Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konto dla nastolatka

Chcemy założyć 14 letniemu synowi konto w banku. Jeszcze nie przeglądałam ofert bo wolałabym poczytać o waszych doświadczeniach w tym temacie. Macie jakieś sprawdzone banki i konkretne rodzaje kont w nich?

Komentarz

  • ja mam na poczcie  konto   z bankomatów pobiera mi 5 zł za karte jak nie wydam miesięcznie 300zł pobiera mi 5 zł a tak konto darmowe
  • Konto dla młodych za zero -czy jakoś tak, w PKO Bp.

  • pko bp ma bardzo dobra ofertę na KDR
    Podziękowali 1kami79
  • W mbanku konto jest darmowe dla uczniow i studentow. Nasze nastolatki mają i jestesmy zadowoleni
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Dorota powiedział(a):
    W mbanku konto jest darmowe dla uczniow i studentow. Nasze nastolatki mają i jestesmy zadowoleni
    Czy w mbanku mają też kartę ?

  • chyba tak.
  • edytowano luty 2020
    mBank wszystkie moje dzieci.
    Też dlatego, że ja mam mBank, więc szybko przelew, ale generalnie przede wszystkim wszystko za free( z wyjątkiem wypłat do 50).

    Chociaż od kiedy są możliwe darmowe błyskawiczne przelewy na numer telefonu niezależnie od banku, to już można mieć różne banki.

    Aa jest jeszcze jeden plus, w mBank widzę wszystkie konta moich dzieci, logując się na siebie (pełnomocnictwo).
    Podziękowali 1Joannna
  • Moi mają PKO konto dla młodych, od 13.roku życia. Za darmo. Bardzo zadowoleni. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • Założyłam mu właśnie przez internet konto w mBanku. Dzięki wszystkim za rady  :)
    Podziękowali 1PawelK
  • Mój też wybrał wzór z podanych na stronie. Na razie transakcji większych nie było oprócz mojej wpłaty na jego konto
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.