Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ED - materiały

1789101113»

Komentarz

  • Nika76 powiedział(a):
    Witam kochani. Mój syn chce kontynuować naukę w liceum ucząc się samemu w domu. Czy możecie mi pomóc znaleźć w pobliżu Chorzowa (woj. Śląskie) szkołę która mu w tym pomoże (egzaminy itd)? 
    Koszarawa. Albo klasyczna ED, albo klasy LED, chyba w Katowicach są. Trzeba już umawiać termin do PPP właściwej ze względu na miejsce nauki (pedagog szkolny na pewno będzie wiedział, która to). Zadzwonić do sekretariatu do Koszarawy i tam dopytać o wszystko. 
    Podziękowali 1Nika76
  • Montessori Mountain School w Koszarawie Bystrej 
    Podziękowali 1Nika76
  • edytowano styczeń 2020
    .
  • E.milia powiedział(a):
    Nika76 powiedział(a):
    Witam kochani. Mój syn chce kontynuować naukę w liceum ucząc się samemu w domu. Czy możecie mi pomóc znaleźć w pobliżu Chorzowa (woj. Śląskie) szkołę która mu w tym pomoże (egzaminy itd)? 
    Koszarawa. Albo klasyczna ED, albo klasy LED, chyba w Katowicach są. Trzeba już umawiać termin do PPP właściwej ze względu na miejsce nauki (pedagog szkolny na pewno będzie wiedział, która to). Zadzwonić do sekretariatu do Koszarawy i tam dopytać o wszystko. 
    A te Katowice?
  • E.milia powiedział(a):
    Montessori Mountain School w Koszarawie Bystrej 
    Kawał drogi...  :/
  • Nika76 powiedział(a):
    E.milia powiedział(a):
    Nika76 powiedział(a):
    Witam kochani. Mój syn chce kontynuować naukę w liceum ucząc się samemu w domu. Czy możecie mi pomóc znaleźć w pobliżu Chorzowa (woj. Śląskie) szkołę która mu w tym pomoże (egzaminy itd)? 
    Koszarawa. Albo klasyczna ED, albo klasy LED, chyba w Katowicach są. Trzeba już umawiać termin do PPP właściwej ze względu na miejsce nauki (pedagog szkolny na pewno będzie wiedział, która to). Zadzwonić do sekretariatu do Koszarawy i tam dopytać o wszystko. 
    A te Katowice?
    Też projekt Koszarawy. Wejdź sobie na ich stronę, zadzwoń do sekretariatu, zapytasz się o wszystko. Ale dojazdów na egzaminy nie ominiesz. 
  • Mogę link do Katowic prosić? 
  • edytowano styczeń 2020
    .
  • Mam takie książki do oddania za symboliczne 20zl+kw za komplet. 
    Pierwsza klasa bez matematyki. Druga chyba kompletna. Mają lekkie zagniecenia, może się zdarzyć że gdzieś jedno zadanie zrobione, choć wątpię, bo przez pół roku dzieciaki się nie zainteresowały nimi.
    https://photos.app.goo.gl/iqy45VDyvvPV3Dzh9


    Nie chce wyrzucać, może komuś posłużą? 
  • Czy korzystaliście z kart Grabowskiego? Warto kupić?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.