Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę teraz czytacie?

14345474849

Komentarz

  • edytowano grudzień 2020
    Czy ktoś chce może  odsprzedać "Mit chorób nieuleczalnych"? Nigdzie jej nie ma, tzn jest  tylko w pakiecie za 99 zl :'(
  • Jaką książkę możecie polecić dla dojrzałej 15 latki na prezent?
  • Córka lubi wszystko, pożera książki wszelkie i powieści i rozwojowe. Dziękuję za polecenie.
    Mam jeszcze inne pytanie, czy książki z serii Mysi domek mają miękkie strony do czytania czy takie sztywne jak dla maluszków? W opisach piszą różnie i nic tego nie wiem. 
  • Mysi domek - jeśli to te duże książki, gdzie bohaterami są myszki Samuel i Julia - to strony są z całą pewnością zwykle, nie z grubej tektury.
    Podziękowali 1mamaw
  • Rejczel powiedział(a):
    Mysi domek - jeśli to te duże książki, gdzie bohaterami są myszki Samuel i Julia - to strony są z całą pewnością zwykle, nie z grubej tektury.
    Tak o te mi chodzi. Dzięki wielkie.
    Podziękowali 1Rejczel
  • @mamaw nieskromnie polecę moje powieści :) Dla 15-latki. 
    Podziękowali 1mamaw
  • A ja zspytam o "Dom smagany wiatrem"
    Chciałam komus kupic na prezdnt. Ale sama nie czytałam. Jakies recenzje?
  • @Wanda czy o tę ksiażkę masz na myśli pisząc w sąsiednim wątku?
  • Połknęłam jednym tchem. Trudna książka. Ale dająca wiarę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, że potrafi wyprowadzić człowieka nawet z największego bagna.
  • "Pięć Stawów. Dom bez adresu". Beata Sabała-Zielińska

    Super się czyta, dużo się śmieje podczas lektury, a niektóre fragmenty czytam 7 latkowi, a On zdumiony i rozbawiony też.

  • Zapis zarazy - polecam 
  • edytowano styczeń 2021
    "Udręka i ekstaza "Irving Stone , Ale Coś ciężko mi idzie
  • matka6 powiedział(a):
    "Udręka i ekstaza "Irving Stone , Ale Coś ciężko mi idzie
    Początek powoli wkreca, że to potem nie idzie się oderwać 
    Podziękowali 1matka6
  • 30 lat temu czytałam. Bez udręki. 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • MonikaN powiedział(a):
    matka6 powiedział(a):
    "Udręka i ekstaza "Irving Stone , Ale Coś ciężko mi idzie
    Początek powoli wkreca, że to potem nie idzie się oderwać 
    Tytuł nie kłamie
  • U mnie udreka z powodu trudności z koncentacją
  • Ale spróbuję te" Pięć stawów ", może się pośmieję
    Podziękowali 1agatak
  • Ostatnio "Dopoki mamy twarze" Levisa
    A teraz biografię św Ludwika de Grignion autorstwa naszej forumki
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Ostatnio "Dopoki mamy twarze" Levisa
    A teraz biografię św Ludwika de Grignion autorstwa naszej forumki

    podobała Ci się (ta Levisa)? mnie jakoś rozczarowała, już nie pamiętam nawet o czym była, niczym mnie nie poruszyła ani nic :(
  • Skończyłam "Czwarty kielich" Scotta Hahna - o, jak bardzo przebardzo polecam!!!!

    a teraz kończę "Nowe stare błędy" Fultona J. Sheena - ma sporo smacznych fragmentów
  • Joannna powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    Ostatnio "Dopoki mamy twarze" Levisa
    A teraz biografię św Ludwika de Grignion autorstwa naszej forumki

    podobała Ci się (ta Levisa)? mnie jakoś rozczarowała, już nie pamiętam nawet o czym była, niczym mnie nie poruszyła ani nic :(
    Bardzo dobrze mi się ją czytało. Ale też mnie nie zachwyciła, choć Levisa lubię. 

  • Joannna powiedział(a):
    Skończyłam "Czwarty kielich" Scotta Hahna - o, jak bardzo przebardzo polecam!!!!

    a teraz kończę "Nowe stare błędy" Fultona J. Sheena - ma sporo smacznych fragmentów
    O! Warto wiedzieć. "Czwarty kielich" czeka.
    Kupiłam tę książkę, bo swego czasu bardzo podobała mi się ksiażka Hahna "W domu najlepiej"
  • Teraz ( tzn. w tej sekundzie)

    Podziękowali 1Honi
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Joannna powiedział(a):
    Skończyłam "Czwarty kielich" Scotta Hahna - o, jak bardzo przebardzo polecam!!!!

    a teraz kończę "Nowe stare błędy" Fultona J. Sheena - ma sporo smacznych fragmentów
    O! Warto wiedzieć. "Czwarty kielich" czeka.
    Kupiłam tę książkę, bo swego czasu bardzo podobała mi się ksiażka Hahna "W domu najlepiej"
    "W domu najlepiej" to jest hit! ale "Czwarty kielich" jest godną kontynuacją, albo raczej pogłębieniem :)

    Bardzo lubię tego autora, czytałam też:
    "Uczta Baranka", "Nieście i przyjmujcie Dobrą Nowinę", "Przyczyny wiary" i "Uzdrawiająca moc spowiedzi" oraz "Zwyczajna praca, nadzwyczajna łaska"
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano styczeń 2021
    Czytam" Pięć Stawów " z przejęciem 

    Cha, cha powieści się  spodziewalam :D
    I bardzo przeplacilam , bo w e. promocja
  • matka6 powiedział(a):
    Czytam" Pięć Stawów " z przejęciem 

    Cha, cha powieści się  spodziewalam :D
    I bardzo przeplacilam , bo w e. promocja
    Skończyłam, pięknie się czytało  :). Bardzo mi się podobała, chciałabym czytać dalej, a tu się skończyła.
    Podziękowali 1matka6
  • Już któryś raz korzystam z Twojego polecenia czytelniczego @MonikaN ; i jestem zadowolona. Nie chcesz czasem po przeczytaniu sprzedawać mi tych książek? :D

    Może to ,że jesteśmy imienniczkami to powoduje? ;)
    Podziękowali 1MonikaN
  • matka6 powiedział(a):
    Już któryś raz korzystam z Twojego polecenia czytelniczego @MonikaN ; i jestem zadowolona. Nie chcesz czasem po przeczytaniu sprzedawać mi tych książek? :D

    Może to ,że jesteśmy imienniczkami to powoduje? ;)
    Coś może w tym być, ja często łapie polecenia od @Monika73, więc to widać moc tego imienia ;).

    Piec Stawów, wersja papierowa, dostałam w prezencie  ;)
    Na papierze nie mam za bardzo książek, korzystam dużo z czytnika, więc sprzedawać nie mam za bardzo jak.

    A teraz dygresja ;)
    I mam przez czytnik zawsze dylemat, wchodzę do księgarni i patrzę i myślę, ojej jakby ładnie to wszytko wyglądało, jakby te moje książki z czytnika trafiły na półkę....

    A potem znów doceniam czytnik, że zajmuje malo miejsca i mogę zabrać mnóstwo książek gdziekolwiek bym nie była.
  • Tak na marginesie kupowania książek, które jednak ciala nie karmią  ;)

    Ja jestem rozrzutna raczej;jak coś chcę  to kupuje i już ( raz na jakiś czas, bo jednak w większości sobie odmawiam ;)  ), ale dziś to prawie 20 zł więcej zapłacone mnie zabolało 



  • matka6 powiedział(a):
    Tak na marginesie kupowania książek, które jednak ciala nie karmią  ;)

    Ja jestem rozrzutna raczej;jak coś chcę  to kupuje i już ( raz na jakiś czas, bo jednak w większości sobie odmawiam ;)  ), ale dziś to prawie 20 zł więcej zapłacone mnie zabolało 



    No pewnie! 
    Nie ma za wiele promocji na książki papierowe, wydaje mi się, że e booki cenowo nawet jako nowość są atrakcyjniejsze, plus przeważnie ma się jakieś bonusy, punkty zwrotne i można dużo taniej kupić e book niz papierową książkę.
    Oczywiście zawsze ten żal braku na półce.


    U mnie dzieci sporo czytają i nie chcą e bookow, bo lubią ilustracje, to tutaj mogę się jeszcze trochę wyszalec  ;).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.