Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Linia Otwocka: propozycja spotkania ostatkowego

Spotykamy się dziś o 20:00 w parafii Dobrego Pasterza na Przewodowej, gdzie w ramach katechez neo będzie głoszony Kerygmat. Potem idziemy do jakiegoś lokalu pogadać.

Ktoś chętny?
Podziękowali 1jan_u

Komentarz

  • Ha, troche daleko. Pozdrawiamy.
  • edytowano luty 2020
    Szkoda, że mnie nie ma :(
    Szkoda, że nie jutro.
  • Tu chyba nie ma.lokali czynnych po 22
  • co to jest głoszenie Kerygmatu. Bo na Popularnej też dziś jest. 
  • To najważniejsza katecheza, o odkupieniu nas przez Chrystusa i Jego zmartwychwstaniu.
  • asiao powiedział(a):
    Tu chyba nie ma.lokali czynnych po 22
    Można pójść do Maca :)
  • Czy coś odkrywczego można się na niej dowiedzieć czy raczej sprawy oczywiste dla katolika?
  • A cóż może być odkrywczego w chrześcijaństwie po 2 tysiącach lat? B)

    Wiara nie bierze się z wiedzy, bo to nie nauki ścisłe. Wiara bierze się z tego, że Słowo Boże jest głoszone, przepowiadane, że Bóg teraz otwiera Twoje serce i wlewa w nie NADZIEJĘ, że Bóg odpowiada na Twoje problemy dzisiejsze.

    Znam tę katechezę na pamięć. I co? I raz ją słyszę a raz nie, raz rezonuje w sercu a raz spływa jak po kaczce. Ale wiem, że ZAWSZE jej potrzebuję, dlatego słucham za każdym razem, bo wiem, że to Słowo Boga dla mnie. Słowo miłości.
    Podziękowali 3Monika73 Milamama MAFJa
  • Czyli trzeba się wybrać...
  • Spotkanie niezbyt się udało, bo nikt z forumowiczów nie przyszedł :) Ale jestem bardzo zadowolony z zabrania do Miedzeszyna jednego z moich nastolatków, dość ostatnio sceptycznego wobec sakramentu pokuty. 90% tego, co zostało powiedziane na katechezie, było do niego skierowane.
  • Proszę o info jak będą kolejne tego typu spotkania w naszej okolicy. Chętnie poślę naszego nastolatka  B)
  • A ja poszedłem na popularną i potwierdzam że ta konkretna katecheza odbywa się z działaniem Ducha Sw i dostałem odpowiedź na pytanie które jeszcze wczoraj zadałem w jednym z wątków forumowych
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Proszę o info jak będą kolejne tego typu spotkania w naszej okolicy. Chętnie poślę naszego nastolatka  B)
    Druga część Kerygmatu będzie głoszona w Miedzeszynie w przyszłym tygodniu w czwartek o 20:00.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.