Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co robicie w długi weekend?

edytowano kwiecień 2007 w Ogólna
Podobno ma się ochłodzić, a w drugiej połowie tygodnia zacząć padać, więc nie wiem na ile plany plenerowe wypalą.

Komentarz

  • Będzie ładnie :-) Gnamy w góry :-)
  • Było ładnie, choć strasznie zimno. Ale to słońce..., widok ośnieżonych Tatr, polegiwanie na polanie... - marzenie :-))))) I jeszcze jeden dzień rowerowy wzdłuż Dunajca, do Czerwonego Klasztoru na Słowację. I dobrze znany Bereśnik, gdzie nocowaliśmy, będąc w podróży poślubnej. Wędrowaliśmy wtedy przez Beskid Sądecki. I zabielone pagórki czereśniowymi drzewami ... Jak już się ogarnę, to powrzucam gdzieś zdjęcia :-)
    A potem, jadąc do przyjaciół do Jarosławia, byliśmy blisko Michała, ale zabrakło i czasu, i odwagi, aby zajrzeć :shamed:
  • A my dziś jedziemy nad jez. Białe
  • Okuninka! Ale jeszcze nigdy tam nie bylismy. Podobno jest tam pięknie. Już się cieszę! Tymbardziej, że jeszcze nie sezon, wię nie powinno być tłumów.
  • [cite] Maciek:[/cite]A my byliśmy w Bałtowskim Parku Jurajskim koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Rewelacyjne miejsce :wink:

    A czy nie byłeś 3.V godzinkę drogi na północy zachód od Warszawy?

    Może to tylko ktoś podobny do Ciebie (ze zdjęcia) biegał za Józkiem.
    Wrodzona nieśmiałość nie pozwoliła mi zagadnąć :)
  • Ja szedłem tylko pierwszego dnia, a do Czerwińska dojechaliśmy z córkami tylko na Msze Św.

    Zdjęcie chyba zeszłoroczne (byłem na całości). Szkoda że teraz nie było flag.
  • Niestety nie, Twoja Żona może nas kojarzyć bo wspólnie "walczyliśmy" z dziećmi podczas Mszy Św w kruchcie i na dziedzińcu :)
  • Michał, no odwagi, odwagi zabrakło.
    Bo my w gości nie do Ciebie, a do kóz chcieliśmy :wink: (Szczególnia nasza średnia, która kozy uwielbia.) A wiadomo, jak te kozy by się zachowały???
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.