Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Swego czasu chciałam pójść do kogoś znajomego zakażonego SARS-CoV2 i zjeść z nim jogurt jedną łyżeczką. Bowiem chciałam sprawdzić, czy szczepionka mnie chroni.
    Niestety, nie znalazłam tego kogoś - moi zakażeni znajomi byli mądrzejsi od Klarci i nie zawiadomili, że są chorzy.
    Ten mądry inaczej pomysł upadł, gdy dowiedziałam się, że kolega lekarz, trzy razy szczepiony, zakaził się od swojej teściowej.
    Podjęłam decyzję, żeby guza nie szukać.
  • Hmmm. Czy się celowo zarażam chodząc do pracy i nie trzymając na dystans dzieciaków... A moze każdy taki kontakt dziala lepiej niż kolejna dawka przypominająca. W każdym razie naokoło chorzy , ja póki co zdrowa- i niech tak zostanie.
  • Znajome małżeństwo myło zęby jedną szczoteczką, bo ona chciała zarazić się od niego, by mieć status ozdrowieńca. Nie udało się. 

    Nie wiem, z czego to wynika. 
  • @Berenika, proste. Okazało się, że mąż nie mył zębów, tylko dla niepoznaki moczył szczoteczkę  :D
    Podziękowali 4Berenika Ewasz Klarcia Prayboy
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Berenika, proste. Okazało się, że mąż nie mył zębów, tylko dla niepoznaki moczył szczoteczkę  :D
    :D 
  • Cudne. Kto ma.dzieci ten zrozumie.
    Podziękowali 2Gosia5 Berenika
  • Znowu propaganda provax. Nudno sie tu robi.
    Podziękowali 1siostraKasik
  • Był jeden jedyny wątek maski włóż ale potem go zamknięto i rozwiało się dookoła.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.