Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PieknaDziewczyna.pl

Ponieważ już od jutra wszystkie dzieci zostają w domu, polecam Waszym starszym dziewczynom portal.

Oczywiście nie umiem go prowadzić:)
Jestem ostatnią osobą, która powinna się nim zajmować:)
Nie ogarniam:)
Nie mam nawet czasu:)

W sumie to cud, że się wciąż kręci:)

Potrzebuję mądrych dziewczyn, które chciałyby pisać  lub nagrywać filmiki.
 Jak do nich dotrzeć?
:)

Komentarz

  • A płacisz za publikację?
  • Coralgol powiedział(a):
    A płacisz za publikację?

    Ogrom ludzkiej bezinteresowności poruszył  mną do głębi! :D
  • edytowano marzec 2020

    Za publikacje na podobnych portalach się zwyczajowo płaci. Co w tym dziwnego?

  • Coralgol powiedział(a):

    Za publikacje na podobnych portalach się zwyczajowo płaci. Co w tym dziwnego?

    W większości znanych mi się nie płaci.
  • edytowano marzec 2020

    To widocznie znasz bardzo niszowe/tworzone przez wąską grupę pasjonatów. Ja prowadząc portal dot. kultury płaciłam za wszystkie dłuższe i wymagające większego wkładu pracy teksty, które zamawialiśmy. Otrzymywałam też dawniej pieniądze za publikacje na takich portalach. Wielu studentów zarabia w ten sposób. A jeżeli się nie płaci (i na portalu nie zarabia nikt, łącznie z właścicielami), to ja bym się czuła zobligowana jakoś podziękować młodym autorom, np. dając jakieś gadżety, książki, wejściówki na jakieś wydarzenia itp.

  • Jest tylko  kilka osób które od początku regularnie w projekcie uczestniczy.
    Ja pracuję za darmo, ale je doceniam.

    Sporo dziewczyn reklamuje na początek swoje blogi- to już coś.
    A poza tym, młode dziewczyny uczą się pisać pisząc. W ten sposób szukając pracy moga już pochwalić się publikacjami. Chętnie też wystawiam im laurki. Nie ukrywam, że z niektórymi tekstami mam bardzo dużo pracy.

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Tak dopytuję, bo znam sporo dziewczyn (licealistek i studentek) z różnych portali, warsztatów literackich i może któraś byłaby zainteresowana, ale one poszukują przede wszystkim albo publikacji w pismach, które wiążą się z jakimś "prestiżem" i nobilitacją, albo żeby dorobić ;). Nie wiem czy byłyby tym zainteresowane, mogę przekazać info.
  • Przekaż. 
  • @Monira, a jaka jest dolna granica wieku? 
  • Czy trzynastolatka może dolączyć?
  • Martyna gdy zaczynała miała 14 lat.   Szukam raczej starszych dziewczyn - ale cieszę się z każdej. Zapraszam.  Niech się na maila odezwie. Prześle jej wszystkie informacje, jak tylko do komputera się dostanę.
    Podziękowali 1blaekie
  • hm, nie dołączę, ale zobaczyłem wczoraj filmik z pięknymi dziewczynami, na excathedra, może się przyda? :)


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.