciebie. Czekam co powie @MAFJa ;)
    Podziękowali 1WandaB
  • @MAFJa ;
    Ta biało granatowa to wg opisu 80% poliester 20% wiskoza. Biała góra jest ze splotu jak na koszulę, dół woal, szyfon lejący (kompletnie sie nie znam na profesjonalnym nazewnictwie ;) ), haleczka trykot. Tkaniny przewiewne, w upały sie sprawdziły. Dół do dł. halki nie przeswituje. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • Jak nie bawełna chociaż u tej góry  to słabo bo moje alergiczne typy i wszystko inne drażni..
  • @balum - jeśli można to ja te granatowe poproszę rozmiar 35 skórzane
    Podziękowali 1balum
  • @balum T u babci do końca tygodnia, więc bym zarezerwować chciała te balową. 
    Jeśli wolna i jeśli mozna
    Podziękowali 1balum
  • @matka6 Daj adres na priv
    @Sylwunia, bierz, najlepiej z odbiorem osobistym ;) 
  • @balum , nie otworzyłam całego rozwinięcia na olx- opisu - poproszę te z dołu że sprzączką eleganckie
    Podziękowali 1balum
  • @Cart&;Pud , a co z bluz i t-shirtów byłoby na 170 cm, w obwodzie z tych szerszych osób, nie slim?
    k.
  • Ooooj  Izka, jak mi milo :*  :) No czyli cos bylo na rzeczy z tym Gdanskiem jednak, jeszcze cos mi w tej dyni dzwoni :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.