Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jeszcze tylko minutę przy komputerze?

edytowano kwiecień 2008 w Ogólna
gvz4aY7nvNQ&NR

Komentarz

  • :thumbup::rolling:
  • - Pół piątku nie miałem neta, nie miałem kompletnie co robić.

    - A ty wiesz co to jest real?

    - Wiem, ale zakupy już miałem zrobione.
  • Wiem, że wątek sprzed 13 lat, ale akurat mam pytanie w temacie.

    Czy znacie jakieś tanie/darmowe programy do monitorowania czasu na komputerze z podziałem na używane aplikacje/programy/strony? Używałam RescueTime, ale mam wrażenie, że albo coś robię źle, albo nie ma już wersji darmowej ;) W tym programie można było sobie na bieżąco oglądać, ile czasu spędziłam w jakim programie i ile na jakiejś stronie internetowej (czyli nie tylko widziałam, że spędziłam godzinę na Chromie, ale też czy była to godzina na orgu czy na wyborczej : P). Przy tych lekcjach on-line i nauce on-line chciałabym młodej uświadomić, że 5 minut na Quizlecie to nie to samo, co 20 minut :D 
  • Ja mam usage time. Taki z klepsydrą w białym kółku na niebieskim polu. Dobry jest. Wkurzający znaczy, bo mi wytyka bez miłosierdzia każdą partyjkę gry  B)

    Syn mi polecił a to dla mnie wystarczająca rekomendacja, bo on bardzo dba o racjonalne gospodarowanie czasem.
  • To syn na menadżera się nadaje
  • A dużo ten interes kosztuje?
  • Darmowy jest. Syn student, więc wiesz...  B)
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Izka powiedział(a):
    To syn na menadżera się nadaje
    No nie wiem kto by z nim wytrzymał. Na tresera tygrysów by się nadawał, albo kierownika pociągu do Auschwitz.
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    To syn na menadżera się nadaje
    No nie wiem kto by z nim wytrzymał. Na tresera tygrysów by się nadawał, albo kierownika pociągu do Auschwitz.
    Może spodobałby się mojej córce :) Też lubi porządek, pruski dryl, zero sentymentu dla starych gratów, ma być zrobione na czas. Noo? ;)
  • Ty sobie wyobrażasz dwójkę takich? Toż oni by się pozabijali. Zero tolerancji dla wad drugiego człowieka. 
  • Hmm...Moja jak trafi na męża bałaganiarza to mu coś urwie. No ucho.
  • No w tym sęk. Oni swoich dziwactw nie widzą, za to tępią wszystkie cudze: jego bałagan to artystyczny nieład, bałagan brata to chaos uniemożliwiający życie.  :D
  • Ja mam taką jedną. Wyjechała na studia. Jak wróciła na Święta, to już pierwszego dnia jej pobytu nic w kuchni i łazience nie mogliśmy znaleźć. Wyrzuca bez pardonu, ma być równo, estetycznie i pusto. 
    Podziękowali 2Danka lidia2
  • Moja obserwacja jest taka, że jak wyjadą na studia to już nie powinni wracać...
    Nasz po 3 miesiącach wrócił, bo bez sensu siedzieć w Kato jak studia zdalne i chce rewolucji:
    -Zerwać dębowy parkiet i dać panele
    -obniżyć wszystkie sufity
    -wywalić zabytkowy żyrandol i dać nowoczesną lampę (strasznie u was ciemno!!!)
    -wywalić wszystkie meble i wstawić nowe- metal i szkło 
     :D  :D :D

    A było tak dobrze przez 3 miesiące... B)

    Podziękowali 3Danka agnodike5 NC500
  • @Cart&;Pud że tak pojadę jak urzędnik od inwestycji: niech wskaże źródło finansowania, przy czym jak podejrzewam środki finansowe rodziców są zagospodarowane.
    Podziękowali 2Barbasia Cart
  • edytowano styczeń 2021
    @Cart&;Pud, po raz pierwszy od dawna czuję się zrozumiana :D
    Podziękowali 1Cart
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Ja mam usage time. Taki z klepsydrą w białym kółku na niebieskim polu. Dobry jest. Wkurzający znaczy, bo mi wytyka bez miłosierdzia każdą partyjkę gry  B)

    Syn mi polecił a to dla mnie wystarczająca rekomendacja, bo on bardzo dba o racjonalne gospodarowanie czasem.

    A ten program masz na komputer czy na komórkę? Bo mi o komórkę chodzi.
  • Na komórkę.
  • Pardon, mi o komputer chodzi. Także sobie podbijam,  a nuż ktoś. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.