Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polska chemia

Szukamy (najlepiej) polskiego sklepu internetowego z polską chemią (np. Ludwik) - jedno miejsce gdzie można kupić wszystko.
Macie jakiś sklep / sprzedawcę na Allegro?
Podziękowali 1ewaklara

Komentarz

  • https://www.polskarzecz.pl/

    Niestety właśnie się zamyka.
    Podziękowali 1pierniki
  • Polski koszyk ma dzial chemia (ale nie sprawdzałam jaka oferta) 
    Podziękowali 1pierniki
  • dodomku.pl
  • www.dodomku.pl

    Przesylka gratis na terenie PL.
    A za granica, calkiem calkiem.
    Podziękowali 1pierniki
  • Do sprzątania są bardzo dobre produkty ekochemu. Ja mam do wszystkiego bo mąż mi zamówił wszystko co miałam w koszyku , chyba 10 różnych butelek :)  https://ekochemserwis.pl/produkt/invesol/
  • Maciek_bs powiedział(a):
    https://www.polskarzecz.pl/

    Niestety właśnie się zamyka.
    A szkoda, bo logos zacny  ;)
  • Joanna36 powiedział(a):
    Wchodzisz i od razu kopie po oczach. Na bierząco   :D
  • Ano, w samochodzie na wyświetlaczu też mam taką alternatywną ortografię , w tym samym słowie . Bo to od " brać "jest nie od "biec" :) Bierzące to takie co się je ciągle bierze :)
  • Takie brzdące bierzące gołemi ręcyma klóski z wody wrzącej?  :D
  • Wżoncej wody. Było dobrze ale na końcu wyszedł ortofaszyzm :)
    Podziękowali 2madzikg Skatarzyna
  • No tak, fucktycznie. Ortofaszyzm to moja druga natura. 
    A natury, jak wiadomo, nie oszókasz.
  • To nie ortofaszyzm. W wielu sytuacjach to jednak pokazuje, czy sprzedawca przywiązuje wagę do czegoś więcej niż tylko do zainkasowania gotówki. Jak nie ma kasy lub nie widzi potrzeby w zleceniu choćby korekty tekstów, to czy na pewno ma kogoś odpowiedniego, kto rozpatrzy reklamację albo wystawi duplikat faktury?
    Podziękowali 2ewaklara E.milia
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    To nie ortofaszyzm. W wielu sytuacjach to jednak pokazuje, czy sprzedawca przywiązuje wagę do czegoś więcej niż tylko do zainkasowania gotówki. Jak nie ma kasy lub nie widzi potrzeby w zleceniu choćby korekty tekstów, to czy na pewno ma kogoś odpowiedniego, kto rozpatrzy reklamację albo wystawi duplikat faktury?
    I widzicie? Ja sie z tą gestapówą ożeniłem...
  • PawelOdOli powiedział(a):
    OlaOdPawla powiedział(a):
    To nie ortofaszyzm. W wielu sytuacjach to jednak pokazuje, czy sprzedawca przywiązuje wagę do czegoś więcej niż tylko do zainkasowania gotówki. Jak nie ma kasy lub nie widzi potrzeby w zleceniu choćby korekty tekstów, to czy na pewno ma kogoś odpowiedniego, kto rozpatrzy reklamację albo wystawi duplikat faktury?
    I widzicie? Ja sie z tą gestapówą ożeniłem...
    To chyba dobrze, że strzeże Waszych interesów.
    Podziękowali 2Elf77 PawelOdOli
  • To jest chemia, którą lubię.
    Podziękowali 1palusia
  • MonikaN powiedział(a):
    PawelOdOli powiedział(a):
    OlaOdPawla powiedział(a):
    To nie ortofaszyzm. W wielu sytuacjach to jednak pokazuje, czy sprzedawca przywiązuje wagę do czegoś więcej niż tylko do zainkasowania gotówki. Jak nie ma kasy lub nie widzi potrzeby w zleceniu choćby korekty tekstów, to czy na pewno ma kogoś odpowiedniego, kto rozpatrzy reklamację albo wystawi duplikat faktury?
    I widzicie? Ja sie z tą gestapówą ożeniłem...
    To chyba dobrze, że strzeże Waszych interesów.
    Oczywiście!
  • @Wanda a działasz czasem po "najmniejszej linii oporu"?
    ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.