Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

19798100102103106

Komentarz

  • The bacherols - Kawalerskie życie z 2017 r.
    Miło spędzony czas. Trochę uproszczeń, ale warto. 
  • "Ja, Tonya". Polecam, ale - uwaga! - to nie jest idylliczny film o jeździe figurowej, ale mocna produkcja, moim zdaniem 18+. Daje do myślenia, porusza. Niezły.
    Podziękowali 2Polly mysikrolica
  • @Gosia5, widzielismy z mezem dwukrotnie. Swietny! I bardzo dobrze opowiedziana historia, niesztampowo. Pamietam doskonale tamta afere z Nancy K. Troche inne spojrzenie niz to w mediach. 
    Film tez bardzo polecam


    Nowy Tarantino - warto? Czytam dobre recenzje. Dla meza.
    Bo syn 14letni pewnie nie bardzo jeszcze by mogl, co? znajac inne filmy Tarantino
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano sierpień 2019
    Hej bawiłam się dobrze podczas oglądania, ale nie filmu a spektaklu Teatru Telewizji na vod pt. Next ex.
    Doborowa obsada, humor. Sztuka z 2012. Nieźle się oglądało.
  • My z żoną obejrzeliśmy niedawno "Maudie", Sally Hawkins wymiata w tym filmie.
    Podziękowali 2Maciejka Marcelina
  • edytowano wrzesień 2019
    Tymczasem na Netfixie:

    https://www.youtube.com/watch?v=tD8XsTdpxfA

    Dwóch Papieży
    Anthony Hopkins i Jonathan Pryce w zakulisowej opowieści o punkcie zwrotnym w historii Kościoła Katolickiego. Film w reżyserii nominowanego do Oscara Fernando Meirellesa będzie można obejrzeć na Netflix już w grudniu.
  • Byłam w kinie na "Dawnton Abbey" fajnie wejść w ten klimat
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Polecam film "Moja miłość" z 2018 roku (rok jest ważny, bo jest więcej filmów o tym tytule). O dziewczynie, która jako pierwsza zginęła podczas strzelaniny w szkole Columbine w 1999 roku. 

    https://misyjne.pl/moja-milosc-film-inspirowany-prawdziwymi-wydarzeniami-zaproszenie/

    Bardzo wartościowy film, polecam szczególnie dla nastolatek.
    Trafiłam na niego, bo wychowawczyni klasy mojej A. zaproponowała na wieczór filmowy. Czuję, że będzie potrzeba bardzo dużo chusteczek...  

    @Maciek_bs ; - coś dla Twoich skautek (tych starszych) 

    Podziękowali 2mysikrolica matka6
  • Właśnie czekam w kinie na "Boże Cialo". Napiszę potem, jakie mam wrażenia. 
  • O kurcze, mocny film... Kontrowersyjny może ale dobry, trudno się otrząsnąć po wyjściu z kina... 
    Podziękowali 1Marcelina
  • Bardzo się nacapierzam. Słyszę dużo pozytywnych głosów z zaskakujących stron.
    Podziękowali 1Monika73
  • Polecam też dokument "Ostatni w Aleppo" . Wstrząsający ...Ale to nie w kinach .
  • Boże ciało to bardzo dziwny film. W kinie go nie polecam
  • " Ostatni w Aleppo" jak dla mnie nudny i słaby. Niby dokument a wszystkie sceny reżyserowanene z ubogą grą aktorską. 
  • "Trauma" na netflixie. Dobry, choć kilka razy można by się przyczepić ;)
  • Byłam na bożym ciele. Mega wybitny i bardzo uniwersalny i paradoksalnie bardzo prochrześcijański - a zupełnie nie antykościelny. Widać, że przez młodych ludzi robiony i to jest komplement. W bonusie śliczne Podkarpacie, Beskid Niski.
  • "Maiden" - dokument o pierwszej kobiecej załodze regat dookoła świata. Rewelacyjny! Mega ispirujący. 
  • Oglądał ktos Dwóch Papieży? Ja wiem, zły, paskudny Netflix. Ten film pastiz z życia Jezusa to jest pikuś. Tego nikt nie traktuje poważnie. Ot podsmiechujki. Prawdziwą szkodę wyrządzają właśnie takie filmy jak Dwóch Papieży. Technicznie i aktorsko bardzo dobry, ładne opakowanie. 
  • A już jest na Netfluxie? Myślałam że w święta
  • Jest, właśnie obejrzałam.
  • A w dwóch zdaniach? Mówiąc szczerze nie spodziewałam się jakichś strasznych bluźnierstw/ szkód.
  • @Dorotak? Podpinam się pod pytanie Oli.
  • Sorki, święta i wpadłam w młyn.
    Benedtyk przedstawiony jako człowiek zupełnie z innej epoki - ok, choć film kreuje te cechę na wadę.
    Generalnie jakby był ograniczony umysłowo momentami.
    Bergoglio jako przyszły wielki reformator - ok, ale na każdym kroku film podkreśla jego nieposłuszeństwo i przeciwstawianie się aktualnej nauce kościoła.
    Męczennicy za wiarę to głupcy, wycofujący się z wiary w 'trudnych czasach' są przedstawieni jako rozsądni. Do tego cała masa sformułowań stricte z lewackiej ideologi - o tym, że to wierni mają być zadowoleni z kościoła, o tym że liczy się ilość wiernych, a strata tych, którzy oczekują liberalizmu kościoła jest dotkliwa.
    Jedyne co mi się spodobało, to ukazanie samotności Papieża. 
    Podziękowali 2Polly OlaOdPawla
  • Obejrzę,  ale brzmi rzeczywiście beznadziejnie,  po raz kolejny Netflix zapomniał,  że dobre kino robi się dobrym kinem a nie byle skandalem 
  • Ja też obejrzę z ciekawości, ale nie nastawia optymistycznie.
  • Joker - ciezki i przygnębiający, ale bardzo dobry film. Obstawiam Oskara dla Phoenixa. 
  • mader powiedział(a):
    Lion. Droga do domu.
    Poruszający.

    Świetny film.
  • Obejrzałam La La Land. Uroczy, dla spragnionych dobrej muzyki i kolorowych ujęć. Odpoczęłam przy nim. Raczej kobiece kino.
  • 13-latka zachwycona takim ciężkim filmem?
    Ten film ma ograniczenia wiekowe 15+.
    Podziękowali 2Dorotak Rogalikowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.