Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Będzie się działo wieczorem - pozamiatane ws.aborcji :-)

edytowano styczeń 2021 w Ogólna
Mam nadzieję że policja tym razem nie będzie się obcyndalać z lafiryndami
«134567

Komentarz

  • Ale co się będzie dziać? Bo ja nie w temacie? 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano styczeń 2021
    aborcja. Trybunał przed chwilą opublikował uzasadnienie, co otwiera drogę do publikacji wyroku. Strajk Kobiet ma już pożar w burdelu, dostały znowu piany urządzają sabat wieczorem

  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Ja też nie 
    to już wiesz
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Data publikacji: 27.01.2021, 15:55
    MISZA, PAP

    Trybunał Konstytucyjny przedstawił pisemne uzasadnienie do wyroku dotyczącego ochrony życia; zgodnie z wymogami konstytucyjnymi wyrok zostanie opublikowany dzisiaj w Dzienniku Ustaw - poinformowało w środę Centrum Informacyjne Rządu.

    pozamiatane :-)

    Podziękowali 1Klarcia
  • Bardzo się cieszę że go opublikują tylko obawiam się co w zamian przegłosują w czasie gdy wszyscy będą zajęci oglądaniem spektaklu z piorunicami 
    Podziękowali 2Milamama Klarcia
  • edytowano styczeń 2021

    .

  • Agmar powiedział(a):
    Bardzo się cieszę że go opublikują tylko obawiam się co w zamian przegłosują w czasie gdy wszyscy będą zajęci oglądaniem spektaklu z piorunicami 
    nic, bo kolejne posiedzenie Sejmu  dopiero 25 lutego
    Podziękowali 1Katia
  • edytowano styczeń 2021
    popcorn i TVN 24 wieczorem :-) to będzie miły wieczór
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2021
    @Agmar to samo pomyślałam 
    e. Literówka 
  • Milamama powiedział(a):
    @Agmar to samo pomyślałam 
    e. Literówka 
    pomyślałaś to samo  - to powtórzę:
    NIC
    następne posiedzenie Sejmu 25 lutego, więc NIC nie przegłosują
    i przestańcie się przychrzaniać do tego rządu, spokojnie, jeszcze trzy lata i będzie rządzić lewica, zachowajcie siły na póżniej.

  • edytowano styczeń 2021
    słucham teraz ich konferencji - ani słowa o publikacji TK bo wiedzą że pozamiatane, natomiast głoszą DOKŁADNIE te same hasła co większość osób na forum. Także te co przedmówca. Świetnie wyczuli nastroje społeczne. Turystyka, przedsiębiorcy, kwestia mandatów, nieudolność rządu, dokładnie to samo. Aborcja zostaje gdzieś w tle, natomiast mają protestować już pod zupełnie innymi hasłami.

    Także za trzy lata widzimy się w piekle. Przykładacie do tego swoją cegiełkę :-)

  • Jak tam się nie cieszę z tego, co się będzie działo wieczorem.
    Mnie to głęboko przeraża, oburza i obrzydza. 
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Co będzie się działo?

    T
    Liderki Strajku Kobiet podkreśliły, że "są już gotowe, by wyjść na ulice, tak by zostawić ślady"
    ______________
    będą walić kupę na ulicy :-)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Prayboy powiedział(a):
    Milamama powiedział(a):
    @Agmar to samo pomyślałam 
    e. Literówka 
    pomyślałaś to samo  - to powtórzę:
    NIC
    następne posiedzenie Sejmu 25 lutego, więc NIC nie przegłosują
    i przestańcie się przychrzaniać do tego rządu, spokojnie, jeszcze trzy lata i będzie rządzić lewica, zachowajcie siły na póżniej.

     @Prayboy bez obrazy ale jeśli władza robi coś źle to mam prawo to powiedzieć, nie możemy im pozwalać na czynienie zła tylko dlatego że boimy się innego zła. Zło niezależnie od strony z której pochodzi jest złem. I żebyś mnie nie musiał posądzać o nienawiść do obecnego rządu to modlę się o Światło Ducha Świętego dla nich, aby podejmowali decyzje dobre dla kraju, bo bynajmniej na lewicę nie czekam 
    Podziękowali 1Milamama
  • edytowano styczeń 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Prayboy

    możesz jaśniej, bez emocji?

    T
    mogę. chodzi o to że atmosfera społeczna to całokształt przekonań, myśli, opinii które składają się w jedną gęstą substancję która wylewa się na ulicę - także z naszego forum. Trzeba włączyć myślenie abstrakcyjne które obce jest umysłom ścisłym lub nieskomplikowanym, a bliskie umysłom twórczym aby to zrozumieć :-)

  • Agmar powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Milamama powiedział(a):
    @Agmar to samo pomyślałam 
    e. Literówka 
    pomyślałaś to samo  - to powtórzę:
    NIC
    następne posiedzenie Sejmu 25 lutego, więc NIC nie przegłosują
    i przestańcie się przychrzaniać do tego rządu, spokojnie, jeszcze trzy lata i będzie rządzić lewica, zachowajcie siły na póżniej.

     @Prayboy bez obrazy ale jeśli władza robi coś źle to mam prawo to powiedzieć, nie możemy im pozwalać na czynienie zła tylko dlatego że boimy się innego zła. Zło niezależnie od strony z której pochodzi jest złem. I żebyś mnie nie musiał posądzać o nienawiść do obecnego rządu to modlę się o Światło Ducha Świętego dla nich, aby podejmowali decyzje dobre dla kraju, bo bynajmniej na lewicę nie czekam 
    nie czekasz ale się doczekasz
  • Prayboy powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Milamama powiedział(a):
    @Agmar to samo pomyślałam 
    e. Literówka 
    pomyślałaś to samo  - to powtórzę:
    NIC
    następne posiedzenie Sejmu 25 lutego, więc NIC nie przegłosują
    i przestańcie się przychrzaniać do tego rządu, spokojnie, jeszcze trzy lata i będzie rządzić lewica, zachowajcie siły na póżniej.

     @Prayboy bez obrazy ale jeśli władza robi coś źle to mam prawo to powiedzieć, nie możemy im pozwalać na czynienie zła tylko dlatego że boimy się innego zła. Zło niezależnie od strony z której pochodzi jest złem. I żebyś mnie nie musiał posądzać o nienawiść do obecnego rządu to modlę się o Światło Ducha Świętego dla nich, aby podejmowali decyzje dobre dla kraju, bo bynajmniej na lewicę nie czekam 
    nie czekasz ale się doczekasz
     Wierzę w Bożą Opatrzność. 

  • zmienili kolory na zielony
    czerwony za bardzo kojarzył się z agresją
    socjotechnika
    Podziękowali 1Klarcia
  • Zielony podkreśla kolor jej oczu
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2021
    Wcale nie nudne. Kaczyński znowu przejechał prętem po klatce z małpami.
  • I jak, protestują? Bo nie śledzę tematu
  • edytowano styczeń 2021
    Lezą na Nowogodzką....
  • A Kaczyński z kotem na Żoliborzu hahaha
  • Tak Tusk to geniusz, marnuje się biedny. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Agmar powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Milamama powiedział(a):
    @Agmar to samo pomyślałam 
    e. Literówka 
    pomyślałaś to samo  - to powtórzę:
    NIC
    następne posiedzenie Sejmu 25 lutego, więc NIC nie przegłosują
    i przestańcie się przychrzaniać do tego rządu, spokojnie, jeszcze trzy lata i będzie rządzić lewica, zachowajcie siły na póżniej.

     @Prayboy bez obrazy ale jeśli władza robi coś źle to mam prawo to powiedzieć, nie możemy im pozwalać na czynienie zła tylko dlatego że boimy się innego zła. Zło niezależnie od strony z której pochodzi jest złem. I żebyś mnie nie musiał posądzać o nienawiść do obecnego rządu to modlę się o Światło Ducha Świętego dla nich, aby podejmowali decyzje dobre dla kraju, bo bynajmniej na lewicę nie czekam 

    Nie ma takiego rządu, który by nieomylnie działał. PiS ma bardzo trudną sytuację, więc zaczyna się wahać - dwa kroki do przodu, jeden w tył.
    Nie widzę, żeby celowo robili coś złego. Martwi mnie, że koalicja ZP trzeszczy w szwach, z powodu wzajemnych niesnasek, nie zdołaliśmy uratować p. Sławomira. Wiceminister sprawiedliwości działał, MSZ rzucało mu kłody pod nogi. :(
    Nadal powtarzam - chuchajmy i dmuchajmy na nich, bo nic lepszego nie mamy.
  • Prayboy powiedział(a):
    Wcale nie nudne. Kaczyński znowu przejechał prętem po klatce z małpami.

    Kaczyński nie przejechał po klatce z małpami.
    Dzisiaj do południa pisaliśmy tutaj, że brak publikacji orzeczenia jest bardzo irytujący.
    Wreszcie się doczekaliśmy. Dla opozycji, nigdy nie będzie dobrego terminu, zawsze będą twierdzili, że rząd chce coś czymś przykryć.
    Podziękowali 1Katia
  • Klarcia założyła drugie konto na TT. Chcę mów bezkarnie (do czasu utraty konta) bluzgać lewakom. Ze swojego nie mogłam, bo:
    - deklaruję się tam chrześcijanką,
    - nie chciałabym go stracić, mam już prawie 2800 flowers.

    https://twitter.com/AnnaDrugie
  • schizofrenia jakaś?  wow. Drugie konto by móc bluzgać. Myślałam, że już mnie nic nie zdziwi.
  • @Aneczka08, przecież Klarcia wyjaśniła. Chce się gdzieś wybluzgać. To już lepiej na Twitterze niż tutaj, prawda?
    Podziękowali 2Klarcia jan_u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.