Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BARDZO ŁADNIE PROSZĘ o info ZAGINIONEJ DYSKUSJI

edytowano kwiecień 2007 w Ogólna
Maćku !bardzo dziękuję za 5 wiadomości na pocztę ale 3 z nich nie wchodzą a pozostałe 2 to adresy na temat złości dziecięcej i o co pytają dzieci.a dyskusja znikneła wbardzo ciekawym momencie,i czuję się zdezorientowana.

Komentarz

  • nie wiem jak w tej chwili ale jakąś godzinę temu juka,jola i ja zostałyśmy pozbawione dyskusji o ,,złych" rodzinach wielodzietnych.może jeszcze ktoś,może awaraia systemu,dlatego tak się dopytuję.no a poza tym ciekawi mnie ciąg talszy TEJ dyskusji
  • ja nie mam dostępu. Jako zalogowana, ale także jako niezalogowana, czyli wtedy forum nie wie, że ja to ja, ale i wtedy mi ich nie pokazuje. Powiadomienia na pocztę też nie przyszły z linkami jak do innych dziewczyn.
  • a Maciek milczy... Czyżby wymownie?!:wink:
  • michale!nie bądż Ty taki dowcipny bo i Ty zaraz popadniesz w niełaskę.za tekst o ,,laniu".sama już nie wiem forum to czy strona prywatna...
  • ups!:shamed:żle się wyraziłam!miałam na myśli miejsce gdzie:NIEUPOWAŻNIOYM WSTĘP WZBRONIONY.bo tak się poczułam, gdy napisałam komentarz a w chwilę potem strona znikneła-jak bym przez pomyłkę wpakowała się na czyjąś prywatną imprezę :shocked:
  • dodam tylko że niełaska w moim przypadku to sugestia Maćka ,że mam się powstrzymać od tego typu wycieczek osobistych,ale niestety nie dojaśnił mi o jaki typ i do kogo.nie mam pojęcia czemu zostałam postawiona w takiej niedoinformowanej sytuacji.:wink:
  • właśnie, co oznaczają te literaki przed watkami???
  • no i ja tak k o m p i n u j ę.a [K]to że kategoria klub ale mi nie pasuje bo nie mam co zrobić z [Z]!!!!!:cry::cry::cry:
  • dziewczyny, a co znaczy te boczne przyciski - utop dyskusję, ratuj dyskusję, może to ma cos wspólnego???
  • nacisnęłam, ratuj tą dyskusję, literka U zniknęła (czyli oznacza to, ze u to "utopiona"
  • powróciła do formy "utopina", więc nie chce mi się jej więcej wyciągac, skoro adminowi tak bardzo zależy na topieniu jej
    swoją drogą dlaczego?
    no i jaki jest zestaw topionych tematów, ciekawe, czy ich ilośc i tematyka będą się zwiękaszac, no bardzo ciekawe
    kto w czyms poskamuje, za drugim razem o wiele szybciej o tym zadecyduje;)
  • chętnie bym ją uratowała ot tak ale nie ma już tej opcji.moze tylko u mnie?:devil:wygląda na to ,że nasza ,,wymowność" się Maćkowi podoba,::tooth:bo coś się nie spieszy z określeniem typu milewidzianego lub niemilewidzianego forumowicza :whorship::flowers::clap:
  • Hmmm, dziwne jest to forum, po 1 dniu pobytu muszę to stwierdzić. Nasuwają mi się nieładne podejrzenia... co do intencji admina.
  • Ale proszę też wybaczyć, jeśli się mylę, to tylko moje mgliste przypuszczenia, nie chcę nikogo oskarżać...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.