Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piąta róża Św. Jana Pawła II w intencji mężów

1171820222328

Komentarz

  • edytowano lipiec 2020

    Lipiec 2020

    Modlitwy początkowe -  @mysikrolica 

    Tajemnice Radosne
    1.  @mysikrolica- O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Katarzyna - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @monika5 - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Quintana - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Gosia5  - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Elf77 - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @matka6 - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @WandaB  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. Kinga-siostra @Kasik  - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  @zoia - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @makodorzyk  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @Rejczel ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Bambidu  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Piijo - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @beabea  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @September  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @uJa - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @balbi  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @czekolada - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Sonia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

     

  • Zgłaszam się na sierpień +++
  • Jestem. Moj maz jest bardzo wdzieczny za tę modlitwę i czuje wielkie wsparcie Maryi w swoim zyciu.
    Podziękowali 1zoia
  • Jako dość świeży członek tej róży  mam pytanie o źródło intencji do poszczególnych tajemnic.
  • zmieniliśmy tajemnice?
  • To chyba zaczynam  - zgodnie z kolejką
    +
  • SIERPIEŃ 2020

    Modlitwy początkowe -  @Sonia

    Tajemnice Radosne
    1.  @Sonia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @mysikrolica ;- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Katarzyna ;- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @monika5 ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Quintana ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Gosia5 ;- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Elf77 ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @matka6 ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4.  @WandaB ;- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  Kinga-siostra @Kasik ;- O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @zoia ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @makodorzyk ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Rejczel ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Bambidu ;- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Pipijo ; - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @beabea ; - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @September  - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @uJa  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @balbi- O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @czekolada ;- Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

      
    Podziękowali 4matka6 September balbi zoia
  • WRZESIEŃ 2020

    Modlitwy początkowe -  @czekolada

    Tajemnice Radosne
    1.  @czekolada - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Sonia ;- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @mysikrolica ;- O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Katarzyna ;- O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @monika5 ;- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Quintana ;- O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Gosia5 ;- O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Elf77 ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4.  @matka6 ;- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5.  @WandaB - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. Kinga-siostra @Kasik ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @zoia ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @makodorzyk ;- O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @Rejczel ;- O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Bambidu ; - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Pipijo ; - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @beabea  - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @September ;- O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @uJa - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @balbi - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

      

  • @Sonia
    @mysikrolica
    @Gosia5
    @Elf77
    @WandaB
    @Kasik siostra
    @makodorzyk
    @Rejczel ;
    @Bambidu
    @beabea
    @September
    @uJa
     
    Podziękujcie moje Drogie Płateczki Róży pod rozpiską, aż z ciekawości sprawdziłam, że 99% było Was aktywnych dziś, a powiadomienie o wspomnieniu Was mogło umknąć w gąszczu powiadomień forumowych... Ale jedno spojrzenie na męża.... i no tak, jeszcze nie odmówiłam dziesiątki i nie lajkowałam! ;)
    W zeszłym miesiącu coś cienko to wyszło, ale wrzesień nadchodzi... i obowiązki stanu. 
    A może coś trzeba pozmieniać, może ktoś nie daje rady to będziemy działać w tej kwestii.


    Podziękowali 3Rejczel zoia Kasik
  • Nawet jak ktos nie daje rady, to niech nie wymieka. Kazde najmniejsze westchnienie w strone Boga ma wartosc w Jego oczach i moze przemienic nasze serca i rozpalic je do czerwonosci ! :) 
  • Jestem i modlę się :) 
    Podziękowali 1Pipijo
  • I ja.
    Podziękowali 1Pipijo
  • Poproszę o "stępelek"
    @Sonia
    @Elf77
    @beabea
    @September
    @uJa
    Podziękowali 1Quintana
  • Jestem, choć ostatnio ciężko mi idzie. :/
  • Przepraszam, że nie dziękuję od razu. Nie dostaje powiadomień przy aktualizacji, nie wiem czemu. Tylko jak ktoś ręcznie wpisze moj nick, to dopiero wtedy.
    Ale jestem :-) 
  • Wiadomo, sprawy techniczne, dobrze wiedziec o tym recznym wpisywaniu
  • O, a jak wstawiłam jakies symbole z tel to ucieło posta. Tez dobrze wiedziec!
    Wierzę, że się modlicie, co miesiąc przeskakujecie same; formalności rozpiskowe chwyciłam bo ogarniam edytory, a dopilnowywanie reszty gimnastyki wymaga, tu nie zawsze nadążę. Póki co - służę.
  • odhaczyłam :)
  • PAŹDZIERNIK 2020

    Modlitwy początkowe -  @balbi

    Tajemnice Radosne
    1.  @balbi ;  - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @czekolada ;  - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Sonia ;  - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @mysikrolica ;  - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Katarzyna ;  - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @monika5 ;  - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Quintana ;  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Gosia5 ;   - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Elf77 ;  - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @matka6 ;  - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @WandaB ;  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2.  Kinga-siostra @Kasik ;   - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @zoia ;  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @makodorzyk ;  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @Rejczel ;   - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Bambidu ;   - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Pipijo ;  - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @beabea ;  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @September ;   - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @uJa ;   - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.


    Witajcie, zapraszam do podziękowań/potwierdzeń i dobrze, że jesteście i trwacie, Bogu niech będą dzięki!

  • +
    Podziękowali 1Pipijo
  • +
    Podziękowali 1Pipijo
  • LISTOPAD 2020

    Modlitwy początkowe -  @uJa

    Tajemnice Radosne
    1.  @uJa ;  - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @balbi ; - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @czekolada ;  - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Sonia ; - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @mysikrolica ;  - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła
    1. @Katarzyna ;  - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @monika5 ;  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów oraz niszczącego lęku.
    3. @Quintana ;  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Gosia5  - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Elf77 ; - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @matka6 ;  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @WandaB ; - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. Kinga-siostra @Kasik ;  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @zoia ;  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @makodorzyk ;  - O zdrowie dla naszych mężów i siły w służbie Bogu i rodzinie.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Rejczel ;   - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Bambidu ;  - O kierowanie się mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Pipijo ;  - O to, by słowa wypowiadane przez naszych mężów były miłe Bogu.
    4. @beabea ;   - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @September ;   - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

    Idzie NOWE :)
    Podziękuj i ja dziękuję
      
  • Nareszcie bolesne <3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.