Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co do kina?

11415161820

Komentarz

• Ale przyznam , że ni dałam rady jednak wytrzymać tej sceny z krwią.
    Za długa, odwróciłam się .

• mader powiedział(a):
    Starzeje się? :D

Został mu jeszcze jeden film ;) 
    Miał nakręcić 10 filmów i wycofać się.
    Ten jest 9. ;) 
    Podziękowali 1mader
  • Luźne skojarzenie. Z serii reżyserzy których albo kochasz albo nienawidzisz ;)
    Luc Besson. Pół życia przepadałam. Zaczeło się od Wielkiego Błękitu - filmu który obejrzałam jako nastolatka milion razy ;) Potem odkrycie Nikity, Leona itd...
    Jeszcze chyba Piąty element obejrzałam z przyjemnością gdzieś pod koniec liceum (niedawno spróbowałam ponownie, nie byłam w stanie ;) ) i gdzieś jakoś ta miłość do Bessona pomału zaczęła przemijać...
    Niedawno mąż wyszukał film do obejrzenia całą rodziną - znalazł dziełko o tytule Valerian i miasto tysiąca planet. Bajka taka. Zmęczyłam się trochę ;) Dopiero na koniec z zaskoczeniem wyczytałam z napisów że to Besson :)
  • A, i jakoś tego Valeriana to nie polecam, jakby co ;) Zwłaszcza z dziećmi.
  • Jestem zachwycona nowym Tarantino, poszłabym jeszcze raz, scen z krwią wyjątkowo mało, ale też zaslonilam oczy.
  • Di Caprio i Pitt świetne połączenie.
    A buty Pitt miał super  odlotowe (turlająca emota) 
    Podziękowali 2Zuzapola AgaMaria
  • Do Caprio przeszedł samego siebie, genialnie zagrał
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Pitt za to wyglądał , że się świetnie bawi :) 
  • Ale scena "ale Wy jesteście prawdziwi" mnie rozwaliła i ryklam na całe kino. 
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Właśnie mąż mnie namawia, żeby drugi raz iść, a nie widział, co napisałam, i chyba pójdziemy, tak, żeby się napatrzeć na to co z emocji uleciało, ta scena na koniu jak ze starych westernów, kiedy Tex pędzi do Pitta... Pitt też wspaniały miło było popatrzeć na normalne kino, twarze nie migające jak w gierce komputerowej. Normalnie toczący się film bez wyścigów.
  • Płaczący di Caprio.
    Miód.

• edytowano wrzesień 2019
    O jakim  filmie mówicie?
    Aha, już widzę

• Byłam dzisiaj z moją siedmiolatką w kinie na  "oYeti" bardzo fajna bajka, śliczna animacja, dużo humoru( nastolatek zapatrzony w siebie i komórkę ;) ogólnie fajnie spędzony czas do lat max 10 ;)
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Joker. Zdecydowanie wart obejrzenia. Bylismy oboje, ciezki ale sklaniajacy do refleksji. Oskarowa kreacja J.Phoenixa. Genialny w roli Arthura.
    Podziękowali 1makodorzyk
  • Czytasz mi w myślach Rejczel, bo właśnie o Jokera chciałam się zapytać  :).
    Podziękowali 1Rejczel
  • Też byliśmy, świetny. 
  • A Boże Ciało polecacie?
  • Brawario pisał komentarz o tym filmie w swoim wątku
  • A czy widzielieliście może "Miłość i miłosierdzie"? wybieram się
  • Z racji historyczno-patriotycznych byliśmy we wrześniu na filmie "Piłsudski" i "Legiony"... Ogólnie film o Piłsudskim był według mnie ciekawszy, za to w Legionach niesamowite były sceny walk.
  • makodorzyk powiedział(a):
    Brawario pisał komentarz o tym filmie w swoim wątku
    Niestety nie mogę znaleźć opinii Brawaria.
  • edytowano listopad 2019
    No patrz, teraz też nie potrafię znaleźć  :) a słowo daję ze wydawało mi się iż czytałam recenzję Bożego ciała na linkowanej stronie Kultura dobra.

Wpisz tam w wyszukiwarkę tytuł. Wyskakuje z opinią ze wyraźnie niebezpieczny (dwie trupie główki).

• Ok. To, że niebezpieczny już mi wystarczy.
  • A co byście polecili pod kątem zobaczenia z W.? Bo mnie męczy, żebyśmy do kina poszły.
  • @Małgorzata32 , mnie się podobał, ale myślę że Tobie nie będzie. 
    Podziękowali 1E.milia
  • Byłam z 19-latka zarówno na Jokerze jak i na Bożym Ciele. Oba dobre, mądre, ciekawe i skłaniające do dyskusji.
  • jukaa powiedział(a):
    @Małgorzata32 , mnie się podobał, ale myślę że Tobie nie będzie. 
    A skąd takie podejrzenie?
  • Ja już gdzieś tu pisałam że to dziwny film Boże ciało.
  • Byłam na Bożym Ciele. Wybitny nie jest, parę ciekawych wątków, można o nim pogadać. Za zagrożenie bym to nie uznała, ale ja nie Brawario, i listę zagrożeń mam dość krótką ;) 
    Podziękowali 1jukaa
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    @Małgorzata32 , mnie się podobał, ale myślę że Tobie nie będzie. 
    A skąd takie podejrzenie?
    Bo z Twoich wpisów wynika, że masz dość brawarystyczny gust. Stąd logiczny wniosek, że niekoniecznie. 
    Podziękowali 1jukaa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.