Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bal Wszystkich Świętych - pożyczę/odkupię strój

Czy ma ktoś do pożyczenia lub tanio sprzeda stroje dla chlopców? Szukam czegoś w rozmiarze ok 116 i 86.

Dla córek sama zrobiłam stroje aniołów, ale teraz nie nam do tego czasu i głowy, by coś skombinować jeszcze dla chłopców. Poratujcie proszę czymś gotowym. 

Bal 28 października, a drugi 3 listopada. 

Komentarz

  • Nie mam, ale polecam odpinane futerka z zimowych kurtek z kapturów , dowiązuję gumkę do dziurek od guzików i broda idealna , dla różnych świętych. 
    Podziękowali 1camille
  • @camille
    na 5-7 lat mam Józefa. Ten sam rozmiar - turkusowa tunika, można dopasować do jakiegoś świętego.

    Na 86 tylko ew. taka większa bluzka, która po przepasaniu choćby apaszką może udawać tunikę.

    Jeśli chcesz, mogę pożyczyć, bo u mnie stroje ciągle wykorzystywane do zabawy. 

    Albo wykorzystaj to:
    http://latorosle.pl/strefa-dziecka/3175/
  • Zapomniałam dodać fotkę:

  • Dudus , ratujesz mnie! Józef super. I ta mala tuniczka też. Wezme je. Pisze na priv!
    Podziękowali 1Dudus
  • Stroj sw. Jozefa kupilam wczoraj, za 20 zl. Nowka niesmigana, z metkami. Jeszcze dwa komplety wisialy. Jeszcze tylko brode trzeba bedzie jakos skombajnowac.... Mam takie sztuczne futerko z dopinanego kaptura, cos trzeba pomyslec.

    Podziękowali 2madzikg Ona64
  • Wow super :) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.