Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Duszpasterstwo podczas epidemii. Prośba o wypełnienie ankiety!

edytowano luty 2021 w Ogólna
Przekazuję prośbę znajomej.
Wypełnijcie i udostępniajcie!

"Mam ogromną prośbę: przygotowuję artykuł dot. duszpasterstwa w czasie epidemii. Jeśli możesz, to roześlij proszę poniższą ankietę do jak największej ilości osób i zachęć je do wypełnienia. Ankieta zajmuje ok. 10 minut, jest anonimowa i może przysłużyć się refleksji nad zmianami w Kościele. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMLffdM-8bkbifs9kc_T0ID-9so9XWQkroBIcfMhTxGqJ9LA/viewform?usp=sf_link"

Komentarz

  • Już to gdzieś wypełniałam.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Dla mnie dziwne kilkanaście prawie identycznych pytań pod rząd. 
    Podziękowali 2GrzegorzW Joannna
  • Berenika powiedział(a):
    Już to gdzieś wypełniałam.
    ja też, wydaje mi się że to już tu było na orgu
  • edytowano luty 2021
    Zuzapola powiedział(a):
    Dla mnie dziwne kilkanaście prawie identycznych pytań pod rząd. 
    dla mnie też i nie do końca da się wyrazić to, co by się chciało

    tzn. np wg mnie te obostrzenia w kościołach nie powinny były mieć miejsca, ale nie sądzę też że moje życie duchowe jakoś przez ten rok ucierpiało, nawet może wręcz przeciwnie.... nie chciałabym jednak by ktoś wyciągną wnioski takie, że mój ewentualny wzrost duchowy nastąpił dzięki uczestniczeniu we Mszy online...
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Mimo wątpliwości uważam, ze jest sens wypełniania, a nuż ktoś to jednak przeczyta z uwagą.

  • Berenika powiedział(a):
    Mimo wątpliwości uważam, ze jest sens wypełniania, a nuż ktoś to jednak przeczyta z uwagą.
    tak, ja też wypełniłam, starałam się napisać więcej tam gdzie można było wpisać coś od siebie


    Podziękowali 1Berenika
  • Ja wypełniłam z tendencją: nie wpłynęło ani na wzrost ani na spadek wiary+ dobrze, że to tu to tam się wyłamywali z tych obostrzeń- gdy biskup zakazuje uczestnictwa we Mszy sam nie rozumie, co przeżywa wierny. On sobie Mszę odprawi, ja nie.
    Podziękowali 1Berenika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.