Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę teraz czytacie?

1353638404149

Komentarz

  • To żaden argument. Epizod. Niż nie znaczący. Ocieplenie jest związane z aktywnością Słońca. To jasne jak słońce wystarczy podstawa z geografii
  • Trzymam za słowo że w przyszłym roku śnieg i lód 
  • Epizod, który potrwa 100 lat, więc możesz się nie doczekać.
    Podziękowali 1Izka
  • Agnicha powiedział(a):
    Jak nie spieprzyc zycia swojemu dziecku
    @Agnicha i jak ta książka? 
  • @Elunia, dziękuję za polecenie lektur :) 
  • kika0 powiedział(a):
    Epizod, który potrwa 100 lat, więc możesz się nie doczekać.
    A te temperatury na Antarktydzie najwyższe jak dotąd w historii pomiarów? 
  • mBank - można zamówić sobie książkę „Dziecinnie prosta matematyka”
  • edytowano marzec 2020
    Od stycznia postanowiłam na swojej stronie na FB polecać książki, które czytałam i zapadły mi w pamięć. Nie są to może super ambitne tytuły, ale do poczytania całkiem przyjemne. Moje recenzje oznaczam hasztagiem #dobraksiążkanaweekend. Ostatnio polecałam "Jeżynową zimą" Sary Jio.
    Może ktoś się zainspiruje moimi wyborami. A jeśli nie macie FB, to mogę podesłać spis książek na priv :)

  • "Niebo w kolorze popiołu" s. Benedykty Karoliny  Baumann OP. Właśnie skończyłam. Bdb. Dawno nie czytałam tak wciągające powieści.  

    O bł s. Julii Rodzińskiej. 
    ://m.edycja.pl/produkty/ksiazki/biografie-i-swiadectwa/inne/niebokolorze-popiolu?zenid=d45549a631ae5b9127788a1b951ec96a
    Podziękowali 2Gosia5 AgaMaria
  • Zamówiłam @Monira
    Chociaż ,może stworzymy jakiś WĄTEK SPRZEDAM KSIĄŻKĘ PRZECZYTANĄ  :)
  • Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Wczoraj przeczytałam : Dzisiaj trzeba wybrać - ks Piotra Glasa. Bardzo polecam, mocne i bardzo aktualne... Dobrze, że teraz to przeczytałam. 
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Słuchajcie! A możecie polecić jakąs sensowną biografię...Hitlera? Znajomą mi kiedyś wspominała o książce traktujące w tym temacie, ale nie pamiętała tytułu. Podobno te jego późniejsze zapędy miały źródło w dzieciństwie.  Krzywdził, bo był bardzo krzywdzony

    Może chodzi o "Zniewolone dzieciństwo" Alice Miller?
  • Wprawdzie nie teraz, ale kiedyś czytałam taką fajną książkę "Dziękuję za wspomnienia" Cecilia Ahern, przeczytałam w 3 dni
  • A obecnie czytam "O dwóch takich, co ukradli księżyc" :) Sąsiedzi wystawili torbę z książkami, wzięłam kilka, w nocy przeczytałam też Makuszyńskiego ("Szaleństwa panny Ewy") i Kasdepke z płatków ;)
  • @Katia, w dzieciństwie zaczytywałam się w Makuszyńskim :)
    Podziękowali 1Katia
  • Kobieta z wydm.

    Zna kto?
  • @Skatarzyna ja czytałam tą książkę 20 lat temu. Dziwna była...nie bardzo pamiętam akcję ale zostało mi w pamięci że klimat był taki nierealny? Muszę chyba ją sobie przypomnieć.
  • Kojarzyła mi się z mrówkolwem, tą kobieta.
  • Katia powiedział(a):
    A obecnie czytam "O dwóch takich, co ukradli księżyc" :) Sąsiedzi wystawili torbę z książkami, wzięłam kilka, w nocy przeczytałam też Makuszyńskiego ("Szaleństwa panny Ewy") i Kasdepke z płatków ;)
    przyznaj, że to wspaniała książka!
    czytałam rok albo dwa lata temu z synem i byłam zachwycona :)
    Podziękowali 1Katia
  • Obecnie czytam Biblie, drugi raz.Jestem na Ksiedze Ezdrasza.Polecam.
  • As1981 powiedział(a):
    Obecnie czytam Biblie, drugi raz.Jestem na Ksiedze Ezdrasza.Polecam.
    Super, ja bym chciała choć raz przeczytać. Niedawno zaczęłam.
  • coś lekkiego w formie ebooka?
  • @Agmar, Arystokratka. Jeszcze nie czytałam, ale ponoć lekkie i zabawne.

  • Moją siostrę "Arystokratka" doprowadziła do szału. Mojego męża też. Że głupia szalenie. Ta arystokratka. Ja czytałam i się śmiałam. 
    Podziękowali 1Gosia5
  • Prayboy powiedział(a):
    Obecnie żyjemy w epoce lodowcowej... jednej z wielu cykli.. każdy trwa kilkadziesiąt milionów lat... Haha pada mit o globalnym ociepleniu. To tylko epizod który potrwa około 100 lat...
    No raczej. 15 lat temu mówił nam to profesor na wykładach z meteorologii.  I mówił też, że ludzie będą krzyczeć jeszcze bardziej: "ocieplenie klimatu".

     A człowiek ma tak znikomy wpływ na klimat na Ziemi i na dziurę ozonową...

    Dlatego mam na to wywalone. Szkoda, że profesor już nie żyje. Zacny człek z niego był.
  • "Znak Jonasza" Mertona, jedna z moich ulubionych książek (czyli takich, które czytam min.raz w roku;)
  • "Pillars of the Earth" ("Filary Ziemi") Kena Folleta. Rewelacja. Właśnie skończyłam. Teraz biorę się za drugą książkę z tej serii: "World without end". 
    Podziękowali 1beatak
  • Natalia powiedział(a):
    "Pillars of the Earth" ("Filary Ziemi") Kena Folleta. Rewelacja. Właśnie skończyłam. Teraz biorę się za drugą książkę z tej serii: "World without end". 
    Zgadzam się, super książki.
    Podziękowali 1Natalia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.