Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

1242526272830»

Komentarz

  • TecumSeh powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Skoro w przytoczonym przez Ciebie artykule eksperci uznają, że firmy zakładane są dla dotacji, to dlaczego ja mam mieć statystyki?
    Aha, czyli nie masz żadnych.
    A "eksperci" tłumaczą czymkolwiek swoje opinie?
    Co to za eksperci?

    Twoi eksperci, w artykule przytoczonym przez Ciebie. To ja się pytam Ciebie o liczby.
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Przez jaki GUS?
    Przeczytałeś w ogóle ten artykuł, czy zalinkowałeś, bo miał fajne liczby?

    Podałeś link do artykułu z komentarzem, że tak wygląda rzeczywistość. A przesłanie artykułu jest wyraźne, "firm jest więcej, ale prawdopodobnie może być to efekt chęci skorzystania z tarczy, a w ogóle to trudno te dane porównywać,  bo są niepełne i dotyczą różnych okresów."

    To zdecyduj się czy ten link to rzeczywistość czy może sam zalinkowałeś "pierdolety"?
    Podziękowali 1obwarzanek
  • @Turturek, nie przez GUS, ale przez ZUS
  • Aniela powiedział(a):
    @Turturek, nie przez GUS, ale przez ZUS
    Mnie tego nie mów, tylko temu kto napisał, że przez GUS.
  • Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    @Turturek, nie przez GUS, ale przez ZUS
    Mnie tego nie mów, tylko temu kto napisał, że przez GUS.
    Literówka!
  • Aniela powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    @Turturek, nie przez GUS, ale przez ZUS
    Mnie tego nie mów, tylko temu kto napisał, że przez GUS.
    Literówka!
    Nie ja ją zrobiłem, więc to nie do mnie uwaga.
  • Proszę przeczytać mój pierwszy wpis. Słabość polskiego ruchu narodowego doprowadziła do rozwydrzenia lewackiego motłochu na ulicach. 
    Podziękowali 3Rogalikowa Aniela Klarcia
  • TecumSeh powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    @Turturek, nie przez GUS, ale przez ZUS
    Mnie tego nie mów, tylko temu kto napisał, że przez GUS.
    Literówka!
    Nie ja ją zrobiłem, więc to nie do mnie uwaga.

    Ale masz się czego czepić za to. Także powinieneś być zadowolony:)
    Przecież nie tego się czepiam. Tylko tej rzeczywistości którą miał opisywać zalinkowany przez Ciebie artykuł.
  • Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Aniela powiedział(a):
    @Turturek, nie przez GUS, ale przez ZUS
    Mnie tego nie mów, tylko temu kto napisał, że przez GUS.
    Literówka!
    Nie ja ją zrobiłem, więc to nie do mnie uwaga.
    Ja tylko chciałam Cię uspokoić, bo zacząłeś histeryzować, że TecumSeh nie przeczytał w ogóle artykułu, bo napisał GUS, a miało być po prostu ZUS :)
  • Nie narodowcy, ale pisowscy dziennikarze działający w interesie polskiego narodu. Takich pochwalam :)


    Podziękowali 1Klarcia
  • proszę również zwrócić uwagę na 29. minutę :)
  • Co to są pisowscy dziennikarze?
    Z mediów narodowych też tam byli, ogladalam wczoraj.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Co to są pisowscy dziennikarze?
    Z mediów narodowych też tam byli, ogladalam wczoraj.
    Ci, z którymi Marcin Rola robi wywiad. 
  • Myślałam że dziennikarz to dziennikarz. Nie wiedziałam że istnieją pisowscy dziennikarze. Dla mnie dziennikarz powinien mieć poglądy ale starać się być obiektywny. A nie pisowski, sldowski, konfederacki, czy kowski.
    Podziękowali 2Izka joanna_1991
  • @Odrobinka, uważasz, ze wszyscy dziennikarze są politycznie niezwiązani? Albo chociaż większość?
    Słusznie napisałaś,  że dziennikarz POWINIEN STARAĆ SIĘ być obiektywny. Owo "starać się" sugeruje, że nie jest to proste, oczywiste, ani zbyt powszechne. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Odrobinka powiedział(a):
    Myślałam że dziennikarz to dziennikarz. Nie wiedziałam że istnieją pisowscy dziennikarze. Dla mnie dziennikarz powinien mieć poglądy ale starać się być obiektywny. A nie pisowski, sldowski, konfederacki, czy kowski.
    To, że dziennikarze z którymi Marcin Rola robi wywiad są pisowscy, to moja opinia i nie widzę nic w tym złego. Tłumaczą działania PiSu i umieją uzasadnić swoje stanowisko.  Mogę jeszcze dodać, że to dobra szkoła o. Rydzyka.
  • Aniela powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Myślałam że dziennikarz to dziennikarz. Nie wiedziałam że istnieją pisowscy dziennikarze. Dla mnie dziennikarz powinien mieć poglądy ale starać się być obiektywny. A nie pisowski, sldowski, konfederacki, czy kowski.
    To, że dziennikarze z którymi Marcin Rola robi wywiad są pisowscy, to moja opinia i nie widzę nic w tym złego. Tłumaczą działania PiSu i umieją uzasadnić swoje stanowisko.  Mogę jeszcze dodać, że to dobra szkoła o. Rydzyka.
    O. Ci też szkoleni u Rydzyka?
    https://lubelski.pl/dziennikarz-tvp3-lublin-rozrzuca-smieci-by-miec-lepszy-material-wideo/
  • @kociara w sumie to ci z tvn podkładali butelki aby ludzie myśleli że to byli ci co przyjechali na śdm. to po prostu pokazuje poziom dziennikarstwa. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • “Część zwolenników Konfederacji otwarcie pyta, czym obecnie ona jest, po czyjej stronie stoi, z czym albo z kim i o co walczy oraz dokąd zmierza”

    Po stronie obrońców życia Konfederacji w tamtych dniach zabrakło, a przynajmniej nie było jej słychać, choć w czasie kampanii wyborczej w 2019 r. była to jedna z najważniejszych kwestii programowych. Konfederacja zarzucała rządzącej Zjednoczonej Prawicy, że zdradziła środowiska pro-life i boi się jakiegokolwiek ruchu, np. w kwestii zakazania aborcji eugenicznej. Konfederacja się nie bała. A kiedy na ulice wyszły tłumy żądające wręcz aborcji na życzenie, politycy ugrupowania gdzieś się zapadli. Nie było też ich słychać, gdy protestujący atakowali kościoły i duchownych. Słychać było Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, które powołało Straż Narodową chroniącą kościoły. Podobne działania zapowiadała Młodzież Wszechpolska, ale efektów nie było widać. Przez część sympatyków prawicy politycy Konfederacji byli wtedy oskarżani nawet o tchórzostwo. Krzysztof Bosak tłumaczył, że „część wyborców Konfederacji nie widziała, że jesteśmy konserwatystami, że jesteśmy pro-life”. Ale jak mieli wiedzieć, gdy w najgorętszym czasie protestów zabrakło wyraźnego głosu polityków Konfederacji? Gdzie wtedy demonstrowali swój konserwatyzm? W domach? Przed telewizorami? Politycy Konfederacji wcale jednoznacznie nie wsparli działań na rzecz ochrony życia w momencie największych ataków aborcjonistów.

    https://wpolityce.pl/polityka/528136-janecki-w-sieci-zakiwana-konfederacja
  • To jest nieprawda. W trakcie ataku na placu trzech krzyży kościoła bronili narodowcy. Między innymi był tam Winnicki i Menzen. RN aktywizował swoich członków do obrony kościołów. Konfederacja nie jest jednogłośnie mówiącą partią. Jest złożona z narodowców, liberałów, konserwatystów i innych mniejszych organizacji prolife również. Nie ma tam dyscypliny partyjnej i jednego lidera. Jest wspólny program ramowy a zdanie każdy poseł może mieć swoje.
    To tak jakby w PiS wszyscy posłowie mieli takie samo zdanie. Nie mają.
  • edytowano listopad 2020
    Któryś z posłów konfederacji wypowiadał się, że jest za zakazem aborcji w przypadku uszkodzonych płodów. 
  • Dziambor. Poseł z ramienia Korwina. 

  • Koronawirusem też się biedak zaraził, gdy zaczął nosić maseczkę. 
  • beatak powiedział(a):
    Koronawirusem też się biedak zaraził, gdy zaczął nosić maseczkę. 
    A co wnosi ten komentarz? Taki jest fakt.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.