Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz Niepodległości

Jestem zachwycona wystąpieniem Bąkiewicza. Prezesa Marszu.
Podziękowali 1zbyszek
«1

Komentarz

  • asiao powiedział(a):
    Jestem zachwycona wystąpieniem Bąkiewicza. Prezesa Marszu.

    Napisz
    cos wiecej
    Podziękowali 1Isako
  • asiao powiedział(a):
    Jestem zachwycona wystąpieniem Bąkiewicza. Prezesa Marszu.
    Co Cię tak zachwyciło? 
  • Wracamy właśnie. Super było.
  • wkleje jak juz bedzie dostepne
  • Właśnie przeczytałam na WP, że w Gdańsku odbyła się... Parada Niepodległości :D
    Teraz w odwecie zrobią kontrparadę równości B)

  • Na Polsacie Bossak ora Szering Wielgus.
    Miło oglądać.
  • edytowano listopad 2019
    W Warszawie było spokojnie, a huk petard nie zdołał obudzić naszej Marysi.
  • Jakie piękne zdjęcie!!!! 
    Podziękowali 1MikhaEl
  • edytowano listopad 2019
    Ja już podziękuję za marsze. Pełno tam hołoty pijanej, z alkoholem w ręku. Nie chce słuchać hasel  : jebać TVN, raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę. O mało nie złamali mojemu dziecku nosa kiedy jakiś pijany przywrócił się. Szkoda bo znam trochę  ludzi z RN i wiem że są to ludzie na poziomie a tak przez tych kiboli z marszu fama idzie na całe środowisko. Niestety takie osobniki są najglosniejsze. Byłam że 4 razy ale nie chce by dzieciom.patriotyzm kojarzył się z chamstwem, wulgaryzmami i pijaństwem. 
  • Dlatego ja nie chodzę na marsze, choć mam świadomość, że wielu uczestników manifestuje po prostu najszczersze, patriotyczne uczucia. Nie chciałabym swoją osobą firmować tych zjawisk, które opisujesz @apolonia
  • edytowano listopad 2019
    Cart&Pud powiedział(a):
    Właśnie przeczytałam na WP, że w Gdańsku odbyła się... Parada Niepodległości :D
    Teraz w odwecie zrobią kontrparadę równości B)

    Od wielu lat to się nazywa paradą, a tworzy ja też min Fregata. Nie szukałabym drugiego dna akurat w użyciu tego słowa ;)

    Edt i dodam, że ma ona inny charakter niż marsz warszawski. Można zdjęcia pooglądać.
  • Nie wiem co można zrobić żeby ta swołocz nie uczestniczyła w marszu. Myślę że to jest może max 20 % ale są najgłośniejsi i najbardziej widoczni niestety. To otwarte wydarzenie, próba wyproszenia ich pewnie skończyłaby się zadymą. 
  • @Apolonia pijanych widzieliśmy czterech. Okrzyki o czerwonej holocie mnie nie gorszą,  o tvn nie było akurat w mojej okolicy marszu. W zeszłym roku szlam z RN. W tym pojechaliśmy dość późno i już nie zdążyłam na miejsce zbiórki a potem się nie dopchalismy a dużo zależy z kim się idzie. Race uwielbiamy wszyscy. Nie są niebezpieczne. Chodzimy co roku i będziemy chodzić nadal.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Hasła swoją drogą, ale rzucanie ku... i hu... non stop przez uczestników marszu nie jest tym.czym chciałabym.karmic swoje dzieci...
    Nie podobają mi się te wszystkie zastępcze imprezy, biegi itp ale marsz w takim towarzystwie też nie. Chyba w przyszłym roku zorganizujemy  że znajomymi jakaś wieczornicę wspolne  śpiewanie pieśni patriotycznych. 






  • Polityka? Serio?
  • Ten Marsz jest fajny, ale za bardzo partyjny, za dużo petard może się komuś stać krzywda. Konfederaci uważają go za swoją własność. Poniekąd mają rację, łatwo stracić prawa autorskie zwłaszcza w polityce.

    Generalnie jest OK ale chciałoby się trochę spokojniej.
  • Narracja mediów jest taka, mówią cały czas o przemocy podczas Marszu.
    Stronnictwo niemieckie robi to bardziej zdecydowanie niż stronnictwo żydowskie, dlatego we Wrocławiu rozwiązano Marsz. Myślę, że decyzję podjęto na długo przed rozpoczęciem Marszu.

    Wyborcy PiS trochę nie rozumieją, że Kaczyński i spółka nie ma ochoty łączyć się z Konfederacją. Wolą PSL. Jest wygodniejszym koalicjantem. To dla PiS śmiertelny wróg. PiS uważa że ma wyłączność na patriotyzm. Jak ja się cieszę, że weszła Konfederacja. Mam wrażenie że PiS mnie zdradził. Od 2 lat zaczęli robić dziwne rzeczy. Wycofywać się z ochrony życia, rozdają pieniądze na lewo i prawo zadłużając się niepotrzebnie. Przemysł się zwija, a o Żydach już nie wspomnę.

    Konfederacja będzie mogła, już to robi, uświadamiać ludzi i chyba tylko tyle będzie mogła na razie zrobić. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

    Całkiem możliwe że PiS będzie spychany na lewo i część działaczy przejdzie do Konfederacji zawiedzionych lewackimi i antypolskimi działaniami tego ugrupowania. Dochodzi do tego zasadnicza różnica zdań co do gospodarki. Jak padnie ZUS to PiS czy też PO będzie musiało zastosować rozwiązania Konfederatów i to będzie ich sukces. Powiedzą wtedy, "ostrzegaliśmy od wielu lat, a nikt nas nie słuchał".

    Spawa żydowska jest najważniejsza w tej chwili dla niepodległości Polski. Społeczeństwo jednak o tym nie wie, dlatego to się nie przełoży na sukces Konfederatów.

    Podziękowali 2apolonia Rogalikowa
  • Na szczęście Hitler wszystkich nie zabił, jest ich sporo w Izraelu, USA i innych krajach. W stu procentach żywych. Z grzeczności odpowiadam.

    Mi tak hasło o hołocie bardzo się podoba. Uczy właściwego podejścia do tego raka.

  • ola_g powiedział(a):
    Co to 447, @Pioszo54 ?
    ustawa
     447
  • ola_g powiedział(a):
    Co to 447, @Pioszo54 ?
    wrzuć w gugla
  • edytowano listopad 2019
    przed nim były tysiące lat doświadczeń, możesz zacząć np. od wyjścia z Egiptu;
    Rosjanie też mają kiepskie i bardzo świerze doświadczenia.
  • Przemówienie Bąkiewicza. 
  • ola_g powiedział(a):
    Wrzuciłam. Dziękuję. Słabo reaguję na słowo Żydzi. Jeden Niemiec austriackiego pochodzenia mnie zraził swoim podejściem do kwestii żydowskiej...
    To jest tzw. odruch Pawłowa wyrobiony przez lata działalności "przedsiębiorstwa holokaust". Hitler dokonywał również eksterminacji Słowian, a przecież mówi się tylko eksterminacji Żydów i dodatkowo mówi się tak jakby wszystkie ofiary były właśnie nimi. Mówienie zresztą o "6 mln ofiar żydowskich" ma tradycje sięgające czasów sprzed I wś, wystarczy przejrzeć dostępne skany gazet wydawanych m.in. w USA gdzie pojawiają się takie dramatyczne artykuły. I zawsze służyło wyciąganiu pieniędzy przez organizatorów "zbiórek". Przypomnę też, że finansiści żydowscy sponsorowali zazwyczaj obydwie strony wszystkich konfliktów, w tym i Hitlera. Przykładem może być tu rodzina bankierów o nazwisku Oppenheim. Dwóch z nich zostało nawet uznanych przez nazistów za tzw „ćwierć” Żydów („Mischlinge”) – zachowali obywatelstwo niemieckie, mogli służyć w wojsku i zawierać małżeństwa z Niemcami.

    Robocza hipoteza jest taka, że w obozach miała zginąć cała żydowska biedota, którą łatwo poświęcić oraz cała duża grupa asymilująca się się z ludnością polską (rabini bardzo chętnie wydawali Niemcom spisy osób przechodzących na chrześcijaństwo nawet kilka pokoleń wcześniej). Uprawomocniłoby to krążący wtedy już przez dziesięciolecia mit "6 mln ofiar". Jakie pieniądze można na tym zarobić, to wie każdy interesujący się bezspadkowymi roszczeniami. Duże interesy nie robi się z dnia na dzień, ale planuje się je przez długie lata.
  • edytowano listopad 2019
    ola_g powiedział(a):
    @Turturek pozwolę sobie zachować zdanie odmienne. Znakomita większość nie była finansistami... 
    kliknąłem podziękuj zamiast cytat;

    a co do rzeczy, to zmuszony jestem przypomnieć obowiązkową lekturę w temacie, czyli "200 lat razem" Sołżenicyna - w czasie i po rewolucji, olbrzymia większość solidaryzowała się z władzą, w której też była olbrzymia nadreprezentacja.
  • Pozbierajmy fakty
    Mamy ustawę JUST 447 dotycząca zwrotu mienia bezdziedzicznego w największym stopniu dotyczy ona Polski bo tu mieszkało najwięcej osób.
    Kolejna ustawa właśnie przechodzi ścieżkę legislacyjną w USA, nakazującą określonej narracji w amerykańskich szkołach o prześladowaniu ludzi o znanym rodowodzie.
    Mamy Sławomira Sierakowskiego i jego działania na rzecz osadnictwa ludzi o pewnym rodowodzie w Polsce.
    W podobnym tonie o ojczyźnie dwóch narodów wypowiadał się nie raz Andrzej Duda.
    Mamy Jack Danielsa, prywatny człowiek który chodzi sobie po wszystkich salonach rządowych, prezydenckich nawet u ks. Rydzyka
    A ostatnio ministrem finansów w pisowskim rządzie został człowiek, który ledwo mówi po polsku - zgadnijcie jakiej jest narodowości ?
    Faktów jest znacznie więcej, skupiłem się na tych najważniejszych.
    Czy to jest teoria spiskowa ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.