Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Niezwykle płodna kobieta

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Na zdjęciach wygląda nadzwyczajnie pięknie i młodo jak na 44 dzieci i 40 lat na karku.

  • Ciekawa jestem, jak rozwiązywano te ciąże, jeśli kończyły się porodem naturalnym, to naprawdę wydaje się niesamowite, że tyle dzieci przeżyło (przecież przy trojaczkach i czworaczkach niemal zawsze to wcześniaki i ryzyko nieprawidłowego ułożenia jest dużo większe), jeśli cc, to musiała mieć ich już dużo.

    Co to za drań ją zostawił z tyloma dziećmi! Stary cap z kilkoma żonami, który poślubił dwunastolatkę, a teraz nawet nie bierze odpowiedzialności za spłodzone dzieci i ma gdzieś żonę.
  • Taak, myślę że nasze feministki trza by wysłać do Ugandy. Powalczyłyby o prawa kobiet. Oba kraje by zyskały.
    Podziękowali 1camille
  • Co jest feministycznego w tym, co napisałam? Że mi się nie podoba 40latek z 12latką? Kilka żon? Że drań kobietę zostawił i musi ona walczyć o przetrwanie 38 dzieci? W naszej kulturze to się raczej nie podoba największym tradycjonalistom.
    Podziękowali 1camille
  • Może to na konkurs: wymyśl najbardziej niedorzeczny opis do obrazka. ;)
  • Tak się zastanawiam po komentarzach, czy na pewno czytamy ten sam zalinkowany tekst... Tak- przeczytałam najpierw Wasze odpowiedzi, a później artykuł. Kłania się czytanie ze zrozumieniem...
    Podziękowali 1Malia
  • Ale w tytule i tekście jest rozbieżność w wieku. 
  • edytowano październik 2019
    Są o niej filmy na Youtube tube.  Wystarczy wpisać jej imię i nazwisko 
  • Jakie to? 
  • Mariam Nabatanzi
  • Noi może Nie fejk. Mnie by szczegóły interesowały z tymi porodami.. ale sama się nabywałam na stronach amerykańskich  z naturalnym nastawieniem do wieloraczych porodów.. może tam natura jakoś bardziej współgra z kobieta .. przy mniejszej medykalizacji.. choć wydaje się nieprawdopodobne.. nawet jak ma 10tke chciałoby się pomoc ale daleko trochę.. 
  • Japonek mi szkoda naprawdę, a dla Japonii to strzał w stopę bo ograniczenie dzietnosci równa się mniej ludzi na rynku pracy potem i takie błędne koło ale dla pracodawców liczy się bieżący zysk
  • edytowano październik 2019
    A mi nie żal... bo to mimo wszystko z wygodnictwa.
  • Te wschodnie ludy to chyba mają taką podleglosc zakodowana, żeby się nie sprzeciwiac
  • A ja ciagle czytam „niezwykle podła kobieta”...
    Podziękowali 2Rogalikowa maliwiju
  • Maciejka powiedział(a):
    A ja ciagle czytam „niezwykle podła kobieta”...
    No podła. Niezwykle!  Jak ona tak mogła?! :D
  • Elunia powiedział(a):
    Nie kumam tych Japonek. Jak taki problem z pracownikami to chyba mozna olać pretensje pracodawcy?
    Podobno to jest zupełnie inna mentalność. Dobro i harmonia spoleczna jest ponad indywidualną. Dodatkowo Japończycy to pracoholicy. Zupełnie inaczej traktują pracę niż my.
    Podziękowali 1formatka
  • No i Japonki nie mają za wiele do gadania niestety, tam to dopiero feministki miałyby pole do popisu: kobieta jako człowiek drugiej kategorii 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.