Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Głupia moda

Wiem może to objaw starczego zrzędzenia ale jak patrzę na te gołe kostki w zimie to widzę potencjalnych chorych na AZS za kilkanaście lat ( skarpetki stópki i nogawki 5 cm nad kostką). 
Podziękowali 2Katia kami79
«134

Komentarz

  • Atopowe zapalenie skóry przez gole kostki? Chyba bardziej jakieś zapalenie stawów? Mody nie przeskoczy, ciekawe czy nastąpił wzrost zapalenia korzonków czy przydatków po tym jak kilka/kilkanaście lat temu była moda na gołe plecy? 
    Podziękowali 1mamaw
  • Też mi zima... dziesięć stopni... Btw za moich czasów były gołe nerki,  to już postęp. 
  • Reumatoidalne zapalenia stawów. O to mi chodziło RZS
  • Albo zapalanie jajników na gołe brzuchy. 
  •  Nie ma się co czepiać gołych kostek
    Ostatnio w popularnym miejscu w centrum miasta widziałam wielu Panów w jeansach push up 
     :s 
  • Rzs jest choroba o podłożu autoimmunologicznym nie wiem czy da się je złapać w wyniku przeziębienia. 
    Natomiast pogoda faktycznie bardziej wiosenna niż zimowa
  • Malgorzata powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
     Nie ma się co czepiać gołych kostek
    Ostatnio w popularnym miejscu w centrum miasta widziałam wielu Panów w jeansach push up 
     :s 


    Co to są  spodnie push  up???
    Też nie wiem co to 
  • To takie spodnie, które powodują, że facet wygląda jak pawian w jeansach. Tylko czerwonej otoczki nie widać, ale o to samo chodzi.  :D
  • Gośka wymiatasz 
  • edytowano luty 2020
    Zawsze się ciepło ubierałam,nie nie mam nigdy gołych kostek za to RZS niestety tak. Bardziej dokucza w mokrych,wilgotnych klimatach niż kiedy mi zimno.
    A moda,tak,nie fajna jak dla mnie,tyle,że bardziej grozi przeziębieniem raczej i zapaleniem pęcherza albo jajników.Gole kostki,odpięte płaszcze,gołe brzuchy i plecy-moje nastolatki niestety też i nie da się przegadać,póki co nie słuchają ale też na szczęście nie chorują. U nas zima prawdziwa. Sama się zastanawiałam nad tym jak to tak, że bez chorób przeszły,one twierdzą,że tak się hartują :D
    Podziękowali 1Elf77
  • Takie do pasa i szerokie bluzy,sweterki,moze nie odkryte dla oka,ale po brzuchu hula wiatr jak płaszcz czy kurtka odpięta. 
  • edytowano luty 2020
    Malgorzata powiedział(a):
    Cart&Pud powiedział(a):
    To takie spodnie, które powodują, że facet wygląda jak pawian w jeansach. Tylko czerwonej otoczki nie widać, ale o to samo chodzi.  :D
    Ale z przodu czy z tylu ten push up  B)
    Można i tak i tak 



    https://valetta.pl/products/majtki-z-podwojnym-push-up-meskie?variant=31848100298861&sfdr_ptcid=30150_434_573254374&sfdr_hash=6a4a3f5055b380375d028f8e607cf667&gclid=EAIaIQobChMIh7TR3pTs5wIVjA8YCh2-TQp9EAQYASABEgIr_vD_BwE
  • Pal licho te gole kostki, ale ta moda jest zwyczajnie brzydka. Sorry ale "przed wojną" to nawet prostytutki wyglądały bardziej stylowo. 

    I niech se chodzo jak chco, moi też pewnie będą jakieś eksperymenty modowe robić, zamknę oczy i postaram się dalej kochać jak swoje, ale kurna czemu te ciuchy są takie oszpecające?  :s Lata osiemdziesiąte się chowają  :D
    Podziękowali 4Wela Katia kawusiowa annabe
  • @Małgorzata32 zniszczyłaś mą niewinność  :D
    Podziękowali 2Agmar Rogalikowa
  • w kostkach to najlepszy cukier
  • Hm, gołe plecy, brzuchy, kostki... nikt nie kojarzy po kilku -dziesięciu latach, że to wyziębione nerki powodują różne choroby. nie tylko układu moczowego i nerek, ale różne inne pozornie nie związane. Super jeśli nic takiego nie nastąpi, ale znam sporo osób, które potwierdzają regułę.
  • Rogalikowa powiedział(a):
    Ale kurna czemu te ciuchy są takie oszpecające?  :s Lata osiemdziesiąte się chowają  :D
    Moi teraz mają fazę koszulek polo a la wujek Stefan. Takie w paski, półprzezroczyste, z czegoś co nieudolnie imituje bawełnę. :(
    Tylko im wąsa brakuje i kreszowych dresów.
  • @Małgorzata32 już tego nie odwiedzę :joy: a to faceci narzekają że kobiety ich oszukują przez staniki z wkładkami :joy:
  • Nie wiem co to tiktok i boję się guglać w obawie przed pawianamj przednimi i tylnymi :s
    Podziękowali 1Katia
  • @Prayboy, ja też stara, też zwróciłam na to uwagę... ale przecież nie w tym roku! Teraz po prostu głupio wyglądają, zimę czy dwie temu z fioletowymi kostkami wyglądali przerażająco.

    ZTCP, żeby kości rosły, trzeba ich nasady trzymać w cieple. Czeka nas generacja krasnoludów... chyba że to mit miejski B)

    Co do głupich mód, rozczula mnie man's bun ;) Człowiek wychodzi z domu zgnębiony, widzi jednego gostka z koczkiem, drugiego i od razu mu wesolutko :D
    Podziękowali 3Malia Rogalikowa Engi
  • edytowano luty 2020
    Z koczkiem?!
    O matkoscórkom.
  • https://twistedsifter.com/2015/11/if-politicians-had-man-buns/

    Może teraz mi się uda, bo próbuję już któryś raz ;)
  • Mój Antek miał taki;) Boki wygolone. Moda z  kręgów piłkarskich. Odciął włosy po poł roku.  Za każdym razem wybuchalam śmiechem gdy zaczynał śpiewać psalm I czytać w kościele. 

    Ale wiecie, to po prostu trzeba przeżyć.
    Ja chodziłam w jego  wieku opajtolona na zero I co gorsza świetnie tak wyglądałaM:).
    Podziękowali 2Marcelina E.milia
  • Nasz (kiedyś) długowłosy syn wiązał włosy w kucyk, ale wyglądał bardziej jak zbuntowany metal niż jak laluś goguś. 

    Ja byłam w mlodosci pankówą więc różnica pokoleń i te sprawy ;)
    Każdy buntuje się inaczej.
  • Ani kucyki ani krótkie spodnie mnie nie bulwersują, a właściwie jedno i drugie mi się podoba.  Chyba po prostu jestem młoda  :D
  • Mój syn ma długie włosy, a córka gołe kostki. Można się przyzwyczaić;)
  • "Nasz" pan od instrumentów perkusyjnych chodzi z kucykiem, w złotych butach z wężowej skóry, hawajskich albo innych odjechanych koszulach i z muchą w grochy. 

    I bardzo go lubię, jest świetnym wychowawcą, sam ma 3 dzieci. :)
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Cart&Pud powiedział(a):
    "Nasz" pan od instrumentów perkusyjnych chodzi z kucykiem, w złotych butach z wężowej skóry, hawajskich albo innych odjechanych koszulach i z muchą w grochy. 

    I bardzo go lubię, jest świetnym wychowawcą, sam ma 3 dzieci. :)


    Hahaha, musi być świetny gość!  :D


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.