Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Na co do kina?

18910111214»

Komentarz

  • @Małgorzata32- "Miłość i miłosierdzie" to dokument przeplatany fabułą ; ja mam na płycie i podzieliłam oglądanie na dwie części ; 
    nie wiem czy w kinie dałabym radę, bo jednak dużo ważnych historycznych informacji jest
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano listopad 2019
    Brawarystyczny gust :D

    Czego to się człowiek może o sobie dowiedzieć ! O to mnie zaskoczyłyście! Ja sama siebie tak nie odbieram.
  • Brawario dał Bożemu Ciału jedną trupią główkę na trzy, i nie za antychrzescijaństwo. Mnie się ogromnie podobało.
  • Ktoś oglądał "Niewidoczne życie sióstr Gusmao"?
  • I jak, bo słyszałam kiepskie opinie.
  • Byłam na 1800 gramów. Fabuła moim zdaniem nieco nierealna, ale ciekawy, pokazujący dramat oddania dziecka do adopcji , ale i potrzebę tejże wobec opuszczonych dzieci. Do tego zasygnalizowany problem rodzica, który zamiast swoim dzieciom, poświęca się idei i pracy. Podkreślono też potrzebę rozmów między małżonkami.
    To jest taki typowo "świąteczny" film, ale ciepły, momentami wzruszający, z wartościami. Są tam takie typowe, nowoczesne wtręty, ale nienachalne. Na babskie wyjście z córką film bardzo okej.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Byliśmy w poniedziałek z mężem. Współczesna bajeczka, bardzo sympatyczna i z przesłaniem.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Mąż był z W. podobało się im.
    Podziękowali 1Gosia5
  • "Wierzę w Ciebie". Piękny, wzruszający film. Byłyśmy w środę z córką (15) i obu nam się bardzo podobał.
  • edytowano październik 2020
    Ktos widział film "25 lat niewinności"?
    Warto?
    Alternatywą jest jeszcze "Nadzieja"
    Tylko to grają w pobliskim kinie.
    Co radzicie na randkę z mężem?

    Optuje za tym pierwszym. Ale nie wiem czy niezbyt brutalny.


  • edytowano październik 2020
    Byłam na 25lat niewinności.
    Popcornu się nie da zjeść podczas ogladania. Odstresować też nie. 
    Smutna prawda o wymiarze sprawiedliwości w naszym kraju. 

  • Na co można iść z dzieckiem? Przeglądałam repertuar w Olsztynie i się załamałam. 
  • edytowano październik 2020
    Bylismy na "Nadzieja"
    Film taki sobie  :|
    Podziękowali 1mamababcia
  • mamababcia powiedział(a):
    Na co można iść z dzieckiem? Przeglądałam repertuar w Olsztynie i się załamałam. 
    Będzie wchodził "Tajemniczy ogrod", myślę że takie dziecko 7+
    Podziękowali 2Polly mamababcia
  • Tajemniczy ogród niedługo będzie
  • We wrzesniu Mulan leciala, nie wiem czy teraz jeszcze. Na kinowej wersji Mulan byla kolezanka mojej corki i mowi, ze Disneyowska Mulan 1 i 2 byla lepsza.
    Podziękowali 1mamababcia
  • @mamababcia ja widzialam Mulan jedynke i dwojke i bardzo lubie te bajke. Jak zobaczylam bilboard z reklama kinowej wersji Mulan mowie: ooo, ide na to z dziewczynami ale po tym, co ta dziewczynka od mlodszej corki z klasy powiedziala, to sie zawahalam. Ponoc jest tam jakas czarownica i jest tez troche scen walk i zabijania. W odczuciu tej dziewczynki(11,5) bylo to za mocne. Ja nie widzialam tego filmu ale chcialam sie wybrac. Moze cos dodatkowego wniesie krotka recenzja na filmwebie i oceny widzow: https://www.filmweb.pl/film/Mulan-2020-740066
  • Dziękuję.  Właśnie w repertuarze same czarownice, magie i przemoc. Ja juz nie pójdę,  ale mamie Tosi chciałam coś zasugerować.
  • edytowano październik 2020
    Mój mąż oglądał Mulan (w necie) i chce iść na to z dziećmi do kina (11 i 13 lat), a jest raczej wybredny i skrupulatny jeśli chodzi o dobór repertuaru.
  • Do kin wchodzi "Czyściec" Michała Kondrata

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.