Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zjeżdżajcie!!!



Zjeżdżalnią na obiad

Najbardziej charakterystycznym miejscem w biurze jest chyba stołówka. Na co dzień odpowiada za nią Katarzyna Daniłowicz, zwyciężczyni telewizyjnego programu "Top Chef". Na stołówkę z pierwszego piętra prowadzi wielka zjeżdżalnia, z której część pracowników korzysta, by dostać się na posiłek. Jak powiedzial prezes Paweł Marchewka: "po co schodzić, skoro można zjeżdżać?".

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tak-sie-robi-gry-Bylismy-w-siedzibie-Techlandu-7832313.html

podoba wam się ten pomysł?
dziecinada trochę.

Komentarz

  • Bo na metalowej powierzchni najdluzejbwirusy się trzymają, no i trzeba użyć rąk. Idealna rzecz na nasze czasy... Na serio, to myślałam, że to szkoła podstawowa.  
  • dla mnie to objaw rosnącej infantylizacji współczesnego świata
  • A jak wracają do pracy?? :)
  • Prayboy powiedział(a):


    Zjeżdżalnią na obiad

    Najbardziej charakterystycznym miejscem w biurze jest chyba stołówka. Na co dzień odpowiada za nią Katarzyna Daniłowicz, zwyciężczyni telewizyjnego programu "Top Chef". Na stołówkę z pierwszego piętra prowadzi wielka zjeżdżalnia, z której część pracowników korzysta, by dostać się na posiłek. Jak powiedzial prezes Paweł Marchewka: "po co schodzić, skoro można zjeżdżać?".

    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tak-sie-robi-gry-Bylismy-w-siedzibie-Techlandu-7832313.html

    podoba wam się ten pomysł?
    dziecinada trochę.


    Moim zdaniem - super dla młodej ekipy. Trochę relaksu dobrze ludziom robi.
  • Mało masz problemów pierwszego świata, żeby się rozwodzić nad zjeżdżalnią?
  • Dzis w korpo to już raczej dresy, jeansy i sprane t shearty dominują. Wiem, bo sama czuję większy luz w ubiorze tuż przed 40 niż gdy zaczynałam 15 lat temu. Taka prawda...
    Podziękowali 1Klarcia
  • Przyciąga uwagę niewątpliwie. ;-)
  • edytowano marzec 2020
    Biurowe dresy nie garsonki :#
    Podziękowali 1Izka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.