Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pieczywo naprawdę eko - kromka dzionka

https://allegro.pl/oferta/chleb-dzionka-bez-glutenu-i-kukurydzy-na-zakwasie-8519104814?reco_id=b10279ce-e8fd-11e9-b600-b02628c81c90&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951
Polecam z całego serca. Wspaniali ludzie, którzy tworzą przepyszne wypieki (również ciasta, torty).
To moi Przyjaciele, Sąsiedzi,  bardzo Wielodzietni- teraz wraz z rodziną tworzą firmę.
Podziękowali 1Ania D.

Komentarz

  • Z Gdańska 
  • Bazar Natury. Gdańsk, ul. Słowackiego.  Mają tam stoisko
  • A gdzie ta piekarnia gruzinsko-ormianska?
  • Chyba gruzińska jest też we Wrzeszczu. 
  • Dzionkowe wypieki również polecam! 
    Podziękowali 1Pola
  • I ja! Ale ten swiat maly!
    Podziękowali 1Pola
  • Właśnie poznałam żonę właściciela- wspaniałą mamę wielidzietną :)
  • W Golubiu pewnie...
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Kromka dzionka dostarcza od kwoty 50 zł do domu. Ba terenie Trójmiasta. @makodorzyk
  • Wspaniała Rodzina! Cudowne wyroby! Kupujcie od Kromki Dzionka
  • Ja kupuję mniej więcej od roku i mam wrażenie że ceny się nie zmieniły. Z dynią duży 12 zł, orkiszowy 14 bodajże razowy 15 zł... 
  • Pola powiedział(a):
    Ja kupuję mniej więcej od roku i mam wrażenie że ceny się nie zmieniły. Z dynią duży 12 zł, orkiszowy 14 bodajże razowy 15 zł... 

    Ceny powalają, mam na uwadze nie tą konkretną piekarnię, inne też. W przełożeniu na wartość nabywczą, to tak, jakby tutaj chleb kosztował 10 Euro.

    W latach mojej młodości mieliśmy powiedzonko - "nie ma lekko, chleb po 8" (był po 4 zł), w głowie się nie mieściło, że może być taka drożyzna. Wtedy zarabiało się - kobiety w biurze, do 1,5 tys; mężczyźni pracujący fizycznie maksymalnie 5 tys.
  • Podbijam. Skorzystalismy na kwarantannie. Mega zadowolona jestem. Dostawa od 100zl u nas za darmo. 
    Rogale na św Marcina były pyszne nawet przy covidzie :D chleb pierwszy raz jem kupiony, który smakuje mi jak domowy. Polecam :) 
  • np.

    dość dużo prób trzeba wykonać, zanim wyjdzie

  • To ja polecę dla odmiany chleb, który zawsze wychodzi, a wymaga mało pracy i czasu, więc każdy może sam upiec :) http://blog.benefactum.pl/kuchnia/chleb-domowy-pszenno-zytni-na-zakwasie


    Podziękowali 1Rejczel
  • edytowano listopad 2020
    Dobrze, ze jest tu wyjasnione jak samemu uzyskac zakwas. Akurat nie znam nikogo w okolicy, kto piecze sam chleb i moglby dac mi na poczatek troche zakwasu, moze w piekarni jak bym poprosila to by mi cos zalatwili? A tu - bez kombinowania, prosto wytlumaczone co i jak. Moze sie zabiore w koncu za pieczenie chleba :)
    Podziękowali 1Daan
  • @Rejczel bierz się, bo warto! Ten przepis jest zoptymalizowany na bezproblemowość i oszczędność czasu. A jak upieczesz i zjesz, to te z piekarni nagle przestają smakować :D
    Podziękowali 1Rejczel
  • @Daan jestem coraz blizej celu :) Maz kupil 2 kg maki razowej i juz powoli, powoli dojrzewam do zrobienia zakwasu. Wiem, ze sprawilabym tym chlebem wielka radosc mojemu mezowi i dzieciom - nawet jak mi na poczatek wyjdzie gnieciuch :D
    Podziękowali 1Daan
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.