Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

Powiedzcie mi jak to jest, jest manifestacja na bankowym wczoraj, przemawia WInnicki, Siarkowska, przychodzą wkurzeni rodzice (mało - ja byłem) i nie ma narodowców, tęczowa hołota się wydziera, zagłusza,,, tak to donikąd nie dojdziemy.
Papierowi narodowcy!
Podziękowali 1Isako
«13456730

Komentarz

  • Byli narodowcy.
  • Też byłam, z mężem. I odniosłam smutne wrażenie, że większość to jednak były osoby starsze, które przyszły, by bronić swoich wnuków, nie dzieci.
    Podziękowali 1Quintana
  • No ok. Ostatnio robiliśmy z NOK pikiete anty manifową. Też było bardzo mało osób. Wypowiadaly się kobiety o spełnieniu w macierzyństwie itp. Może to kwestia braku nagłośnienia takuch akcji a może po prostu ludzie mają w d.
  • edytowano marzec 2019
    Wiesz może miałbyś rację gdyby rządzili ludzie od narodowców. Moim zdaniem oni chcą to zmienić. Te niemieckie korporacje i krwiopijcow Januszow.  I dziwię się Polakom że im tak mało jaj zostało. Francuzi protestują o byle podwyżkę. Osobiście pracuję i nie mogę co tydzień biegać na pikiety bo to jest jedyny czas dla rodziny te weekendy. Więc wybieram to co dla mnie ważne.
    A z drugiej strony manify i Kodomici z manifestacjami odnośnie rzeczy kompletnie oderwanych od rzeczywistości.
  • Ja tam RN widzę na tej manifestacji. Obejrzalam relację w MN i większość liderów się wypowiada.

  • Odrobinka powiedział(a):
    Wiesz może miałbyś rację gdyby rządzili ludzie od narodowców. Moim zdaniem oni chcą to zmienić. Te niemieckie korporacje i krwiopijcow Januszow.  I dziwię się Polakom że im tak mało jaj zostało. Francuzi protestują o byle podwyżkę.
    Polacy przez m.in. kredyty, niskie płace są zagonieni do roboty. Nie odważą się protestować kosztem wyjścia z pracy, bo nie zwiążą końca z końcem przy utracie takowej. Większość czuje ten kierat a żyłki społecznika czy jakiegoś aktywisty jednak nie ma.
    Podziękowali 2Aszna MAFJa
  • O mnie też się za to dostało. Tak zgadzam się. Jednakowoż robienie prorestu we wtorek o godz. 16:00 kiedy większość ludzi jeszcze pracuje i liczenie na to że będzie tłum jest trochę naiwne. I tak ludzi było sporo.
    Podziękowali 1apolonia
  • ale mi nie chodzi o przedstawicieli ale o grupę która pokazałaby że komus na tym zależy a nie babciom i dziadkom, brakowało mi młodych osób
  • a jak jeden z prowadzących powiedział "za chwilę mamy wejście na żywo do DZIENNIKA TELEWIZYJNEGO" no to po prostu nie wiadomo było czy się śmiać czy płakać
  • Mlodych osób? W warszawskim kole RN średnia wieku to ok 35- 40 lat. We wtorki o 16 w dużej mierze są w pracy
  • młodych to znaczy tych co chodza na Marsz Niepodległości,  tzw. patriotów, gdzie byli? Raz w roku pomaszerować z flagami to za mało
  • Wg mnie to ludzie są otumaniani i ogłupiani.

    Dam przykład. U nas, na krakowskim osiedlu, nie ma w ogóle chodników. Niedaleko Zakopianki, ludzie są robią objazdy, aby uniknąć korków na Zakopiance. Domów przybywa a z nimi mieszkańców, ruch coraz większy. Nie da się wyjść z dziećmi na spacer, nie da się wyjść z psem na spacer, nie da się puścić małych dzieci samych do kościoła, do szkoły - bo nie ma chodników, jest bardzo niebezpiecznie. Od 20 lat miastem rządzi Majchrowski, nic nie zrobił w tym kierunku, pomimo, że protestowaliśmy nie jeden raz przed urzędem miasta, czy blokowaliśmy ulice w centrum Krakowa. Wybudował nam natomiast spopielarnię zwłok, na tle tynieckiego wzgórza, bo blisko do autostrady. Wyobraźcie sobie, że w ostatnich wyborach na naszym osiedlu wygrał Majchrowski i jego ugrupowanie. No absurd!
    Podziękowali 1Klarcia
  • Albo kobieta, 7 dzieci, bierze 500+ i narzeka na Kaczyńskiego  :o
  • Pewnie w szkole albo na uczelniach. Poza tym akurat na pikiecie NOK byli przedstawiciele MW i ONR. Może to za mało naglosnione było. Ja się np dowiedziałam w przeddzień protestu.
  • Ja też narzekam i biorę. I wiecej na niego nie zagłosuję.
  • edytowano marzec 2019
    Tak? A co Kaczyński złego zrobił? Tamta kobieta nie umie wytłumaczyć. Tylko ją denerwuje. Denerwuje ją cały PiS, ale nie wie dlaczego.
  • Prowadzi niewydolna politykę w Polsce.
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Niewydolną, to zależy dla kogo. Mnie się lepiej żyje niż za poprzednich rządów.

    A myślisz, że narodowcy będą prowadzić wydolną politykę? No szczerze w to wątpię.
    Podziękowali 1Klarcia
  • A ja nie wątpię. Mnie się też lepiej żyje niż za PO. Ale moim zdaniem to nie ten kierunek w jakim zmierza PiS jest optymalny.
  • edytowano marzec 2019
    powiem tylko że jak czasem zaglądam na te strony na fejsbuku antypis, to wiem dlaczego PIS jest tak bierny w sprawie aborcji itp. Gdyby ci ludzie zostali postawieni w sytuacji zaostrzenia ustawy aborcyjnej byliby zdolni doprowadzić do rozruchów na uliacach, zamieszek. Niestety coś takiego mogłoby doprowadzić do upadku rządu i przejęcia władzy przez lewicę. Stwierdzam że pragmatyzm jaki stosuje Kaczyński w tej sprawie jest realny. Jeśli odbywa się manifestacja i nie widać na niej dużej, zorganizowanej grupy to to jest porażka. Ci goście z tęczową flagą po prawej stronie sceny powinni zostać nakryci czapkami. I poniedziałek godzina 16 to żadne wytłumaczenie. Kto chciał przyszedł. Obecność Winnickiego i Bosaka to za mało. Powinna być grupa co najmniej 100 ludzi. 
    Podziękowali 2Aniela Klarcia
  • Któreś z Was czytało program RN? To nie jest tylko zakaz aborcji itp. To nie są bojówki typu ONR. Zresztą dla ONR. RN jest za mało radykalny. RN nie wyklucza współpracy z PiS choć ma inne spojrzenie na gospodarkę i ogólnie tzw dobro Polski. Osobiście ubolewam i na zebraniach też często to zgłaszam że przebijają się tylko hasła antyaborcyjne i antyimgranckie do szerszej swiadomosci. Niestety nikt z RN nie jest zapraszany do publicznych i niepublicznych mediów o szerokim zasięgu. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • no to mi bliżej do ONR w takim razie :-)
    Podziękowali 1AleksandraB
  • Znam dobrze program RN i takie coś mi się marzy, ale to tylko marzenia. Dlatego wolę PiS, bo lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
    Podziękowali 2MAFJa Klarcia
  • edytowano marzec 2019
    No dlatego tworzy się dość szeroka koalicja na prawicy. Caly czas otwarta na akces innych partii prawicowych.To samo mówili co do Brauna w Gdańsku. Ja tam myślę że na jakieś 10% można liczyć. Niestety tak jest że nie ma ich w mediach. Żadnych. A i nie ma dotacji państwowych jak inne partie sejmowe i utrzymuje się ze składek członków.  I w tych warukach 5% to niezły wynik jak na razie. A jeszcze zważywszy że RN jest zarejestrowan jako partia od czerwca zeszłego roku.
    Podziękowali 1apolonia
  • edytowano marzec 2019
    Dla Ciebie. Dla niektórych Jakubiaka a dla jeszcze innych Korwina. Co poniektórych wkurza Liroy. 
    I kto tu dzieli prawicę?
    A razem mogą zrobić coś dobrego. Między innymi dlatego że się wzajemnie hamują i wiedzą że nie ugrają 100%.
  • Ja tam lubię strzelać. Moja córka się wyszkolila w Szwajcarii na strzelnicy. Od 15 r.z.strzelala. za dostępem do broni akurat jestem.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Mnie denerwuje gadanie o aborcji
    Kto będzie chciał to i tak zrobi 
    A żadna partia  i tak nie wprowadzi ani zakazu ani legalnosci

    Podziękowali 1MAFJa
  • Jednych odrzuca Braun, drugich Korwin, to poparcie stopnieje, szczególnie , że  ci co za Braunem byli niekoniecznie za Korwinem i odwrotnie.
  • edytowano marzec 2019
    Albo zaczną rozsądnie myśleć zamiast oszolomsko. Poza tym wzrosło po połączeniu. Trzeba być realista i wiedzieć ile można ugrać.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Albo zaczną rozsądnie myśleć zamiast oszolomsko. Poza tym wzrosło po połączeniu. Trzeba być realista i wiedzieć ile można ugrać.
    Realnie to jakieś 3% MSPANC

    T :)
    Oj, przypuszczam że wątpię. Jak się znów zjednoczą przez podział to nawet 4.5... w sumie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.