Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

1100101102104106

Komentarz

  • edytowano maj 2020
    Większość. 

    Ja się szwendam po zagranicznych teatrach. 
  • A ja polecam VOD. Jeśli nie płacicie abonamentu, to za 10 zł miesięcznie możecie obejrzeć wiele ciekawych archiwalnych sztuk TEATRU TELEWIZJI, nie mówiąc o niezłych serialach i filmach. Jeśli abonament płacicie, to obejrzycie za darmo. Polecam serial BBC ,,Trzy dziewczyny'', o bardzo głośnej sprawie gwałtów , molestowania małoletnich dziewcząt w GB i o tym, jak długo zamiatano to pod dywan.
  • jukaa powiedział(a):
    Sporo polskich teatrów ma teraz taką ofertę. Ostatnio parę razy byłam we Współczesnym :)

    Tak, natomiast poleciłam ten bo sztuki naprawdę fajne i dobra jakość transmisji, dźwięku itp. No i właśnie na Halkę zawsze będę miała możliwość się wybrać, a teraz są dostępne spektakle z czołowych światowych scen.
  • Maszyna (2013) The Machine
    cda.pl
    Podziękowali 1Joannna
  • @Jukaa, myśmy chyba mieli z chomika (Na noże). Najpierw byliśmy w kinie i film tak mi się spodobał, że chciałam na spokojnie obejrzeć go sobie powoli. Ale - to jednak nie było to, duży ekran wygrywa. Ale jakby co, to film bardzo dobry.
  • edytowano lipiec 2020
    Kłopotliwy spadek/The Reunion, USA 2011
    cda.pl
    Żadne arcydzieło, ale mi się podobał.
    "dotrwajcie do po napisach :) "
    Podziękowali 1Katanna
  • "Kalifat"
    Bardzo polecam. Nawet nie jest specjalnie brutalny, większość zostaje niedopowiedziana, a trzyma w napięciu tak, że śni mi się po nocach. Świetnie zagrany. Bardzo smutny, bardzo przejmujący i bardzo straszny. 
  • @Bagata, zgadzam się, poleciałam go już kiedyś. Nie wiem jaka kategorie ma przypisana, ale ja okreslilabym go wręcz jako psychologiczny. Genialnie rozbraja mechanizm manipulacji.
    Podziękowali 1Bagata
  • Bagata powiedział(a):
    "Kalifat"
    Bardzo polecam. Nawet nie jest specjalnie brutalny, większość zostaje niedopowiedziana, a trzyma w napięciu tak, że śni mi się po nocach. Świetnie zagrany. Bardzo smutny, bardzo przejmujący i bardzo straszny. 
    Właśnie dzisiaj skończyłam i również bardzo polecam ten serial.
    Przejmująca rola ojca jednej ze zwerbowanych dziewczyn.

    Zaczęłam Faudę i po kilku odcinkach trzyma naprawdę wysoki poziom.

    Natomiast z filmów ostatnio sobie odświeżyliśmy J.S.A z 2000r.- niezmiennie jeden z najlepszych w moim osobistym rankingu.



  • Fauda dobra, ale jednak inny klimat. Wczoraj skończyliśmy trzeci sezon, jeśli będzie kolejny, pewnie do niego wrócimy.

    Czy ktoś kojarzy Grand Hotel? Warto?
  • Bagata powiedział(a):
    "Kalifat"
    Bardzo polecam. Nawet nie jest specjalnie brutalny, większość zostaje niedopowiedziana, a trzyma w napięciu tak, że śni mi się po nocach. Świetnie zagrany. Bardzo smutny, bardzo przejmujący i bardzo straszny. 
    Kalifat to jeden z niewielu seriali, który obejrzałam za jednym zamachem; jest niesamowity. Czekam na II sezon, który podobno będzie.
  • O rety, oby nie! 
    Zmiażdżył mnie psychicznie, nie jestem gotowa na dokładkę  ;)
  • Bagata powiedział(a):
    O rety, oby nie! 
    Zmiażdżył mnie psychicznie, nie jestem gotowa na dokładkę  ;)
    Ale nie chcesz wiedzieć, co było dalej? On ma moim zdaniem zakończenie typu otwartego.
  • edytowano wrzesień 2020
    Dziewczyna z Kargil. Netflix
  • Na Netflixie bez lgbt (seks trochę jest, ale mało) jest belgijski Kierunek noc, z polskim akcentem. 
    Fajny jest też wspomniany tu (chyba, bo bez tytułu) 3% brazylijski. 

  • Malgorzata powiedział(a):
    Homeland. 

    Serial  ogladacie???
    Świetny i wciąga.  


    Widziałam wszystkie sezony. Jak to zwykle bywa, co sezon to gorzej, ale poziom wyjściowy był na tyle wysoki, że kolejny zapowiadany, też pewnie obejrzymy.

    Polly powiedział(a):


    Czy ktoś kojarzy Grand Hotel? Warto?

    Warto :) Wstępnie, po dwóch odcinkach, odpowiadam sobie sama i polecam.
    Podziękowali 1Pola
  • Malgorzata powiedział(a):
    Homeland. 

    Serial  ogladacie???
    Świetny i wciąga.  

    Oj wciąga mocno..ale co sezon to głupsze wątki 
    Podziękowali 1wiesia
  • "Imigrantka", na Netflixie jest. 

    W sumie to jest film o... odkupieniu. Bardzo mi się podobał. 
    Podziękowali 2Kasik Pola
  • edytowano wrzesień 2020
    Skazany (2017) Shot Caller cda
    Nie czytajcie spojlera, nie oglądajcie zwiastunów.
    10/10, wciąga bardziej niż Kurosawa.

    Warto też zobaczyć 12:01 (1993) tego samego reżysera.
  • "Nadzwyczajni" - dobry, prawdziwy, szkoda że w realiach francuskich.
  • Tajemniczy ogród 
    nie wiem czy dobry, 
    Gra Collin Firth ;) @Małgorzata ;
  • Nowy sezon Crown ma być dostępny od 15 listopada. Od razu w całości, wszystkie odcinki.
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Oglądam 303: Bitwa o Anglię (2018) Lektor PL
    cda.pl
  • (Pewnie wszyscy znają, jeśli nie to) koniecznie!:
    The Professor and the Madman (2019)

    The. Professor. and. the. Madman. 2019.plSUBBED.
    cda.pl
    Mel Gibson w roli głównej.
  • YT:
    Sci-Fi Short Film "Bad Peter" | DUST Original | Uncensored
  • Coś bym obejrzała dobrego... Możecie coś polecić? Może być też starszy film.
  • edytowano grudzień 2020
    .
  • edytowano grudzień 2020
    Ania D. powiedział(a):
    Coś bym obejrzała dobrego... Możecie coś polecić? Może być też starszy film.
    Demolition Man 1993 !!!
    Elon Musk kazał to oglądać.
    Jest na cda.pl
    Prawdopodobnie powstaje też Demolition Man 2.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.