Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co powinien zrobić prawicowy mąż

«1

Komentarz

  • @Klarcia, kto to jest?
  • Marianna Schreiber. Żona ministra PIS.
    Podziękowali 1Gosia5
  • beatak powiedział(a):
    Marianna Schreiber. Żona ministra PIS.

    Czyli socjalisty, a nie prawicowego męża. Jak to mówią "wiedziały gały co brały". 
    Podziękowali 2Stokrotka Pola
  • A jakim prawem mówisz o niej "wywloka"? 
  • kociara powiedział(a):
    A jakim prawem mówisz o niej "wywloka"? 
    Bo się zachowuje jak wywłoka, gorzej od k..., bo wciąga w to swoją córeczkę.

    Ja jestem zdania, że facet powinien się rozwieść, wnieść o pozbawienie żony władzy rodzicielskiej i złożyć w Sądzie Biskupim pozew o stwierdzenie ważności zawartego małżeństwa. Dowodów ma aż nadto.

    Natomiast jeżeli tego nie zrobi, to gremium partyjne powinno mu podziękować na uczestnictwo w partii.

    Nawet za komuny, ktoś mający taką żonę zostałby zdymisjonowany.
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Marianna Schreiber. Żona ministra PIS.

    Czyli socjalisty, a nie prawicowego męża. Jak to mówią "wiedziały gały co brały". 
    Partia jest prawicowa obyczajowo.
    Mógł nie wiedzieć, że poślubia koczkodana - miłość zaślepia.
  • Klarcia powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Marianna Schreiber. Żona ministra PIS.

    Czyli socjalisty, a nie prawicowego męża. Jak to mówią "wiedziały gały co brały". 
    Partia jest prawicowa obyczajowo.
    Mógł nie wiedzieć, że poślubia koczkodana - miłość zaślepia.

    Obyczajowo czyli tylko udaje. Rekonstrukcja sanacji czyli wymysłu PPS czyli partii socjalistycznej, nigdy nie było tworem prawicowym. Niestety marginalizowanie prawicy realizowane jest poprzez nazywanie prawicą części środowisk centrowych czy nawet lewicowych. A ponieważ prawicą nazywani są socjaliści, to prawdziwym prawicowcom pozostają pejoratywne określenia typu faszyści.

    A małżonka pewnie najpierw imponowała, dlatego się ożenił, a teraz psuje wizerunek narzucony przez partię i jest problem.
  • Marysia Schreiber to dla mnie niezbyt ciekawa postać, ale nigdy nie nazwałabym jej wywloka :/ Sianie nienawiści jest moim  zdaniem znacznie gorsze niż nieskromne zdjęcia
  • Wiesz Klarcia
    Marianna Sz. pokazuje wyłącznie ladne ciało 
    Ty skrajnie głupi , prymitywne prostactow. Nie wiem, congoesze.
    A i żywota zakonnicy tez nie prowadziłaś zdaje sie. 
    Więc jak to klasyk mawial "a zawrzyjrzesz to pyszczysko bigotko jedna" 
    Podziękowali 3beatak hipolit Stokrotka
  • edytowano styczeń 2022
    Tej Pani jest mi wyłącznie żal, a te duże oczy jakby wolały o ratunek.
    Taka autoagresja

    A mąż to powinien brać się do pracy nad związkiem!!!
    Podziękowali 1In Spe
  • kociara powiedział(a):
    Marianna Sz. pokazuje wyłącznie ladne ciało
     de gustibus non est disputandum
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano styczeń 2022
    kociara powiedział(a):
    Wiesz Klarcia
    Marianna Sz. pokazuje wyłącznie ladne ciało 
    Ty skrajnie głupi , prymitywne prostactow. Nie wiem, congoesze.
    A i żywota zakonnicy tez nie prowadziłaś zdaje sie. 
    Więc jak to klasyk mawial "a zawrzyjrzesz to pyszczysko bigotko jedna" 
    Owszem, nie prowadziłam żywota zakonnicy, ale:
    a) nie byłam żoną ministra,
    b) nie wciągałam swoich dzieci w porubstwo,
    c) jak by nie było, nie obnosiłam się publicznie z golizną; walory wtedy miałam, proponowano mi udział w artystycznych aktach, ale czułam, że było by to przegięcie.

    Na temat "ładnego ciała" tej babki można by długo dyskutować.
    A sprawa tego polityka prawdopodobnie skończy się tak, że jeżeli nie odprawi Marianny, to nie znajdzie się już na liście wyborczej i na "ministrowanie" też się nie załapie.
    Facet popadnie w kłopoty, a wtedy Marianna wymieni go na korzystniejszy model.

  • Pani ma bardzo silna potrzebę obnażania się. 
    Będąc mężem na pewno byłoby mi przykro. Ale może jemu to nie przeszkadza że intymne miejsca jego żony oglądają wszyscy. 
  • Karolinka powiedział(a):

    A mąż to powinien brać się do pracy nad związkiem!!!
    Znam życie, tam już się nie ma za co brać, gościu ma takie poroże, iż się we framugach nie mieści. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że babeczka kopnie go w cztery litery, gdy tylko biedak straci prestiż.
    Jedyna pociecha, ze każdy Sąd Biskupi wyda orzeczenie, iż sakrament małżeństwa został nieważnie zawarty.
  • A co jeżeli pani Schreiber ma ocieplać wizerunek PiS?
    Podziękowali 1Monira
  • Maciek_bs powiedział(a):
    A co jeżeli pani Schreiber ma ocieplać wizerunek PiS?
    Wiem, że tak nie jest. Mąż ma z jej powodu problemy. Ona nie ociepla wizerunku, a kompromitując męża ministra, kompromituje też rząd.
    Niemieccy wiodący politycy wymieniali żony na młodszy model, ale każda nowa była na poziomie, nie zachowywała się jak zdzira. I nadal tak jest na Zachodzie, że to co uchodzi mężczyźnie, nie wypada kobiecie.
  • edytowano styczeń 2022
    Byłoby mi przykro gdyby mój mąż prężył swój tors, tyłek i penisa do aparatu i kamery i dawał do ogólnego oglądania. Nawet gdyby dał kropeczkę niewiele zaslaniajaca w intymnym miejscu.
    Wcale nie chodzi o to, że to co wypada mężczyźnie nie wypada kobiecie. Mężczyźnie, w szczególności żonatemu, też nie wypada prężyć się cały nagi do aparatu bo to może już bezpośrednio budzić pożądanie i to nie tylko kobiet. 

    Gdy mąż lub żona wrzucają takie rzeczy do sieci to jest sygnał. Mogę być twoj/ twoja. Chcę tego.
    To raczej boli meza/ żonę. 
  • PO ma w programie skrajnie lewicową agendę obyczajową, więc prawicą też nie jest. Co tylko pokazuje, że ten podział traci sens.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Owszem, skrajnie lewicowej. Chadecy, czyli chrześcijańscy demokraci, nie mogą mieć w programie antychrześcijańskich postulatów. Jeżeli je wprowadzają, nie są chadekami.
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano styczeń 2022
    Klarcia powiedział(a):
    Karolinka powiedział(a):

    A mąż to powinien brać się do pracy nad związkiem!!!
    Znam życie, tam już się nie ma za co brać, gościu ma takie poroże, iż się we framugach nie mieści. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że babeczka kopnie go w cztery litery, gdy tylko biedak straci prestiż.
    Jedyna pociecha, ze każdy Sąd Biskupi wyda orzeczenie, iż sakrament małżeństwa został nieważnie zawarty.
    Tak ubolewasz nad tym mężczyzną, choć nie wiesz jak się zachowuję w domu, gdy tzw  opinia publiczna nie widzi. On taki biedny a ona jest "wywłoką" i "koczkodanem" :( Poruszasz temat unieważnienia małżeństwa i pozbawić matkę praw do dzieci, a kim ty jesteś ze swoimi bajeczkami  dziwnej treści, żeby takie rzeczy pisać? Wiesz o czym mówię - o twoich fantazyjnych opowieściach i próbach robienia z ludzi totalnych tę***ów którzy uwierzą we wszystko. Żeby kogoś pouczać i tak potępiać, trzeba mieć czyste sumienie, a ty go nie masz, toteż zamilcz. "Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień" - czy znasz te słowa? Weź sobie je do serca.

    Wracając do tematu unieważnienia ślubu. Pewnie by do tego doszło, wszak pisowcy z racji doświadczeń są obeznani z tym tematem ;) z rozwodami i posiadaniem 1,2,3 małżonków także ;)

    Co do obyczajowości partyjniaków z pisu, to mocno byś się dziwiła, jakbyś poznała moralność tych ludzi :) Zawodowo miałam kontakt z politykami pisu i się napatrzyłam. Dorabiając w szczeniackich czasach w hotelu na recepcji napatrzyłam się, jak to politycy pisu prawiący na prawo i lewo, przyjeżdżali do hotelu z kochankami. Słyszałam ich pijackie awantury. Widziałam podbite oczy ich partnerek. Bywało "interesująco". W moim późniejszym miejscu pracy miałam wątpliwą przyjemność pracować przy kampaniach wyborczych. Nigdy nie zapomnę tych teatrzyków - robiliśmy wszystko, aby na zdjęciach i spotach kandydaci i kandydatki i ich bliscy wyglądali na szczęśliwą kochającą się rodzinkę, a za kulisami trzeba było  pilnować, by się nie pozabijali, bo strasznie się kłócili. Na zdjęciach super małżeństwa, a po zakończeniu zdjęć każdy małżonek szedł w swoją stronę do nowych partnerów.  
  • Ale ty też osądzasz i pewnie koloryzujesz
  • M_Monia powiedział(a):
    Ale ty też osądzasz i pewnie koloryzujesz
    :D :D :D :D 

    koloryzuję? A gdzie dokładnie? 
  • persa powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Ale ty też osądzasz i pewnie koloryzujesz
    :D :D :D :D 

    koloryzuję? A gdzie dokładnie? 
    No we wszystkim przecie. 
    Nie wmowisz ludziom, xe pisowcy dzialacze mają jakieś wady, o nieee!!!
     :D 
  • Maciek_bs powiedział(a):
    PO ma w programie skrajnie lewicową agendę obyczajową, więc prawicą też nie jest. Co tylko pokazuje, że ten podział traci sens.
    Zandberg by się uśmiał. PO rządziło 8 lat i nie zrobiło żadnej zmiany obyczajowej w kierunku liberalnym. Do lewicy to im baaardzo daleko.
  • kociara powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Ale ty też osądzasz i pewnie koloryzujesz
    :D :D :D :D 

    koloryzuję? A gdzie dokładnie? 
    No we wszystkim przecie. 
    Nie wmowisz ludziom, xe pisowcy dzialacze mają jakieś wady, o nieee!!!
     :D 
    O pardon. To musieli być pełowcy albo nawet lgbt w przebraniu :D :D  
  • Wilfrid powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    PO ma w programie skrajnie lewicową agendę obyczajową, więc prawicą też nie jest. Co tylko pokazuje, że ten podział traci sens.
    Zandberg by się uśmiał. PO rządziło 8 lat i nie zrobiło żadnej zmiany obyczajowej w kierunku liberalnym. Do lewicy to im baaardzo daleko.
    Co było w 2010 to nie w 2022. Nie widzisz jak świat się zmienił?
  • Jeszcze coś. Strasznie irytuję mnie hipokryzja. Gdy pisowcy - mężczyźni kręcą afery, zdradzają żony, znęcają się nad bliskimi i robią inne ohydztwa, są usprawiedliwiani, bo "kobieta sama sobie jest winna", "w peło są gorsi" (Klarcia aż wychodziła z siebie broniąc winowajców) lub ich działania są  zbywane milczeniem. Często pojawiają się też oskarżenia o spiski, pomówienia etc. Wracając do przemocy domowej, to w postach o niej czytałam, że żony powinny przebaczać mężom i jeszcze prosić ich o przebaczenie, bo tez są winne :( Czym zawiniły?  Ewentualnie, w totalnej ostateczności, mogą wystąpić o separację...
    A tu proszę, kobieta udostępniła ostrych zdjęć i posypały się gromy oraz wyzwiska "wywłoka" etc. Klarcia tak dramatycznie ubolewa nad mężem p. Marianny i zaleca rozwód, unieważnienie ślubu a nawet odebranie praw. 
  • Wilfrid powiedział(a):
    Zandberg by się uśmiał. PO rządziło 8 lat i nie zrobiło żadnej zmiany obyczajowej w kierunku liberalnym. Do lewicy to im baaardzo daleko.
    Wynika to z faktu, że po nie zrobiło żadnej konkretnej zmiany w żadnym kierunku. To partia, która potrafi  przede wszystkim dobrze liczyć pieniądze (we własnej kieszeni) z rozprzedawanego majątku narodowego.

    Podziękowali 2Leli Malia
  • Kornik powiedział(a):

    PiS nie jest partią lewicową ani tym bardziej socjalistyczną, tylko populistyczną. Prawicowa, ew. centroprawicowa, to jest PO

    Oj na historii się nie uważało :)
    PiS wzoruje się na tradycji sanacji i partii PPS Józefa Piłsudskiego. PPS czyli Polska Partia Socjalistyczna. To że współczesne definicje próbują z PPS zrobić partię prawicową, nie znaczy że tak jest naprawdę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.