Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

Powiedzcie mi jak to jest, jest manifestacja na bankowym wczoraj, przemawia WInnicki, Siarkowska, przychodzą wkurzeni rodzice (mało - ja byłem) i nie ma narodowców, tęczowa hołota się wydziera, zagłusza,,, tak to donikąd nie dojdziemy.
Papierowi narodowcy!
Podziękowali 1Isako
«13456734

Komentarz

 • Byli narodowcy.
 • Też byłam, z mężem. I odniosłam smutne wrażenie, że większość to jednak były osoby starsze, które przyszły, by bronić swoich wnuków, nie dzieci.
  Podziękowali 1Quintana
 • A wiecie skąd jest ta słabość? Bo jest rozdźwięk pomiędzy wizją dostaniej i potężnej Polski a skrzeczącą rzeczywistością kiepsko opłacanej ale ciężkiej pracy dla niemieckiej korporacji lub rodzimego Janusza - krwiopijcy. ;)

  T
 • No ok. Ostatnio robiliśmy z NOK pikiete anty manifową. Też było bardzo mało osób. Wypowiadaly się kobiety o spełnieniu w macierzyństwie itp. Może to kwestia braku nagłośnienia takuch akcji a może po prostu ludzie mają w d.
 • Odrobinka powiedział(a):
  No ok. Ostatnio robiliśmy z NOK pikiete anty manifową. Też było bardzo mało osób. Wypowiadaly się kobiety o spełnieniu w macierzyństwie itp. Może to kwestia braku nagłośnienia takuch akcji a może po prostu ludzie mają w d.
  To drugie. Byt określa świadomość. ;)

  W Polsce brakuje porządnej lewicy niekomunistycznej.

  T
 • edytowano marzec 2019
  Wiesz może miałbyś rację gdyby rządzili ludzie od narodowców. Moim zdaniem oni chcą to zmienić. Te niemieckie korporacje i krwiopijcow Januszow.  I dziwię się Polakom że im tak mało jaj zostało. Francuzi protestują o byle podwyżkę. Osobiście pracuję i nie mogę co tydzień biegać na pikiety bo to jest jedyny czas dla rodziny te weekendy. Więc wybieram to co dla mnie ważne.
  A z drugiej strony manify i Kodomici z manifestacjami odnośnie rzeczy kompletnie oderwanych od rzeczywistości.
 • edytowano marzec 2019
  Jednym jest dobrze więc mają w rectum. 
  Innym jest dobrze ale trochę stracili więc protestują (beneficjenci przemian po 1988r.). 
  Reszta, którym nie jest za dobrze lub jest całkiem źle lecz ma wolę i możliwości zmiany swego położenia wybiera emigrację lub zakłada własną działalność. Pozostalo są słabi, chorzy, posunięci w latach i nie mają sił i środków na protesty czy działalność polityczną. Obraz dopełnia szara strefa, przestępcy, patologia na zasiłkach, cwaniacy - „Sebixy i Karyny z potomstwem swym Dżesiką i Brajankiem”. 

  T
 • @Odrobinka Właśnie, bo KOD to glownie emeryci, a młodzi zwolennicy lgbt nie mają jeszcze zobowiązań rodzinnych. Mają więc czas. 

  A lewicę czyli socjalna partie niekomunistyczna mamy, i to u władzy.
 • Ja tam RN widzę na tej manifestacji. Obejrzalam relację w MN i większość liderów się wypowiada.

 • Odrobinka powiedział(a):
  Wiesz może miałbyś rację gdyby rządzili ludzie od narodowców. Moim zdaniem oni chcą to zmienić. Te niemieckie korporacje i krwiopijcow Januszow.  I dziwię się Polakom że im tak mało jaj zostało. Francuzi protestują o byle podwyżkę.
  Polacy przez m.in. kredyty, niskie płace są zagonieni do roboty. Nie odważą się protestować kosztem wyjścia z pracy, bo nie zwiążą końca z końcem przy utracie takowej. Większość czuje ten kierat a żyłki społecznika czy jakiegoś aktywisty jednak nie ma.
 • Malgorzata powiedział(a):
  Polacy są zmęczonym narodem , zarobionym i zatroskanym o byt dnia codziennego.


  No patrz pan. A jak kiedyś napisałem coś podobnego w internetach to mnie ktoś zbluzgał, że będąc emigrantem nie mam prawa pysznie użalać się nad losem narodu umęczonego życiem w ojczyźnie. 

  T :)
 • Nie ty. :) wychodzi na to, że kto wyjechał nie ma prawa się wypowiadać. 

  T
 • O mnie też się za to dostało. Tak zgadzam się. Jednakowoż robienie prorestu we wtorek o godz. 16:00 kiedy większość ludzi jeszcze pracuje i liczenie na to że będzie tłum jest trochę naiwne. I tak ludzi było sporo.
  Podziękowali 1apolonia
 • ale mi nie chodzi o przedstawicieli ale o grupę która pokazałaby że komus na tym zależy a nie babciom i dziadkom, brakowało mi młodych osób
 • a jak jeden z prowadzących powiedział "za chwilę mamy wejście na żywo do DZIENNIKA TELEWIZYJNEGO" no to po prostu nie wiadomo było czy się śmiać czy płakać
 • Mlodych osób? W warszawskim kole RN średnia wieku to ok 35- 40 lat. We wtorki o 16 w dużej mierze są w pracy
 • młodych to znaczy tych co chodza na Marsz Niepodległości,  tzw. patriotów, gdzie byli? Raz w roku pomaszerować z flagami to za mało
 • Wg mnie to ludzie są otumaniani i ogłupiani.

  Dam przykład. U nas, na krakowskim osiedlu, nie ma w ogóle chodników. Niedaleko Zakopianki, ludzie są robią objazdy, aby uniknąć korków na Zakopiance. Domów przybywa a z nimi mieszkańców, ruch coraz większy. Nie da się wyjść z dziećmi na spacer, nie da się wyjść z psem na spacer, nie da się puścić małych dzieci samych do kościoła, do szkoły - bo nie ma chodników, jest bardzo niebezpiecznie. Od 20 lat miastem rządzi Majchrowski, nic nie zrobił w tym kierunku, pomimo, że protestowaliśmy nie jeden raz przed urzędem miasta, czy blokowaliśmy ulice w centrum Krakowa. Wybudował nam natomiast spopielarnię zwłok, na tle tynieckiego wzgórza, bo blisko do autostrady. Wyobraźcie sobie, że w ostatnich wyborach na naszym osiedlu wygrał Majchrowski i jego ugrupowanie. No absurd!
  Podziękowali 1Klarcia
 • Albo kobieta, 7 dzieci, bierze 500+ i narzeka na Kaczyńskiego  :o
 • Pewnie w szkole albo na uczelniach. Poza tym akurat na pikiecie NOK byli przedstawiciele MW i ONR. Może to za mało naglosnione było. Ja się np dowiedziałam w przeddzień protestu.
 • Ja też narzekam i biorę. I wiecej na niego nie zagłosuję.
 • edytowano marzec 2019
  Tak? A co Kaczyński złego zrobił? Tamta kobieta nie umie wytłumaczyć. Tylko ją denerwuje. Denerwuje ją cały PiS, ale nie wie dlaczego.
 • Prowadzi niewydolna politykę w Polsce.
  Podziękowali 1Stokrotka
 • Niewydolną, to zależy dla kogo. Mnie się lepiej żyje niż za poprzednich rządów.

  A myślisz, że narodowcy będą prowadzić wydolną politykę? No szczerze w to wątpię.
  Podziękowali 1Klarcia
 • A ja nie wątpię. Mnie się też lepiej żyje niż za PO. Ale moim zdaniem to nie ten kierunek w jakim zmierza PiS jest optymalny.
 • edytowano marzec 2019
  powiem tylko że jak czasem zaglądam na te strony na fejsbuku antypis, to wiem dlaczego PIS jest tak bierny w sprawie aborcji itp. Gdyby ci ludzie zostali postawieni w sytuacji zaostrzenia ustawy aborcyjnej byliby zdolni doprowadzić do rozruchów na uliacach, zamieszek. Niestety coś takiego mogłoby doprowadzić do upadku rządu i przejęcia władzy przez lewicę. Stwierdzam że pragmatyzm jaki stosuje Kaczyński w tej sprawie jest realny. Jeśli odbywa się manifestacja i nie widać na niej dużej, zorganizowanej grupy to to jest porażka. Ci goście z tęczową flagą po prawej stronie sceny powinni zostać nakryci czapkami. I poniedziałek godzina 16 to żadne wytłumaczenie. Kto chciał przyszedł. Obecność Winnickiego i Bosaka to za mało. Powinna być grupa co najmniej 100 ludzi. 
  Podziękowali 2Aniela Klarcia
 • Któreś z Was czytało program RN? To nie jest tylko zakaz aborcji itp. To nie są bojówki typu ONR. Zresztą dla ONR. RN jest za mało radykalny. RN nie wyklucza współpracy z PiS choć ma inne spojrzenie na gospodarkę i ogólnie tzw dobro Polski. Osobiście ubolewam i na zebraniach też często to zgłaszam że przebijają się tylko hasła antyaborcyjne i antyimgranckie do szerszej swiadomosci. Niestety nikt z RN nie jest zapraszany do publicznych i niepublicznych mediów o szerokim zasięgu. 
  Podziękowali 1Prayboy
 • no to mi bliżej do ONR w takim razie :-)
  Podziękowali 1AleksandraB
 • RN nie przekroczy progu wyborczego ponieważ mało kto chce zmarnować swój głos popierając partię, która nie przekroczy progu wyborczego.  

  T :)
  Podziękowali 3Zuzapola Aniela Klarcia
 • Znam dobrze program RN i takie coś mi się marzy, ale to tylko marzenia. Dlatego wolę PiS, bo lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
  Podziękowali 2MAFJa Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.