Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

1100101103105106

Komentarz

  • "Corina,Corina" - z wielką przyjemnością obejrzałam
  • Green book
    Historia małżeńska dla mnie nudna bardzo
  • Black mirror. Czarne lustro. Serial brytyjski. Kazdy odcinek opowiada o czym innym. Czlowiek kontra technologia.
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Obwjrzalam wczoraj film: Trauma.
     Recenzje ma rozne, tez kiepskie ale dla mnie byl dobry.
  • Czarne lustro jest mega dokujące, bo bardzo prawdziwe.
    Historia małżeńska - słuszny Oscar dla Laury Dern. 
    W ogóle ciekawe studium rozpadu małżeństwa, w którym wszystko grało, a jednak coś nie zagralo.
    Na Małych kobietach byłam w kinie, pisałam chyba tu już. Ciepłe, przyjemne kino. Jestem wielka fanką aktorstwa Timma. Podniósł wysoko poprzeczkę Call me by your name. Trzyma poziom. Chyba dziś odpalę Króla.
  • Contratiempo, bardzo fajny film. Można z młodzieżą. Bez, bez,bez
  • Jutro idziemy na "Małe kobietki" :)
  • Ja to serial Nacros uwielbiam. Wszystkie serie.
  • Oglądam teraz serial The Knick. Zaczyna się w Nowym Jorku w roku 1900. O początkach współczesnej nowoczesnej medycyny. 
  • ‚Przypływ wiary’ z 2019 jest na CDA bardzo polecamy-:)
  • @Polly milego seansu :) My bylismy w Walentynki. Niezwykle malowniczy, uroczy film, zupelnie inny niz te terazniejsze łubudubu. 
    Podziękowali 1Polly
  • Pewnie juz bylo- Polecam " głos serca" na netflixie......dziki zachód, piekna historia malego miasteczka  gdzie ludzie pomagają sobie wzajemnie...taki moze troche cukierkowy , ale tez pokazujący prawdziwe wartosci w rodzinie, wspolnocie. Moje dziewczynki uwielbiają. Ja zachwycam się modą i kreacjami miedzy innymi..... i przystojniakami ......
    3razy bez 
  • Jesli  znacie cos w rodzaju  "Głosu Serca" ; 3 razy bez i taki z morałem...poleccie cos...bo my juz caly Glos Serca oglądnęłyśmy ...i teraz czekamy na nowy sezon. 
  • Odrobinka powiedział(a):
    Ja to serial Nacros uwielbiam. Wszystkie serie.
    A oglądałaś te nową serię,  drugą w Meksyku?
  • Wart wybrać się na "Małe kobietki", jeśli ktoś szuka filmu z kategorii "przyjemny". Bardzo dobrze mi się oglądało, mąż nie narzekał.
  • edytowano marzec 2020
    czy nadaje się dla 12/13 latki?
  • @Joannna,moim zdaniem jak najbardziej.
    Podziękowali 1Joannna
  • Ja byłam z córkami ok11 lat. Znają książkę na wyrywki ale pogubily się po drodze. Dużo skoków akcji - to trudne dla moich było. Ale byłyśmy bez dubbingu - z napisami.
    Podziękowali 1Joannna
  • Wczoraj z synami "Katyń". Trochę im się rozjaśniło jak to wyzwolicielska armia sowiecka przekazywała jedynie słuszną prawdę nt tej zbrodni.
    W kolejce czeka Miasto 44
  • W Malych kobietkach jest bardzo duzo retrospekcji, trzeba sledzic napisy, moze byc to dla mlodszej nastolatki troche meczace.
    Podziękowali 1Monira
  • film z 1993 roku , a ja odkryłam go dziś i polecam " Cienista dolina" z Hopkinsem
    bardzo wzruszająca historia
  • Oj jaki piękny film z moja ulubiona aktorką i na faktach . Oglądałam kilka razy i płakałam, ale nie jest aż tak przygnębiające, jak by się wydawać mogło. Teraz więcej czasu wolnego, koniecznie muszę z mężem zobaczyć, dzięki za przypomnienie. 
  • Debra Winger , bardzo pięknie zagrała
    Podziękowali 1Pola
  • Dajcie linka
  • @Zuzapola- a w jakich filmach można ją zobaczyć?
  • Na YouTube jest
    Podziękowali 1asiao
  • edytowano marzec 2020
    @matka6 Pod osłoną nieba , Bertolucciego- niesamowity film , uwaga niezbyt dla nastolatków kilka scen mocno nieskromnych , po seansie w kinie długo byłam pod wrażeniem. Muzyka i zdjęcia Afryki piękne.
    Podziękowali 1matka6
  • Nie polecę konkretnego tytułu, ale polecę całą:


    Co za filmy, co za animacje, co za dokumenty!




  • Jaki piękny film obejrzałam! Bardzo wartościowy i wzruszający dokument:





    18-letni młodzieniec wraca do parku, gdzie 12 lat wcześniej, jeszcze jako dziecko, jeździł na hulajnodze, przyglądał się wiewiórkom i dumnym pawiom, a spotkanym staruszkom zadawał pytania na temat życia, śmierci, miłości, samotności. Pytania głębokie, przenikliwe, często poważne, a często zabawne w swej dziecięcej prostocie odbierania świata. Czy były one tylko chwilą ulotnej fantazji i z czasem wypłowiały, rozmyły się i wraz z dzieciństwem odeszły w przeszłości? Czy też może dotykały spraw wiecznych, uniwersalnych? W tym samym parku, po którym już zapewne wędrują tylko cienie jego dawnych rozmówców, młody człowiek powraca pamięcią do tamtego letniego dnia. A to, co z tej pamięci wskrzesi, zabiera w swe dalsze życie, jak najcenniejszą wskazówkę i ponadczasową mądrość.

    (Recenzja z You Tube, Focus TV)

  • Polecam English National Theatre na Youtube za darmo całe sztuki co tydzień
    widziałam genialnego Frankensteina z Cumberbatchem, a teraz będzie w tym tygodniu Tramwaj zwany pożądaniem z Gilian Anderson
    Podziękowali 2Monira Kobieta
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.