Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zmarł Krzysztof Penderecki

edytowano marzec 2020 w Ogólna
I to w tych dniach. Zamiast uroczystego pogrzebu...
Smutne

Podziękowali 1mamababcia

Komentarz

  • + Mieliśmy zaszczyt poznać go wraz z żoną na lotnisku, a mąż w trakcie lotu porozmawiać trzy miesiące temu.
    Widać było, że stanowili piękną małżeńską parę.

  • edytowano marzec 2020
    jeśli chodzi o muzykę, to zawsze uważałem go za muzycznego grafomana, może w wielkim stylu, cos jak Czajkowski.
    Nie przypominam sobie jakiegoś kawałka, który by mnie chwycił, Lutosławski przynajmniej był spójny.
  • Gloria powiedział(a):
    + Mieliśmy zaszczyt poznać go wraz z żoną na lotnisku, a mąż w trakcie lotu porozmawiać trzy miesiące temu.
    Widać było, że stanowili piękną małżeńską parę.

    Piękną małżeńską parę to stanowił z pierwszą żoną. I to ta żona umierała w osamotnieniu.
    Teraz w osamotnieniu będzie chowany jej wspaniały, uwielbiany mąż. 
    Chichot historii...
    Podziękowali 3Ida Kasik szamel
  • No wiem, wiem..to była druga żona.  Ale naprawdę ładnie razem wygladali. Jakem trads w sferze obyczajowej.
  • Jednak będzie wielki,uroczysty pogrzeb, czekają aż się skończą utrudnienia...
  • Zuzapola powiedział(a):
    Jednak będzie wielki,uroczysty pogrzeb, czekają aż się skończą utrudnienia...
    Jak to? Do kiedy będą czekać ?
  • Urna z prochami moze dlugo czekać.  Czytslsm, ze czekaja, az będzie można uroczyście pochować, nie podali ile będą czekać, bo tego nikt nie wie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.