Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz Niepodległości

2»

Komentarz

  • ola_g powiedział(a):
    A ci Żydzi to gdzie...? Poza ambasadą? Bo nie znam żadnego żywego. Tak z ciekawości pytam
    Michnik naczelny czołowej gazety opiniotwórczej w Polsce
    Ostatnio nowy minister finansów Kościński, ledwo gada po polsku.
    Rotweld - były minister spraw zagranicznych
    Wildstein, stary i młody, dziennikarze. to akurat uczciwi ludzie.
    Suchocka - Nasza pani ambasador w Watykanie
    Gieremek
    To tylko ci których pamiętam i sami mówili o swoim pochodzeniu.

    Widać, że to ludzie zajmujący czołowe stanowiska w Polsce



  • edytowano listopad 2019
    ola_g powiedział(a):
    7 osób... Tłumy...
    a ilu Polaków w Izraelu, na podobnych pozycjach ?
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • ola_g powiedział(a):
    7 osób... Tłumy...
    No i? 

    W latach 70-ch nie było już oficerów Armii Czerwonej w rządzie PRL. Jaki z tego wniosek wypracujesz? :)
  • Bródno niekoniecznie ale okolice Parku Ujazdowskiego czemu nie? Patrz Jazdów...
  • edytowano listopad 2019
    ola_g powiedział(a):
    @Turturek pozwolę sobie zachować zdanie odmienne. Znakomita większość nie była finansistami... 
    No to właśnie powiedziałem, biednych zawsze jest mniej niż bogatych. Ale bogaci też mają narodowość i nie wiadomo dlaczego nie wolno o tym mówić.


    Edit: miało być "biednych jest zawsze więcej"
    Podziękowali 1apolonia
  • Byłem na 8 z dziesięciu MN. Teraz to przedszkole. Zakaz używania rac jest całkowicie niepotrzebny. Równie dobrze można by zakazać palenia papierosów. Czy jak ktoś zapali to zaraz trzeba by rozwiązywać zgromadzenie?

    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano listopad 2019
    Tola powiedział(a):
    Dajcie spokój. Nikt nic nie będzie zwracał (bo po co komuś z NY jakaś kamienica w jakiejś Warszawie) ani tym bardziej płacił, ale jest to wygodne narzędzie do szantażowania, do wymuszania zachowań od naszych rządów, a zwłaszcza do ZAKUPÓW od USA.
    Mylisz się, tym razem Żydom chodzi o coś znacznie większego, chodzi o zasiedlenie Polski i ucieczkę z płonącej Palestyny. To Państwo niewiele większe od jednego z polskich województw. Rakiety mogą łatwo załatwić sprawę. Izrael musi używać wojny prewencyjnej bo jest zbyt mały by się tylko bronić. Po prostu nie ma się gdzie cofać, jak Rosjanie.

    Nie po to obrabiali nam 4litery przez 30 lat, żeby teraz z tego zrezygnować.
    Wojsko już tu jest. Mają ustawę 447, będzie następna ustawa żeby zamknąć nam usta w USA na temat "polskich obozów", nasz prezydent mówi o kraju dwóch narodów, fundacje propagują powrót Żydów do Polski, mówi o tym też Duda.
    Polski rząd wydaje więcej na Polin niż na Polaków na Kresach. Kresowiacy narzekają że Duda ich unika.
    Liczba sprowadzanych Żydów za rządów PiS wzrosła 3 krotnie.
    Plan jest taki osiedlić się w Polsce, za pieniądze Polaków z tak zwanego mienia bezdziedzicznego, jak by się Polakom nie spodobało to jest wojsko. Zostaliśmy wyedukowani w tak zwanej pedagogice wstydu przez wiele lat przez Michnika. Teraz Nagrodę Nobla dostaje taka sobie artystka, byle dobrze pluła na Polskę. Ministrem finansów został Żyd, który ledwo mówi po polsku. Wchodzimy w decydującą fazę, zobaczycie że to prawda już niedługo.

    Może to jest głos wołającego na puszczy, ale argumentów na to że tak nie jest po prostu nie ma. Słyszałem tylko jeden - Uważam że tak nie jest. - trudno z nim polemizować.

    Podziękowali 2apolonia Rogalikowa
  • Panie profesorze, opisuje pan spotkanie w Ambasadzie Izraela w Londynie, w 1974 roku.

    Zamknięte spotkanie. Było przeznaczone dla zawodowych młodych historyków. Mówił głównie Yehuda Bauer, izraelski historyk. To miały być warsztaty nauczania o Holokauście. Początek wielkiej akcji, wielkiej kampanii promowania wiedzy o Holokauście na świecie. Profesor Bauer jasno przedstawił schemat historyczny. Opierał siś on na tym, że w czasie wojny, w Polsce, bo to wszystko odbyło się przecież w Polsce, byli wykonawcy, były ofiary i byli ci, którzy na to wszystko biernie patrzyli, tzw. "bystanders". Wykonawcy to hitlerowcy...

    Niemcy.

    Nie, nie Niemcy: naziści, hitlerowcy. Rzadko się mówi o Niemcach kolektywnie, stereotypowo, jak o Polakach. W tym schemacie nie występowało słowo "Niemcy". Byli hitlerowcy i kolaboranci, ofiary, ale wyłącznie Żydzi, i ci bierni, czyli Polacy. Powiedziałem wtedy: przepraszam, mój teść, Polak, w czasie Holokaustu siedział w dwóch obozach koncentracyjnych.     


    https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/609563,norman-davies-historia-holokaust-zydzi-polacy-ii-wojna-swiatowa-niemcy-hitlerowcy.html?fbclid=IwAR3NETGL87SP0w8KI5Vxg9OOHKFv7nGGLgPx8SC0m_tpD4hry0-zLaw-Jxc


    Kolejny przykład jak długo wyrabiany jest u nas odruch Pawłowa, o którym pisałem wcześniej.
  • Żydowską narrację to my znamy.
    Ważniejsze jest pytanie czy rządzą nami ludzie, którzy przed tym nas obronią i tu niestety odpowiedź jest negatywna.

    Freudowska pomyłka prezydenta Dudy "ryba psuje się od głowy, tutaj jest głowa" - głowa państwa zgadza się. Duda popsuł się co on wygaduje do Żydów, jak pomawia Polaków. Zaprasza Żydów do Polski, Mówi o Judeopoloni, płaci duże pieniądze na ich cmentarze, muzea. A co z Kresowiakami ? Ano nic, na nich pieniędzy nie ma. Ludzie sami muszą zbierać pieniądze do puszek na cmentarze. Trochę pieniędzy idzie na polskie szkoły, ale to jest naprawdę bardzo mało.

    Marzy mi się 100 mln złotych na cmentarz na Rossie i Bernardyński w Wilnie.
  • Byłam ostatnio na Powązkach, to jest tragedia jak wygląda ten cmentarz, zaniedbany, żadnych oznakowań alejek. W takiej sytuacji przeznaczać 100mln na cmentarz żydowski to jest normalnie granda. 
  • edytowano listopad 2019

    Andrzej Duda nowy Konrad Mazowiecki 18:50
    "Wróciła także do Polski religia mojżeszowa" - Duda powiedział to w czasie przeszłym. Mówi o sile wielości religijnej. Wielość religijna nigdy nie umacnia kraju, a jedynie rozrywa go od środka powoduje że państwo jest słabsze. Błędne założenia nie pierwszy raz zresztą.

    Freudowska pomyłka - "Ryba psuje się od głowy, głowa jest tu" A kim jest A. Duda ? Głową państwa. 32:00



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.