Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koty u wielodzietnych

12729313233

Komentarz

  • Nasz 4,5 miesięczny kociak
  • Bzdura.
    Sadze,ze powinna byc sekcja zwlok dziecka i jeśli wyniki przedstawią np czasteczki sierści w płucach to bym moze uwierzyła 
    O tym samym co i Ty @Ojejuju pomyślalam-śmierć łożeczkowa lub dzieciobojstwo.

     
    Podziękowali 1Nika76
  • Może dziecko się źle czuło i kot wskoczył, nasze koty, kiedy ktoś płacze mocno zaraz się pcha do tej osoby. No i jak ktoś chory, ale to pewnie przez gorączkę, ciepełko bije od gorączkującego
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Kot udusił.... taaaaa
  • Kotek Wrocek to ofiara emigracji. Państwo go na dworcu zostawili, jak się okazało, że nie mogą /nie stać ich przewieźć zagranicę.
    I prezydent go przygarnął
  • Ustawka mówisz? A to numer no.
    Lolisia wyglada kwitnąco  <3
  • Tuńczyka Lolisiowi i nie bedzie obrażania.
    Koje się nie obrażają tylko 2 szt  drą płaszcze strasznie głośno i się wykłócają
  • Chyba w Szczecinie o ile pamietam.
    Co do Sutryka to kot jest chyba jego jedynym plusem  :D
  • Piękne to !!!!
  • Proszę o radę- dziś nasza kotka przeszła zabieg sterylizacji, i jest taka biedniutka :(
    wet radził, aby wieczór i noc spędziła w transporterku( miękki jest) i dopiero jutro koło południa ją puścić i dać kilka kropli wody. Ona miauczy i chce się wydostać na wolność, co z nią zrobić? 
  • My nie trzymalismy w zamknięciu, nawet nie kazali, ale nie wiem jak u was.
    Podziękowali 1Nika76
  • Wet podobno mówił, bo to mąż był z kotem, ze lepiej dla kota w zamknięciu, bo będzie chciała wejść albo skoczyć gdzieś, a po narkozie jeszcze może mieć kiepska orientacje i krzywdę sobie zrobi. 
    @Zuzapola i było ok bez zamknięcia? Nie zrobiła sobie krzywdy?
  • Ale pić to raczej powinna!
    U nas tak jak u @Zuzapola

  • Nie nic się nie stalo ani jednej, ani drugiej kotce. A macie jakis bezpieczniejszy pokój, gdzie jak wyjdzie to mało niebezpiecznych rzeczy do wspinania? Może tam z nią być, ona pewnie tęskni i ten stres też jej może zaszkodzić. 
  • Jest z nami w pokoju w torbie ale domaga się wyjścia. Nie chce pic. Dziś jej chyba nie puszczę, a jutro w pokoju syna zamknę, ona tam lubi być i jest tam w miarę bezpiecznie. Byle noc przetrwać. A i podobno nie dostała leków znieczulających po zabiegu, wet tłumaczył to tym, ze nie czując bólu może sobie zrobić krzywdę, być bardziej energiczna, itp. Dziwne to dla mnie 
  • Sterylizacja u kotki jest bardziej rozległa niż kastracja kota. Może dlatego?
    Podziękowali 1Nika76
  • Karolinka powiedział(a):
    Ale pić to raczej powinna!


    Tak, ale tylko wtedy, kiedy będzie całkowicie wybudzona. 
    Weci zawsze zalecają ostrożność, ja swoich nigdy nie trzymałam w zamknięciu.
    Ma kaftanik czy kołnierz @Milamama.? 
    Podziękowali 1Karolinka
  • Ale moje dwie kotki też się normalnie poruszały i nic sobie nie zrobiły.
  • edytowano luty 2020
    Dubel
  • Jak się wyrywa i chce ciągle wyjść też może sobie coś zrobić. 
  • Ma kaftanik. Nie chce pic. Chyba niepewnie trzyma się na łapkach, tak jakby się przewracała. Miauknie czasem.
  • Dziękuję Wam :)
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Martwię się, kotka nie chce pic nic ani kropelki. Wyszła rano, chwile pochodziła wolno i pokracznie, wdrapała się nawet na sofę i lezy, jest taka osowiała, drży leciutko co pewien czas. Normalne takie zachowanie?
  • weterynarz ten co robił zabieg , najpierw tel bo może trzeba podać antybiotyk
    Podziękowali 2Milamama kociara
  • Powinna dostać osłonowo antybiotyk
    Może się czuć obolała. Jakbym radziła skontaktować się wetem
    Podziękowali 2nowa Milamama
  • Dziękuję, chyba jest trochę lepiej, wymieszałam jej trochę galaretki z ulubionego puszkowego jedzenia z wodą i chętnie wypiła, spojrzenie jakby bystrzejsze, jest obolała na pewno, widać. Próbuje wylizać ranę przez kubraczek, dobrze, ze go ma. Na zastrzyk z antybiotykiem ma być jutro, nie wiem, czy wczoraj tez dostała. Faktycznue, w razie co będę dzwonić do weta.
  • ja psa co prawda ale woziłam do weterynarza po sterylce zaczęła mi się trzęść dostała antybiotyk bo tak to miała tylko przeciwbólowe leki podawane 
  • Dziewczyny, od wczorajszej nocy mamy około 3 tygodniowego porzuconego kotka. Co możemy mu dać do picia, żeby mu nie nie za bardzo zaszkodziło i wytrzymał do jutrzejszego otwarcia sklepów? (na razie z braku laku karmimy mlekiem z wodą pól na pół). (Pewnie było w tym wątku, ale nie dam rady go całego teraz przeczytać. )Z góry dziękuję za pomoc
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.