Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawo pomocy :)

29-30.10 mam szkolenie w Warszawie na ulicy Srebrnej. Czy ktos może mi powiedzieć na którym dworcu powinnam wysiąść żeby miec najbliżej?
Ponieważ mam problem z porannym pociągiem być moze przyjadę dzień wcześniej późnym wieczorem - musiałabym wtedy wziąć taksówkę do hotelu. Możecie polecić mi jakąs koroprację taksówkową? naczytałam się o tych taksówkarzach-naciągaczach co pasażerów zabiernych spod dworca obwożą po całym mieście i trochę się stracham.

Komentarz

  • Centralna. Gdzie masz hotel?
  • hotel też chyba na tej samej ulicy zarezewuję
  •  srebrna jest 2 przystanki tramwajem od Centralnego, jesli będziesz miała kompaktowy bagaz to chyba nie ma sensu brać taksówki. Nawet na piechotę to 15 min. A jaki hotel - ten przy Towarowej?
    Podziękowali 1apolonia
  • Jak bardzo późnym wieczorem?
  • Bo jak bardzo to okolica nie jest bardzo ciekawa ;) i może jednak nawet na ten kilometr można wziąć ta taksówkę 
  • no własnie będzie późno 22.30 - 23.00, nie odważę się piechotą choć wyglada na to że to całkiem blisko
  • ale chyba jednak zdążę porannym pociagiem :) 
  • To tramwajem masz bliziutko
  • lata nie jeżdziłam tramwajem :) nie wiem czy potrafiłabym teraz bilet skasować:) :) :) 
  • Paskiem do dolu :D
  • Zainstaluj sobie mobilet -wygodne bo nie trzeba szukać punktu sprzedaży biletów
  • Kitek - na dworcu kierujesz się do wyjścia w kierunku al. Jerozolimskich, albo przejściem podziemnym, albo co może być latwiejsze, wychodzisz do hali głownej , potem kierujesz sie w kierunku mariotta, przechodzisz przez Aleje do torów tramwajowych i idziesz na przystanek. Na końcu przystanka (nazywa się Dworzec Centralny 08) jest automat biletowy, gdzie kupujesz bilet normalny 20 min - płatnosc karta lub gotówką, wsiadasz do każdego tramwaju, jedziesz dwa przystanki do Placu Zawiszy. A- i bilet kupiony w automacie musisz skasować. Przy Placu Zawiszy wysiadasz, przechodzisz na  stronę z pawilonami i powinnać mieć juz przed nosem hotel, jesli to ten. Nie skuś się na autobus - maja przystanki albo za rondem, albo w połowie drogi miedzy Zelazną i Towarową.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.