Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rajd charytatywny dla hospicjów, prosimy o wsparcie

edytowano marzec 2020 w Ogólna
Jak już się chwalić mamą to na całego. Moja mama kolejny raz bierze udział w rajdzie Fundacji Babci Aliny. Wsparli już wiele hospicjów w Polsce, wszystkie wpłaty są przeznaczone na dary dla hospicjów, koszty ponoszą uczestnicy. @Wiesia może kiedyś weźmiesz udział, to bardzo szybki rajd, moja mama już chyba ostatni raz da radę, bo tam sami młodzi wysportowani ludzie. Wspaniali ludzie prowadzą fundację, pamięci swojej babci.


Podziękowali 1wiesia

Komentarz

  • edytowano marzec 2020
    Moja mama pisze na tej stronie:
    Odwiedzając hospicja w czasie rajdów w latach ubiegłych widziałam pacjentów, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przepełniało mnie wzruszenie i podziw dla pracy pracowników i wolontariuszy. Zdałam sobie również sprawę z ogromu potrzeb, których nie zapewnia państwo, a które choć w małym stopniu realizuje Fundacja.

    Chciałabym w miarę swoich możliwości wesprzeć to piękne dzieło, a więc proszę uprzejmie o wpłatę choć małej kwoty na konto Fundacji w Polsce. I Ty możesz mieć w tym swój udział. Ja, także w Twoim imieniu, przejadę na rowerze 1000 km i będę uczestniczyć w obdarowywaniu hospicjów na trasie rajdu.

    Wpłat można dokonywać poprzez link z powyższego wpisu.
    Podziękowali 1wiesia
  • Gratulacje dla Mamy!
    Wsparliśmy!

    Podziękowali 2wiesia Zuzapola
  • @Zuzapola znam te fundację od lat - mój wieloletni przyjaciel z nimi jeździ :) Namawiał mnie (znowu) w zeszłym miesiącu ;) ale logistyka nie do przeskoczenia na razie dla nas.
    Wsparliśmy także :)

    Podziękowali 1Zuzapola
  • Bardzo dziękuję,  @wiesia I @Patia   mama się ucieszy. Wiesia, to pewnie Twój znajomy zna moja mamę. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.