Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę teraz czytacie?

1212224262749

Komentarz

  • Bajkał tam i z powrotem - jak ktoś lubi tak jak ja książki podróżnicze to bardzo polecam

    Pozdrowienia z Korei. Uczyłam dzieci północnokoreańskich elit - bardzo ciekawa opowieść o Korei Północnej oczami nauczycielki angielskiego Amerykanki pochodzenia koreańskiego

    Negocjator. Prawdziwa historia najskuteczniejszego na świecie zawodowego negocjatora - o negocjatorze policyjnym który negocjuje uwolnienie zakładników i okupy

    Człowiek o 24 twarzach - najbardziej skomplikowany przypadek rozszczepienia osobowości


    Podziękowali 2Monika73 malagala
  • Aktualnie nie ksiazki ale gazety i czasopisma, bo jestem u rodzicow i czytam stare i nowe Tiny, stare i nowe "100 rad", "Moj piekny ogrod", "Przyslij przepis", jak rowniez najnowsze biuletyny miejskie i kuriery powiatowe, bo musze wszystko wiedziec, co w moim kochanym Iks Iksie sie dzieje, nawet kiedy mnie tu nie ma  To jest milosc na zawsze! 
  • Te Pozdrowienia z Korei bym chciała dla córki , która się fascynuje tym krajem. To jest aktualnie w księgarniach Aneczka ?
  • Książki podróżnicze Pałkiewicza - cudowne.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Monika73 powiedział(a):
    Te Pozdrowienia z Korei bym chciała dla córki , która się fascynuje tym krajem. To jest aktualnie w księgarniach Aneczka 


    Ja mam z biblioteki
    Podziękowali 1Monika73
  • Czytam właśnie autobiografię Andersena, polecam bardzo, jest świetna!
  • Aszna powiedział(a):
    Czytam właśnie autobiografię Andersena, polecam bardzo, jest świetna!


    Toż to skandalista był.
    Zostawił żonę dla seksbomby!
  • aga---p powiedział(a):
    Aszna powiedział(a):
    Czytam właśnie autobiografię Andersena, polecam bardzo, jest świetna!


    Toż to skandalista był.
    Zostawił żonę dla seksbomby!
    O kurcze żeby takich rzeczy po latach się dopiero dowiedzieć
    Podziękowali 1aga---p
  • Nie przeczytałam jeszcze całej autobiografii, ale jeśli chodzi o żony i seksbomby to mam wrażenie, że raczej o jakiegoś innego Andersena chodzi :P
    Podziękowali 1aga---p
  • To Andersen nie był gejem ?
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Ten od baśni.
  • Ała .....
    Andersena nie Andersa hehehe
    Ten drugi też ciekawy:):)
    Podziękowali 1Aszna
  • Kołysanka z Auschwitz. Nie powiem, że bez zastrzeżeń, ale o niebo lepsza od Tatuażysty. I wzruszająca.
  • "Morze, morze" I. Murdoch

    Super się czyta! Nie wiedziałam, że tak mnie mogą wciągnąć autobiograficzne zapiski emeryta.... ;), ,bo taką formę ma ta powieść
  • Gosia5 powiedział(a):
    Kołysanka z Auschwitz. Nie powiem, że bez zastrzeżeń, ale o niebo lepsza od Tatuażysty. I wzruszająca.
    A co było nie tak w ,,Tatuażyście''? Bo chciałam wypożyczyć.
  • edytowano sierpień 2019
    Mnie się akurat "Tatuażysta" bardzo podobał, zrobił na mnie wrażenie. Bardzo lubię książki o tematyce obozowej. Stawiają do pionu. Będę miała "Kołysankę" na uwadze, dzięki.
    Wczoraj zaczęłam "Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda" J. Bątkiewicz-Brożek, na razie przedzieram się przez nudny wstęp, ale jestem pewna, że książka będzie znakomita.
    Podziękowali 1Monika73
  • Tak, Dolindo jest super.
  • Skończyłam na urlopie "Rosa, jak ty to robisz?". Też polecam, bardzo szybko i lekko się czyta. Teraz jestem w połowie Chiary Corbella w opowieściach świadków. Daje do myślenia. No i czeka Chema Postigo. 
    Podziękowali 1Joannna
  • @beatak, książka miała być pierwotnie scenariuszem i niewiele jej dał powieściowy lifting. Według mnie, choć temat ciekawy, jest źle napisana. Mnie nie wciągnęła ani nie wzruszyła. Wiem, że nie jestem odosobniona w tym sądzie.
    @Aniuszka , de gustibus... Dlatego nie zniechęcam, ale też nie polecam. Powtórzę:Kołysanka lepsza.
    Podziękowali 1beatak
  • Ojca Dolindo czytałam i płakałam, tak doświadczony przez życie od małego :(
    Podziękowali 1mamaw
  • mamaw powiedział(a):
    Skończyłam na urlopie "Rosa, jak ty to robisz?". Też polecam, bardzo szybko i lekko się czyta. Teraz jestem w połowie Chiary Corbella w opowieściach świadków. Daje do myślenia. No i czeka Chema Postigo. 
    @mamaw , a to o Chiarze to jaki tytuł?
  • O Chiarze tez bym przeczytała! 
  • O Chiarze czytałam.
    Nie pamiętam tytułu


  • "Przyszliśmy na świat, by nigdy już nie umrzeć"
    " Chiara Corbella Petrillo Droga małych kroków" - w opowieściach świadków
    Podziękowali 1Polly

  • To fragment tej drugiej książki-" Droga małych kroków"
    Myślę, że obie książki mogą być pomocne dla mam po utracie dzieci.
  • @Agnicha może będzie pod tytułem "Baśń mojego życia" - to druga część tytułu. Ale możliwe też, że nie ma, wydaje mi się, że u nas było tylko jedno wydanie tej książki.
  • A znacie ojca Dolindo "Jezus do serca mam"? To jest absolutna rewelacja! Obowiązkowa lektura dla każdej mamy.
    Podziękowali 2mamaw wielorybek
  • mader powiedział(a):
    Aniuszka powiedział(a):

    Wczoraj zaczęłam "Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda" J. Bątkiewicz-Brożek, na razie przedzieram się przez nudny wstęp, ale jestem pewna, że książka będzie znakomita.

    Jest.
    Jedna z największych dla mnie inspiracji.
    Must have.

    Znam osobiście Joannę  :)
  • "Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców". Dopiero zaczęłam, fajnie się zapowiada. Jest też "Niesforne księżniczki" o dziewczynkach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.